Alternatywy dla Skrill – artykuł zbiorczy

Home » Płatności Do Bukmachera » Alternatywy dla Skrill – artykuł zbiorczy

Skrill i Neteller zablokowane dla polskich graczy
Całkiem niedawno opublikowaliśmy cztery artykuły opisujące alternatywy dla takich portfeli jak Skrill oraz Neteller. Od tego czasu sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej poważna. Skrill wprowadził bowiem dodatkową weryfikację, która ma polegać na zdjęciu z własnej kamerki internetowej. Utrudnione zatem staje się kupowanie zagranicznych kont w internecie w celu gry na Bet365.
Czy któraś z opisanych przez nas metod może przejąć pałeczkę pierwszeństwa w proponowaniu usług płatniczych dla internetowych graczy?

I tak i nie. Dość wymijająca odpowiedź, ale uzależniona od wielu czynników.
Naszym zdaniem jeden z portfeli ma na to największe szanse.

Ecopayz

Ecopayz, bo tak właśnie nazywa się ten portfel to bardzo prosty w obsłudze serwis płatniczy  brytyjskiego pochodzenia. Podobnie jak w przypadku Skrilla mamy możliwość wyrobienia karty, która dostępna jest w trzech walutach i można ją mieć za darmo. Prowizja w przypadku wypłat z bankomatu to 2%. EcoAccount jest natomiast dostępne aż w 47 walutach, a przy przelewach zagranicznych płacimy jedynie 1,5% prowizji, którą i tak można znieść wykupując pakiet “Gold”. Więcej o tym portfelu możecie przeczytać – TUTAJ.
>>REJESTRACJA<<


AKTUALIZACJA

Zaprezentowane w artykule alternatywy to nie wszystko. Aktualnie jest tego znacznie więcej. Zobacz nasz przegląd portfeli internetowych poza Ecopayz.


Coinbase

Kolejnym serwisem płatniczym może być Coinbase. Jest to portfel w którym możemy trzymać swoje środki zarówno w walutach typu dolar lub euro, ale także w kryptowalucie jaką jest bitcoin. Płatność Bitcoin to najbezpieczniejsza z opisanych przez nas metod, ponieważ w transakcjach od i do bukmachera nie ma żadnych naszych danych. Istnieje jednak ryzyko walutowe, którego można uniknąć zamieniając swoje środki bezpośrednio przed depozytem do serwisu bukmacherskiego. Minusem jest jednak to, że do tej pory naprawdę mało bukmacherów zdecydowało się na tę opcję płatności. Więcej o Coinbase możecie

przeczytać – TUTAJ.
>>BONUS 10$<<

Webmoney

Webmoney to kolejna opcja. Ten rosyjski portfel obsługuje 10 walut i cechuje się niskimi prowizjami. Nie można jednak wyrobić karty płatniczej.
Minusem jest także dość krótka lista bukmacherów obsługujących WM.
Więcej o Webmoney możecie przeczytać TUTAJ.

Trustly

Trustly to serwis płatności internetowych, który nie ma większych szans zastąpić Skrilla bądź Neteller. Jednak tak popularny w Polsce bukmacher jak Unibet, wręcz skazuje nas na tę opcję. Trustly oferuje wpłaty bezpośrednio z konta bankowego, a więc nie jest to portfel internetowy. O tym jak dokładnie działa i czy wpłaty są choć trochę bezpieczne przeczytacie – TUTAJ

Nasz rekomendacja zatem to EcoPayz, jednak uważnie będziemy obserwować rozwój Coinbase oraz politykę Webmoney wobec obywateli naszego kraju.
Dajcie znać w komentarzu która alternatywa jest dla was najlepsza 😉

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net