Analiza meczu Anglia U21 — Niemcy U21 + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Anglia U21 — Niemcy U21 + typ

Na właśnie trwających Mistrzostwach Europy w piłce nożnej do lat 21 dojdzie w środę 28 czerwca do ciekawego starcia. Naprzeciwko sobie staną reprezentację Anglii i Niemiec. Oba zespoły są obecnie w zupełnie innym położeniu. Faworytem bukmacherów są Niemcy, ale tylko dlatego, że Anglia ma już pewne pierwsze miejsce w grupie. Jest to bowiem już trzecia, ostatnia kolejka rozgrywek grupowych. Jak obstawiać ten mecz?

Czy Anglia odpuści?

Anglicy mają komplet punktów po dwóch spotkaniach. Nie mogą już stracić pozycji lidera. I to nawet w przypadku porażki w ostatnim meczu. W związku z tym można sądzić, że na boisko wyjdą gracze, który dotąd nie mieli zbyt wielu szans na wykazanie się. Problem Niemiec w tej sytuacji polega na tym, że skład Synów Albionu jest tak mocny, że kilku rezerwowych to byłyby u nich prawdziwe gwiazdy. W związku z tym na papierze nie spoglądając na tabelę faworytem powinna być Anglia.

Jest jednak inaczej, ponieważ nastawienie do tego meczu może być luźniejsze, niż do dwóch wcześniejszych starć wygranych 2-0 z Czechami i Izraelem. Trzeba pamiętać, że Niemcy to wręcz historyczny rywal dla omawianej reprezentacji i trudno posądzać zawodników z Wysp o to, by chcieli odpuścić. W związku z tym w dalszym ciągu będą chcieli oni zrobić wszystko, by zakończyć starcia w grupie z kompletem punktów.

Czy Niemcy mają jeszcze szanse?

Niemcy zapewne swoich szans upatrują, w tym, że Anglia podejdzie nieco na luzie do meczu. Ich zwycięstwo jeszcze nie da im awansu, ponieważ Czesi na tę chwilę mają więcej punktów (3). Niemcy zaś legitymują się 1 punktem. To może sprawić im wiele trudności w tym, by awansować. Zatem wieści z drugiego stadionu mogą krzyżować szyki zawodnikom. Poziom motywacji może być więc różny zależnie od tego, jak wspomniani Czesi poradzą sobie z Izraelem. Ci zaś są zdecydowanie najsłabszym zespołem. Trudno oczekiwać więc niespodzianki w tym meczu.

To oraz wyjątkowo słaby skład Niemiec w tym roku mogą być głównymi powodami, ku temu, by obstawiać na Anglię. Dodatkowo obie drużyny grały ze sobą we wrześniu 2022 roku i wtedy wynik to 3-1 dla drużyny z Wysp. Podobny rezultat nie powinien nikogo zaskoczyć w środę. Tym bardziej że na boisku istnieje dość duży problem ze wzięciem na siebie odpowiedzialności. Brakuje tak utalentowanych zawodników, jak np. Noni Madueke czy Emile Smith Rowe po stronie Anglii. To zaś duży problem na tym poziomie. W rozgrywkach do lat 21 często główną rolę odgrywają indywidualności, a nie zaś ustawienie taktyczne.

Nasz typ na ten mecz

Naszym zdaniem Anglia wygra w tym spotkaniu. Oferujemy typ na zwycięstwo bez remisu. Co prawda ten rynek to także mniejszy kurs, ale nieco większe zabezpieczenie. Rezerwowi zawodnicy Anglii wydają się być bardziej obyci z wysokim poziomem. Wielu z nich gra na co dzień w Premier League i Championship. To zaś może być przydatne w meczu z odwiecznym rywalem, jakim są Niemcy. Dla większych ryzykantów proponujemy obstawić ,,czystą’’ 1. Wtedy kurs jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

 

Propozycja: Anglia U21 — Niemcy U21, Zakład bez remisu: 1, kurs: 2,06 w Unibet.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net