Analiza meczu Colorado Avalanche — St.Louis Blues + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Colorado Avalanche — St.Louis Blues + typ

 

W najbliższą sobotę o 21:00 rozpocznie się mecz NHL pomiędzy Colorado Avalanche a St.Louis Blues. Wszystko wskazuje na to, że oba zespoły do końca sezonu regularnego będą walczyć o miejsca w fazie play-off. Jest to zaskakujące szczególnie w przypadku ekipy Lawin. Warto przypomnieć, że to oni bronią tytułu. Kto jest faworytem oraz w jaki sposób obstawiać ten mecz?

Colorado wraca na zwycięską ścieżkę.

Klub z Denver w pierwszej połowie bieżącej kampanii odnotowywał wiele niespodziewanych porażek. Sporo z nich było spowodowanych brakiem dużej ilości czołowych graczy. Bywały momenty, gdy z czołowych 6 napastników dysponowany był tylko jeden. W takiej sytuacji trudno myśleć pozytywnie. Wydaje się jednak, że Colorado wraca na właściwą drogę. Wielu graczy w tym Nathan MacKinnon powróciło do pełni zdrowia.

Pierwszy raz w tym sezonie Avalanche odnotowali ponad 5 wygranych z rzędu. Na rozkładzie były też mocne zespoły jak np. Washington Capitals czy Seattle Kraken. Dobrą wiadomością jest także stała, równa forma Mikko Rantanena. To jedyna z czołowych postaci, która nie musiała pauzować w tych rozgrywkach. Zdobył on już ponad 30 goli i jest najlepiej punktującym mistrza NHL.

Bardzo możliwe, że na lód powróci Cale Makar. To obecnie najlepszy obrońca w lidze zza oceanu. Doskonale rozprowadza krążek, a do tego jest bardziej bramkostrzelny niż wielu napastników. Musiał odpoczywać przez kilka meczów, co sprawiało spory problem trenerowi Jaredowi Bednarowi.

St.Louis brakuje sił

Blues to drużyna, która posiada jeden ze starszych składów w NHL. Stało się to pewnym problemem w momencie, gdy zespół musi notować serie zwycięstw, aby uratować sezon. Do miejsca gwarantującego grę w fazie play-off brakuje 6 punktów. O te może być bardzo trudno na wyjeździe w Denver. W tym roku St.Louis nie zdołało jeszcze wygrać więcej niż 2 meczów z rzędu. Zdobywanie punktów seriami jest jednak jedyną drogą do sukcesu.

Największa strata przed starciem z Colorado to brak kapitana Ryana O’Reilly’ego i Pavla Buchnevicha. Obaj zawodnicy zawsze gwarantowali jedne z większych ilości punktów w sezonie. Dodatkowo pod nieobecność tego pierwszego drastycznie spadła skuteczność we wznowieniach drużyny ze stanu Missouri.

Nasz typ na ten mecz

Naszą propozycją jest postawienie na zwycięstwo Colorado Avalanche. Z reguły spotkania obu zespołów są dość wyrównane. W obu meczach tego sezonu padał wynik 3-2, choć jako wygrany schodził raz jeden, a raz drugi zespół. Tym razem zdecydowanie więcej atutów znajduje się po stronie sobotnich gospodarzy.

Gracze, którzy poszukują bardziej bezpiecznych typów mogą zainteresować się wygraną Colorado uwzględniając dogrywkę. W tej sytuacji kurs jednak spada do niższych wartości. Będzie się on opłacać tylko w przypadku dodania go do kuponu AKO. U gości brakuje zaś zawodnika, który byłby w stanie wziąć odpowiedzialność na swoje barki. Jordan Kyrou ostatnio coraz częściej zawodzi i zdarza się, że nie jest wsparciem, gdy wynik toczony jest na styku.

 

Propozycja: Colorado Avalanche — St.Louis Blues, 1×2: 1, kurs: 1.90 w 22bet.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net