Analiza meczu Sion — Young Boys + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Sion — Young Boys + typ

 

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:30 będzie mieć miejsce starcie zespołów, które świetnie zaczęły rozgrywki szwajcarskiej Super League. Mowa o Sionie i Young Boys. Ten drugi klub zajął trzecie miejsce w poprzednim sezonie i teraz będzie chciał ponownie walczyć o najwyższe lokaty. Sion zaś zajął 7 miejsce ledwo broniąc się przed koniecznością gry w barażach o utrzymanie. Jak więc może wyglądać najbliższy mecz tych ekip?

Sion liczy na lepszy sezon

Fani przyszłych gospodarzy raczej nie mogą liczyć na zbyt wiele w nowej kampanii. Sion to drużyna, która przyzwyczaiła do dość średnich osiągnięć w rozgrywkach ligowych. Dodatkowo trener musi liczyć się z opuszczeniem zespołu przez kilku zawodników. Trudno w takich warunkach być optymistą. Jednak trzeba pamiętać, że liga szwajcarska jest dość wyrównana nie licząc ścisłej czołówki. Zatem drużyny z nieco niższych miejsc lubią płatać figle faworytom, szczególnie gdy ci pierwsi grają przed własną publicznością.

Sporą rolę odgrywać powinien Filip Stojilkovic. To młody napastnik, który już w zeszłym sezonie zdobył 11 goli. Ma on dopiero 22 lata, więc cała kariera przed nim. Sion to zespół, z którego łatwo wybijali się w przeszłości inni zawodnicy choćby do lepszych klubów z samej Szwajcarii. Możliwe więc, że w głowie napastnika również przewija się taka myśl.

Young Boys walczy o mistrzostwo

Young Boys to zespół, który dobrze pamiętany jest choćby w Manchesterze, gdy wygrywał z tamtejszym United w Lidze Mistrzów. Do meczu ze Sionem może jednak przystępować zmęczony po meczach eliminacji Ligi Konferencji. Awans do tych rozgrywek wcale nie musi być prosty i możliwe, że ucierpi na tym siła wkładana w mecze ligowe. Tak czy siak, trudno wyobrażać sobie czołówkę Super League bez zespołu Young Boys.

Ważnym ogniwem w kolejnym sezonie może być Wilfried Kanga. To francuski napastnik, który już w pierwszej kolejce zaznaczył swoją obecność i strzelił gola. Dzięki temu otwarcie nowych rozgrywek pod kątem strzeleckim dla niego miało miejsce w najszybszym możliwym momencie. Dodatkowo gracze Sionu będą musieli uważać na młodego Fabiana Riedera. Ten gracz może być przyszłością reprezentacji Szwajcarii i wróży mu się duży transfer w najbliższym czasie. Jeśli przyszły sezon będzie owocny w gole i asysty to może już w 2023 roku stanie się on faktem.

Nasz typ na ten mecz

Póki nie rozpoczęły się jeszcze rozgrywki w najlepszych piłkarskich ligach Europy Szwajcaria jest niezłym pomysłem na dodanie meczów do swojego kuponu. Faworytem bukmacherów w opisywanych meczu pomiędzy Sionem a Young Boys są ci drudzy. Warto jednak czasem nieco zboczyć z popularnej drogi i w tej sytuacji zachęcamy do obstawienia 1X. Kurs jest znaczący, a do tego takie zdarzenie ma spore szanse powodzenia. Goście będą zmęczeni pucharowym starciem w środku tygodnia. Tym bardziej że początek rozgrywek to jeszcze moment, gdy przygotowania do nich czuje się dalej w nogach. Do takiego typu nakłania też interesujący kurs w 888starz.

 

Propozycja: Sion — Young Boys, 1X, kurs: 2,1 w 888starz.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net