Analiza meczu Sunderland — Coventry City + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Sunderland — Coventry City + typ

 

Już w ten weekend startuje najlepsza z drugich lig świata, czyli angielska Championship. Warto ten fakt wykorzystać i dołożyć do swoich kuponów mecze z tych rozgrywek. Na pierwszy rzut pod analizę można wziąć niedzielne starcie pomiędzy beniaminkiem Sunderlandem a Coventry. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Gospodarze to zasłużony klub o wielkich tradycjach kibicowskich. Jak zabrać się za wytypowanie tego meczu?

Kibice czekali na awans

Dotarcie na wyższy poziom rozgrywkowy to niemały sukces dla fanów Sunderlandu. Wygrali oni w play-offach z Sheffield, a potem z Wycombe. Trudno oczekiwać, by od razu beniaminek miał namieszać w Championship, ale pewnie początkowo może stanowić zaskoczenie dla rywali. Tym bardziej rozgrywając mecze u siebie na Stadionie Światła.

Kluczową rolę w zespole pełni szkocki napastnik Ross Stewart. Ma ona za sobą świetny sezon w League One, gdy zdobył 25 goli i został wicekrólem strzelców. Awans odbył się w dużej mierze za jego pomocą. Pierwszym bramkarzem dalej powinien być Anthony Patterson, który bronił dostępu do bramki w najważniejszych meczach szczebel niżej. Sunderland dał się przez cały sezon poznać jako zespół, który zdobywa sporo bramek i pewnie tą drogą też będzie chciał podążać w kolejnym sezonie.

Coventry, czyli zespół środka tabeli

W poprzednich rozgrywkach Coventry nie wyróżniało się niczym szczególnym. Był to typowy zespół, który dość szybko wypadł z walki o awans, ale jednocześnie nie musiał bronić się przed spadkiem. Dodatkowo w meczach tej drużyny nie padało zbyt wiele bramek, więc trudno było skutecznie wytypować to, że padnie więcej niż 2,5 gola. Liga Championship znana jest z tego, że poziom jest mocno wyrównany i pada sporo remisów. Tak samo było z omawianym klubem. Remis padał niewiele rzadziej niż wygrane i porażki.

Ważnym ogniwem drużyny przez całe rozgrywki powinien być szwedzki napastnik Viktor Gyokeres. W sezonie 2021-22 zdobył 17 goli i dołożył do tego 5 asyst. W przypadku kolejnego udanego sezonu możliwe, że jeśli Coventry nie wywalczy awansu to chociaż sam zawodnik wzbudzi zainteresowanie drużyn z Premier League. Warto również swoją uwagę zwrócić na Calluma O’Hare’a. To ofensywny pomocnik, który rozpoczyna wiele ataków Coventry. Potrafi on jak nikt inny w zespole uruchamiać akcje prostopadłymi podaniami.

Nasz typ na ten mecz

Często opłaca się obstawiać pierwsze kolejki lig ze względu na wysokie kursy dotyczące beniaminków oraz zespołów, które nie są potentatami. W zespole Sunderland panuje spory optymizm związany z awansem i bardzo możliwe, że gracze niesieni na fali entuzjazmu pokonają swojego pierwsze rywala na nowym poziomie rozgrywek. Piłkarze dodatkowo będą mogli liczyć na liczne wsparcie kibiców. Sporą zaletą drużyn, które awansują wyżej jest nieprzewidywalność. I tak samo może być tym razem. Ciekawym rozwiązaniem jest wytypowanie Sunderlandu jako zwycięzcy. Dla bezpieczeństwa można zastosować zakład bez remisu. Kurs co prawda wtedy się obniża, ale dalej jest interesujący, nawet jako single.

 

Propozycja: Sunderland — Coventry City, Zakład bez remisu: Sunderland, kurs: 1,94 w Unibet.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net