Arkadiusz Milik na celownikach gigantów! Opuści Napoli?

Home » Piłka Nożna » Arkadiusz Milik na celownikach gigantów! Opuści Napoli?

Już latem Arkadiusz Milik może opuścić włoskie Napoli. Polak w dalszym ciągu nie dogadał się z klubem w sprawie przedłużenia kontraktu, a ten wygasa już w 2021 r. Rywale nie próżnują i już teraz ustawiają się w kolejce po polskiego napastnika. Mówi się, że w grze o Polaka są m.in. Juventus, Inter, Atletico czy Tottenham. Czas ucieka, a dla neapolitańczyków może to być ostatnia okazja na zarobienie na Miliku. Za rok może opuścić zespół, a klub nie dostanie za niego nawet złotówki. 

Władze włoskiego klubu nieustannie negocjują z Polakiem nowe warunki umowy, ale jak do tej pory żadne z rozmów nie przyniosły pożądanych rezultatów. Milik oczekuje podwyżki z 2,5 miliona euro do 4 milionów euro, a włoski klub chce podwyższenia odstępnego do 100 milionów euro – na to z kolei nie chce się zgodzić polski napastnik. Nadarzającą się okazję zwietrzyli rywale z podwórka, którzy według włoskich mediów przyjęliby Milka z otwartymi rękami. Sporo mówiło się o Interze, Milanie czy Romie, a w ostatnim czasie do gry miał włączyć się także Juventus. Ten na pierwszym miejscu stawia Mauro Icardiego z Interu (obecnie przebywa na wypożyczeniu w PSG), ale ostatnie informacje z Turynu wskazują na drobne komplikacje z pozyskaniem Argentyńczyka. W tej sytuacji idealną alternatywą może okazać się sprowadzenie właśnie Milika, a informację tę potwierdził Paolo Paganini, dziennikarz telewizji Rai Sport i ekspert od rynku transferowego.

Sprawdź też: betathome opinie

W ostatnim czasie padła już także kwota, którą kluby będą musiały wyłożyć na polskiego napastnika. Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis zaznaczył, że nie odda Milika za mniej niż 40 milionów, a jeśli komuś zależy na szybkiej finalizacji transferu, będzie musiał położyć na stole dodatkowe dziesięć. Przypomnijmy, że Milik trafił do Napoli w 2016 r., a transfer z Ajaxu Amsterdam kosztował Włochów 32 miliony euro.

Dodajmy też, że w Napoli gra także inny reprezentant Polski – Piotr Zieliński. Umowa pomocnika, podobnie jak w przypadku Milika, wygasa w 2021 r., ale w przeciwieństwie do kolegi, Zieliński porozumiał się z klubem w sprawie przedłużenia umowy i pozostania w Neapolu. Nowy kontrakt zapewnia mu ponad 2,5 miliona euro za sezon oraz umowę do 2024 r. Na kolejne sezony w Napoli pozostanie także Dries Mertens. 

Po 26 kolejkach Napoli z dorobkiem 39 punktów zajmuje 6. miejsce w tabeli serie A. W 16 spotkaniach zagrał Arkadiusz Milik, który strzelił w sumie 9 bramek. Dwa trafienia padły łupem Piotra Zielińskiego, który wystąpił w komplecie spotkań. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net