Bankroll managment czyli zarządzanie kapitałem

Home » Początki Obstawiania » Bankroll managment czyli zarządzanie kapitałem

Zarządzanie kapitałemCo to jest bankroll managment?

W profesjonalnym obstawianiu osiągnięcie sukcesu jest związane z wieloma czynnikami. Jednym z ważniejszych elementów na drodze do niego jest właśnie zarządzanie kapitałem. Podstawowym założeniem, bez którego nie ma sensu rozmowa o bankoroll managmencie jest długo-okresowość gry.
Sprawdź również: 22Bet bonus
Jeśli uprawiamy hazard nie musimy się nim zbytnio przejmować. Jednak jeśli wolimy „hazardzik” i zależy nam na regularnych wygranych i trwałym wzroście naszego salda musimy bardzo rozważnie nim gospodarować. Odwieczny problem polega na tym, że jak byśmy świetnie nie znali się na obstawianiu zawsze istnieje niezależny od nas czynnik szczęścia. Po serii doskonałych zakładów trafia się taka zła seria, na której nierozważni gracze straciliby wszystko.

Teoria zarządzania kapitałem

Musimy rozsądnie dobierać stawki na zakład. Nie istnieje złota reguła, która sprawdzałaby się w każdym przypadku. Wszystko zależy od stylu gry i ilości kombinacji na kuponie. Przy zakładach pojedynczych stawka w wysokości 5% naszego bankrollu (całości pieniędzy, którymi gramy) już jest bardzo rozsądna.

Sprawdź również: betmaster opinie

Inaczej postępujemy w przypadku zakładów kombinacyjnych i tu wszystko zależy od ilości kombinacji na kuponie. Dla kuponów z więcej niż 5 kombinacjami nie powinniśmy stawiać więcej niż 2% naszych funduszy. Jednak i w tym przypadku istnieje pewna elastyczność. Ważny jest również ogólny kurs na kuponie. Inaczej postąpimy z kuponem ze średnim z kursów 1,2 , a inaczej w przypadku średniej powyżej 2,0.

Jeśli zależy wam na długofalowym sukcesie na zakładach bukmacherskich przeczytajcie również inne nasze artykuły.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net