Bet-at-home opuszcza polskich graczy o 1 czerwca

Home » Typowanie » Bet-at-home opuszcza polskich graczy o 1 czerwca

1 czerwca 2021 – oficjalny koniec

Gdy jakiś bukmacher wypina się na polskich graczy i uniemożliwia im grę to zawsze jest, to trochę smutne. Bet-at-home to w pewnym sensie ikona nielegalnych bukmacherów. Obecny na polskim rynku od lat i raczej dobrze kojarzony.

Obecnie stracił on możliwość obsługi transakcji poprzez Trustly, a że (nie wiedzieć czemu) nie posiada on w swojej ofercie płatności portfelami internetowymi, to postanowił zrezygnować z polskich graczy.

Na szczęście nie jest to zbyt wybitny bukmacher, żeby było nam czym płakać. Fajny i przejrzysty, ale z bardzo miernymi kursami.

Jak wypłacić środki?

Nagłe zniknięcie Trustly może być nieco kłopotliwe. Nie zalecamy zlecania wypłaty na polskie konto. Zwłaszcza jeśli jest to znaczna kwota. Mniejsze można zaryzykować – w razie czego można się wytłumaczyć, że to pieniądze wpłacone przed laty, o których przypomniał nam mail od Bet-at-home. W praktyce sama wypłata nie stanowi jeszcze dowodu na nielegalną grę, ale może prowadzić do pewnych nieprzyjemności, wezwań do Skarbowego i propozycji “ugody”.

Na chwilę obecną ciekawym rozwiązaniem wydaje się Revolut. Pisał o nim jeden z użytkowników serwisu Wykop. Chodzi o skorzystanie z opcji “otwórz bank Revolut”, które pozwala nam na uzyskanie litewskiego numeru IBAN.

Dobrym rozwiązaniem będzie także zagraniczne konto bankowe. Cokolwiek wybierzemy, trzeba się śpieszyć, bo zostały już ostatnie dni na wypłatę.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w Reloadbet



Bonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net