Bukmacher Betonred – oferta, promocje i bonusy

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Betonred – oferta, promocje i bonusy

Bukmacher Betonred – oferta

Betonred to kolejny bukmacher, który od niedawna zachęca do otworzenia u niego konta. Szybko swoją uwagę zwraca nowoczesna strona internetowa oraz duża ilość zakładów. Według informacji dostępnych w serwisie największy nacisk kładziony jest na szybkie wypłaty, hojne bonusy i wsparcie czynne przez całą dobę. Jak w praktyce prezentuje się Betonred?

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Betonred

Nowi użytkownicy przez długi czas mogą cieszyć się z bonusu powitalnego w Betonred. Składa się on z 3 części:

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 500 PLN,
  • Bonus od drugiego depozytu 75% do 800 PLN,
  • Bonus od trzeciego depozytu 50% do 1200 PLN.

Minimalna kwota, która pozwoli wziąć udział w promocji to 40 PLN. Przed wypłatą wymagany jest sześciokrotny obrót. Zaliczają się do niego tylko zakłady multi zawierające minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem na zdarzenie 1.25 oraz minimalnym kursem całkowitym 2.00. Czas na wykonanie tych czynności to 14 dni, po których środki bonusowe przepadają. Przed kolejnymi wpłatami należy pamiętać, by dokonywać je, przechodząc do zakładki Promocje i wybierając jedną z trzech opcji zależnie od tego, który depozyt jest wykonywany (pierwszy, drugi czy trzeci).

Bukmacher Betonred – pozostałe promocje

Betonred dba również o swoich stałych bywalców. Robi to m.in. za pomocą bonusu Bettors’ Lounge. Polega on na możliwości otrzymania dwóch freebetów po 25 PLN. Wymogiem jest postawienie zakładów akumulowanych za co najmniej 150 PLN z 3 wydarzeniami o kursie łącznym nie mniejszym niż 3.50. Co ważne czas na realizację tego zadania zaczyna się w sobotę a kończy w następny piątek. Freebety otrzymywane są zaś w następną sobotę i poniedziałek. Promocja powtarzana jest co tydzień na nowo.

Inną bonifikatą za regularną grę jest cashback dla najaktywniejszych. Otrzymać można go codziennie. Jego wartość zależy od kwoty wpłaty z dnia poprzedniego. Uzyskać da się od 5% do nawet 25% swojego depozytu.

Oferta zakładów bukmachera Betonred

W Betonred zdecydowanie najlepiej przedstawiona jest oferta na najpopularniejsze rozgrywki. Przykładem są piłkarska Premier League czy amerykańskie ligi jak NBA i NHL. Mecze piłkarskie to nierzadko aż ponad 1000 typów do wyboru. W ofercie nie brakuje tenisa, piłki ręcznej czy sportów wirtualnych. Obstawiać można także wydarzenia kulturalne i polityczne.

Łącznie na stronie jest prawie 30 dyscyplin sportowych. Bukmacher dla ułatwienia udostępnił możliwość dostosowywania serwisu według własnych potrzeb. Każdą z kategorii da się przesuwać w górę i w dół witryny. Dostępny jest też e-sport. Zdarza się jednak, że niektóre z gier posiadają kilkadziesiąt zakładów, a inne niemniej popularne znacznie mniej.

Bukmacher Betonred – zakłady na żywo

Zakłady na żywo to mocna strona Betonred. Podstrona stworzona jest w bardzo intuicyjny sposób. Łatwo można znaleźć interesującą dyscyplinę lub konkretne wydarzenie. Dodatkowo wiele rynków z oferty przedmeczowej przechodzi do zakładów live. Dostępne są także transmisje, które ułatwiają obstawianie. Oczekiwane mecze da się dodać do ulubionych, by były wyświetlane na górze.

Metody płatnicze w Betonred

Dokonanie depozytu jest możliwe za pomocą tradycyjnych metod jak np. karta lub blik, ale obsługiwane są też portfele internetowe. Mowa tutaj o Jeton, Skrill, MiFinity, Ezeewallet i Neteller. Wpłaty można dokonać również za pomocą Paysafecard lub kryptowalut. Dla większości metod minimalna kwota to 30 PLN. W przypadku chęci dokonania wypłaty udostępnione są te identyczne portfele internetowe jak wyżej. Co istotne, minimalna kwota wypłacanych środków to 250 PLN.

Bukmacher Betonred – opinie graczy

Betonred, pomimo że dostępny jest od niedawna zbiera pozytywne recenzje. Często jest chwalony za intuicyjną i nowoczesną stronę internetową, którą da się dostosować do swoich potrzeb. Jeden z użytkowników zwrócił jednak uwagę na to, że Betonred nie oferuje konkurencyjnych kursów. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości się to zmieni.

Bukmacher Betonred – aplikacja mobilna

Niestety w tym momencie Betonred nie stworzył aplikacji mobilnej. Obsługa klienta nie wskazuje też ewentualnej daty, kiedy można byłoby się jej spodziewać. Na szczęście strona internetowa działa responsywnie i nie ma trudności w jej obsłudze na mniejszych ekranach. Trzeba nawet dodać, że łatwość w korzystaniu ze strony jest sporym atutem tego bukmachera.

Bukmacher Betonred – Najczęściej zadawane pytania

Czy strona jest przetłumaczona na język polski?

Tak, serwis działa w języku polskim. Dotyczy to również obsługi klienta. Pisząc zapytanie po polsku otrzymywana jest informacja, że wiadomości w innym języku niż angielski będą tłumaczone za pomocą Google Translate. Nie powinno to stanowić trudności podczas rozwiązywania problemów.

Co najbardziej opłaca się obstawiać w Betonred?

Trudno wskazać jedną dyscyplinę. Piłka nożna, tenis, hokej czy koszykówka są świetnie zaopatrzone w wydarzenia. Dodatkowo wiele z nich to około 1000 różnych typów. Fani wyścigów, badmintona czy gola też nie mogą czuć się zawiedzeni.

Jak długo realizowane są wypłaty?

Sam bukmacher wskazuje, że szybka realizacja wypłat to jeden z jego priorytetów. Według informacji zaczerpniętych w sieci klienci nie mają problemu z wypłatami z Betonred.

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net