Bukmacher Nitrogen Sports

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Nitrogen Sports

 

 

 

 

Serwis Nitrogen Sports powstał w 2012 roku i działa na bazie licencji wydanej na Kostaryce. Klienci tego bukmachera mogą liczyć na bardzo atrakcyjne kursy i bogatą ofertę zakładów sportowych, a także sporo promocji dla stałych klientów. Nie jest to jednak główny atut tego bukmachera. Jest nim maksymalny poziom anonimowości na jaką mogą liczyć klienci Nitrogen Sports. A wszystko to za sprawą Bitcoina, który jest jedyną respektowaną opcją płatniczą.

Bukmacher Nitrogen Sports – bonus powitalny

Niestety. Klienci bukmachera Nitrogen Sports nie mogą liczyć na żadną promocję powitalną. Wynika to z tego, że jedyną akceptowaną opcją płatniczą jest kryptowaluta Bitcoin, zaś podczas rejestracji bukmacher nie wymaga podawania żadnych danych osobowych. To z kolei sprawia, że Nitrogen Sports nie mógłby przeciwdziałać wyłudzeniom bonusu na start, zaś jeden gracz, wykorzystując pełną anonimowość jaką gwarantuje ten bukmacher mógłby założyć kilka (naście) kont i zgarnąć tyle samo bonusów powitalnych.

Pozostałe promocje od bukmachera Nitrogen Sports

Brak bonusu powitalnego znakomicie wynagradza graczom mnóstwo promocji w późniejszym okresie. Oto kilka przykładowych bonusów na jakie mogą liczyć stali klienci bukmachera Nitrogen Sports:

Parlay Jackpot – to comiesięczny konkurs typerów, w którym na koniec każdego miesiąca bukmacher nagrodzi 21 graczy, którzy obstawią zwycięskie wielokrotne kupony AKO z najwyższym kursem łącznym.
NBA bonus – aby wziąć udział w promocji należy postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znają się min. 4 typy dotyczące NBA (kurs min. każdego typu to 1.50, zaś stawka min. to 0.001 BTC). Każdy taki kupon to 1 bilet podczas losowania nagród, natomiast każdy gracz może zgarnąć maksymalnie 50 biletów. Jeśli suma “trójek” rzuconych łącznie w całym sezonie przez 10 konkretnych zespołów przekroczy 12 tysięcy, wówczas bukmacher przeznaczy na nagrody 1 BTC (jeśli nie, wówczas pula nagród będzie nieco niższa).

Bukmacher Nitrogen Sports – oferta zakładów

Oferta zakładów sportowych na stronie bukmachera Nitrogen Sports prezentuje się bardzo solidnie, więc każdy gracz powinien odnaleźć interesujące go wydarzenie. W przeciwieństwie do europejskich bukmacherów w Nitrogen Sports dominują kursy na futbol amerykański oraz NBA, jednak również typerzy specjalizujący się w zakładach na piłkę nożną i e-sporty znajdą tam coś dla siebie.

Na spore brawa zasługują bardzo dobre kursy oraz handicapy azjatyckie, natomiast liczba opcji zakładów na poszczególne wydarzenia nie powala na kolana i nieco odbiega od tego, do czego przyzwyczaili nas topowi bukmacherzy europejscy.

Oto pełna lista zakładów dostępnych na stronie bukmachera Nitrogen Sports:

 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Valorant
 • Call of Duty
 • Quake
 • Futbol amerykański
 • Koszykówka
 • Piłka nożna
 • Tenis ziemny
 • Hokej na lodzie
 • Baseball
 • Sporty walki
 • Nascar
 • Golf
 • Rugby
 • Futsal
 • Krykiet
 • Piłka ręczna
 • Siatkówka
 • Tenis stołowy
 • Snooker
 • Biathlon

Zakłady na żywo u bukmachera Nitrogen Sports

Bukmacher Nitrogen Sports oferuje rzecz jasna możliwość obstawiania zakładów na żywo, zarówno na wydarzenia e-sportowe, jak i tradycyjne dyscypliny. Na spory plus zapisujemy sporo pokrywanych rynków, dobre kursy i transmisje na żywo w livestreamach, natomiast doszukując się minusów to liczba opcji zakładów na poszczególne wydarzenia mogłaby być nieco większa.

Bukmacher Nitrogen Sports – metody płatności

Jedyną respektowaną opcją płatniczą przez bukmachera Nitrogen Sports jest kryptowaluta Bitcoin. Ma to swoje dobre i złe strony (na szczęście tych pierwszych jest znacznie więcej).

Przede wszystkim klienci Nitrogen Sports mogą liczyć na maksymalny poziom anonimowości, zaś podczas rejestracji konta gracza bukmacher nie wymaga żadnych danych osobowych. Bitcoin zapewnia również błyskawiczny i w pełni bezpieczny transfer środków.

Jeśli szukać minusów takiego rozwiązania, to gracze, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z kryptowalutami mogą mieć na początku lekki problem z doborem stawek, jednak także oni powinni szybko się przyzwyczaić.

Bukmacher Nitrogen Sports – Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda proces weryfikacji konta na Nitrogen Sports?

Bukmacher ten bardzo mocno koncentruje się na kwestii anonimowości swoich graczy. To jego główny wyróżnik i dlatego nie wymaga on podawania jakichkolwiek danych osobowych. Zaleca jedynie dodanie adresu email, aby możliwe było przywrócenie hasła.

Czy tego typu bukmacher jest bezpieczny? Czy przy pełnej anonimowości graczy nie ukradnie on moich wygranych?

W teorii wydaje się to bardzo duża pokusą. Tego typu kradzież byłaby trudna do udowodnienia. Jednak wystarczy wpisać w Google frazę „Nitrogen Sports scum” i można się przekonać, że tak się nie dzieje. Gdyby bukmacher faktycznie był nieuczciwy można by było znaleźć sporo opinii na ten temat. Tu pojawia się tylko jeden wątek z 2017 roku o złym rozliczeniu zakładu.

Czy gwałtowne zmiany kursu Bitcoina mogą mieć wpływ na stan mojego konta?

Aktualny kurs BTC ma znaczenie dla nas, bo odzwierciedla on nasz stan konta w przeliczeniu na złotówki. Wzrost kursu waluty przy braku obstawiania to dla nas zysk. Nitrogen Sports nie ponosi żadnej straty ani zysku, ponieważ wszystkie konta i zakłady rozliczane są w Bitcoinie. Przyjmuje depozyty w Bitcoinie, rozlicza zakłady w Bitcoinie i wypłaca wygrane w Bitcoinie, bez patrzenia na wahania kursów

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net