Coinbase zamiast Skrilla i Neteller?

Home » Płatności Do Bukmachera » Coinbase zamiast Skrilla i Neteller?

Coinbase alternatywą dla skrilla i neteller

Chyba każdy z nas słyszał o kryptowalucie jaką jest Bitcoin. Jeśli nie, to polecamy nadrobić zaległości. Waluta ta jest przez jednych wychwalana i nazywana pieniędzmi przyszłości, przez drugich natomiast krytykowana za brak stabilności.
Tak czy inaczej, w dobie blokowania Skrilla dla polskich graczy na scenę wkracza internetowy portfel  Coinbase. Póki co żaden ze znanych w Polsce bukmacherów nie zdecydował na możliwość depozytu poprzez bitcoiny, jednak według wielu opinii i przecieków wiele serwisów bukmacherskich jest tym zainteresowana i rozważa taką opcję. Przyjrzyjmy się zatem jednemu z najpopularniejszych serwisów służącemu do przechowywania tej kryptowaluty i bukmacherom, którzy już posiadają opcję doładowania konta takowym środkiem płatności.

Sprawdź również: reloadbet bonus

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Przede wszystkim musicie wiedzieć, że Coinbase nie jest żadną nowością, a wpłacając tam pieniądze możecie być całkowicie bezpieczni. Serwis powstał w San Francisco i jest w tej chwili firmą numer 1 tego typu na świecie.
Zacząć powinniśmy oczywiście od utworzenia konta na coinbase.com
Rejestracja należy raczej do tych standardowych – wypełniacie pola ze swoimi danymi po czym będziecie musieli je potwierdzić np. dowodem osobistym. Gdy wszystko jest gotowe wybieracie walutę którą chcecie nabyć i zasilacie konto za pomocą konta bankowego lub karty kredytowej. Co ważne pieniądze na Coinbase możemy trzymać np. w euro, a kupować bitcoiny dopiero przed samą transakcją do bukmachera.

PRZEJDŹ DO COINBASE

Sprawdź również: betinia opinie

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net