Czy można negocjować wyższe kursy u bukmachera?

Home » Zaawansowani Typerzy » Czy można negocjować wyższe kursy u bukmachera?

Czy można negocjować wyższe kursy u bukmachera?

Wysokie kursy to kluczowa kwestia w kontekście ogrania bukmachera i czerpania regularnych profitów z zakładów w dłuższej perspektywie czasu. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić czy najlepsi bukmacherzy internetowi dają graczom możliwość negocjacji kursów oraz jak można otrzymać gwarancję obstawiania swoich kuponów po najwyższych możliwych kursach na rynku.

Niskie kursy nie zagwarantują graczowi profitów w długim okresie

Wielu graczom stawiającym swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych wydaje się, że kwestia ich powodzenia lub nie w dłuższej perspektywie uzależniona jest tylko i wyłącznie od skuteczności ich typów.

Nie zrozumcie nas źle – zwycięskie kupony z pewnością nie przeszkodzą nikomu w zostaniu dobrym typerem, natomiast nawet znakomita skuteczność na niewiele się zda, jeśli gracz będzie obstawiał swoje kupony po kiepskich kursach.

Sukces w zakładach uzależniony jest bowiem od umiejętności wyszukiwania wartościowych kursów, tzw. valuebetów, czyli selekcji, w przypadku których zdaniem typera bukmacher popełnił błąd i zaproponował zbyt wysokie przeliczniki na konkretne zdarzenie.

Warto jednak mieć z tyłu głowy, że bukmacherzy internetowi oferują niejednokrotnie kompletnie różne kursy na IDENTYCZNY ZAKŁAD, dlatego tak ważne jest żeby rejestrować konto wyłącznie u topowych operatorów oraz wpłacać depozyt w kilku serwisach jednocześnie, co daje możliwość grania po najwyższych dostępnych kursach na rynku.

Czy bukmacherzy dają graczom możliwość negocjacji wysokości kursów?

Mniej doświadczeni typerzy bardzo często zastanawiają się, czy topowi bukmacherzy internetowi dają swoim klientom możliwość negocjacji kursów i obstawiania zakładów po atrakcyjniejszych przelicznikach. Nie mamy dla nich zbyt dobrych informacji – taka sytuacja należy do rzadkości, co nie znaczy, że nie należy próbować.

Może się bowiem zdarzyć tak, że w sytuacji kiedy bukmacher zostanie poinformowany przez gracza, że ten pragnąłby obstawić konkretny kupon za wysoką stawkę, spojrzy na niego przychylnym okiem – rzecz jasna przy udziale własnych analityków – i podniesie kursy na dane zdarzenie o kilka procent.

Nie radzimy się przyzwyczajać do takiego scenariusza, natomiast nie twierdzimy, że jest on zupełnie nierealny. Przykładowo – William Hill daje niekiedy swoim klientom możliwość zaproponowania zakładu. Jeśli analitycy bukmachera uznają go za wystarczająco atrakcyjny, wówczas wystawią na niego kursy i włączą go do ogólnodostępnej oferty.

Czy giełda zakładów to gwarancja wysokich kursów?

Dla wszystkich typerów, którym wyjątkowo zależy na gwarancji obstawiania kuponów po jak najwyższych kursach i możliwości negocjowania wysokości przeliczników mamy inne rozwiązanie. Giełdę zakładów!

Na pierwszy rzut oka giełda zakładów nie różni się w znaczący sposób od tradycyjnego bukmachera internetowego. Typerzy, których zadowala wyłącznie rola gracza mogą tam obstawiać dowolne zakłady identycznie, jak czynią to na stronie każdego tradycyjnego bukmachera.

Mało tego! Giełda daje możliwość negocjowania kursów. Przykładowo – aktualny kurs na wygraną zespołu X wynosi 1.80, jednak typer chciałby zagrać swój kupon po kursie 2.20. Wystarczy, że wystawi taki przelicznik, a jeśli po drugiej stronie znajdzie się gracz, który zaakceptuje taki kurs, wówczas obie strony są zadowolone i jedyne co im pozostało, to poczekać na końcowe rozstrzygnięcie i na to, kto będzie miał rację i będzie mógł cieszyć się ze zwycięskiego kuponu po atrakcyjnym kursie.

Giełda zakładów daje również możliwość wcielenia się w rolę bukmachera i co za tym idzie ustalania kursów wedle własnego uznania. To znakomita okazja, żeby spojrzeć na zakłady z zupełnie innej perspektywy, a zdobyte w ten sposób doświadczenia mogą okazać się bezcenne w kolejnych miesiącach i z pewnością pomogą graczowi czerpać nie tylko mnóstwo satysfakcji z zakładów, ale i zauważalnych profitów w dłuższej perspektywie.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net