EcoPayz zamiast Skrilla?

Home » Płatności Do Bukmachera » EcoPayz zamiast Skrilla?

EcoPayz zamiast Skrilla?

 


Aktualizacja – Ecopayz już niedostępny u bukmacherów

Niestety dobrze oceniany i fajnie działający system całkowicie wycofał się z obsługi bukmacherów. Nie jest już nigdzie dostępny. Artykuł ma charakter archiwalny.


 

W dobie blokad i ograniczeń, które nakładane są na polskich graczy warto rozejrzeć się za internetowymi portfelami, które umożliwiają płatności do wielu serwisów.
Na sam początek weźmiemy na tapetę EcoPayz. Wiarygodny serwis brytyjskiego pochodzenia, którego właścicielem jest PSI-PAY.Ltd

Większość z was może kojarzyć ten serwis płatniczy z innej nazwy – EcoCard. Jest to stara nazwa portfela. Wraz ze zmianą na EcoPayz przyszły inne zmiany, które sprawiły że ten system płatności jest w tej chwili jedną z lepszych alternatyw dla skrilla.

EcoPayz umożliwia płatności offline oraz online, a także natychmiastowe transfery pieniężne w kraju i za granicą. Aby założyć niezbędne do korzystania z portfela  EcoAccount wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Założenie konta jest oczywiście całkowicie darmowe. Do dyspozycji mamy 7 języków, niestety póki co język polski nie jest dostępny. Konto możemy założyć aż w 47 walutach! Warto wiedzieć także, że wysyłając przelew zagraniczny serwis obciąży nas stosunkowo niewielką prowizją w wysokości 1,5%. Tę prowizję można jednak znieść wykupując pakiet Gold EcoAccount.

Oczywiście ten portfel internetowy proponuje nam także kartę płatniczą – EcoCard.

Jest to karta MasterCard, z której możemy korzystać wypłacając gotówkę w bankomatach, bądź płacąc w sklepach. Dostępne waluty to: funt brytyjski, euro oraz dolar amerykański. Wyrobienie EcoCard kosztuje 12,5 euro, a prowizja za wypłatę z bankomatu to 2%. Codziennie możemy dokonać trzech wypłat do 250 euro każda.

Nasz portfel możemy doładowywać za pomocą przelewu tradycyjnego bądź natychmiastowego, a także kartą kredytową lub debetową. Wypłata środków na konto będzie nas jednak kosztować 5 euro niezależnie od sumy jaką chcemy zdeponować na swój bank.

Najpopularniejsi bukmacherzy obsługujący EcoPayz: Unibet, Betmaster

Mamy nadzieję, że coraz więcej bukmacherów będzie decydowało się na usługi tego serwisu, a sam serwis z czasem wyrośnie na najpoważniejszego konkurenta dla Skrill i Neteller.

ZAŁÓŻ KONTO W ECOPAYZ

Oczywiście Ecopayz to nie wszystko. Poznaj także inne portfele internetowe

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net