Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów?

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów?

Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów?

Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki w Europie. Każdego roku przyciągają przed telewizory miliony widzów, a co za tym idzie są także bardzo popularne wśród typerów i obstawiających. Na co warto zwrócić uwagę, obstawiając Champions League i którego bukmachera wybrać, by zgarnąć najwięcej korzyści? Sprawdźmy!

Obstawianie Ligi Mistrzów – zasady rozgrywek

Format Ligi Mistrzów od lat pozostaje niezmienny. 32 najlepsze drużyny w Europie rywalizują w ośmiu 4-zespołowych grupach, rozgrywając w grupie po sześć spotkań. Dwie najlepsze awansują do fazy pucharowej, w której walka od ⅛ finału do samego finału toczy się już w bezpośrednich pojedynkach mecz-rewanż. Ostatnim triumfatorem Ligi Mistrzów jest Chelsea Londyn, która pokonała w finale w 2021 r. Manchester City.

Obstawianie Ligi Mistrzów – terminy

Rozgrywki Ligi Mistrzów każdego roku rozpoczynają się we wrześniu i kończą najczęściej w maju. Wcześniej, bo już od lipca zespoły z krajów, w których kluby nie mają zapewnionego miejsca w fazie grupowej (m.in. w Polsce) rywalizują w 4-stopniowych kwalifikacjach, walcząc o możliwość startu w Champions League (a także w innych europejskich pucharach: Lidze Europy i Lidze Konferencji – od sezonu 2021/22).

Przybliżone terminy rozgrywania Ligi Mistrzów:

  • Lipiec – Sierpień: eliminacje
  • Wrzesień – Grudzień: faza grupowa
  • Luty – Maj: faza pucharowa

Obstawianie Ligi Mistrzów – zasady

Obstawianie Ligi Mistrzów nie różni się znacząco od obstawiania krajowych rozgrywek ligowych. Zarówno w Champions League jak i pozostałych rozgrywkach należy poświęcić odpowiedni czas na analizę meczu, a podczas typowania nie sugerować się sympatiami z danym klubem lub ligą. Na co zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim na aktualną formę drużyny, miejsce rozgrywania meczu (w przypadku Ligi Mistrzów ma to nieco większe znaczenie) oraz czy dana drużyna przystąpi do spotkania w pełnym składzie – bez osłabień. W dalszej kolejności warto przyjrzeć się historii spotkań pomiędzy drużynami (jeśli kiedykolwiek grały między sobą mecz o stawkę) oraz to jak obie drużyny radziły sobie z przeciwnikami o podobnym profilu do ich najbliższego rywala

Ważne wskazówki:

  • Przed obstawieniem kuponu poświęć czas na analizę (im bardziej szczegółowa ona będzie, tym większe szanse będziesz miał/a na wybranie odpowiedniego zakładu)
  • Nie sugeruj się kursami – wpadki-niespodzianki wbrew pozorom zdarzają się bardzo często. Analiza spotkania pozwoli wychwycić Ci te mecze, w których wynik niekoniecznie musi być korzystny dla faworyta
  • Zbieraj informacje na temat zespołów. Przeglądaj fora bukmacherskie, szperaj na klubowych stronach i… oglądaj spotkania! Żadna statystyka koniec końców nie zastąpi tego, co dany zespół czy zawodnik prezentuje na placu gry.

Obstawianie Ligi Mistrzów – najlepsi bukmacherzy

Wybierając najlepszego bukmachera do obstawiania Ligi Mistrzów, musisz odpowiedzieć sobie graczu, na którym z elementów zależy ci najbardziej. Czy są to wysokie kursy, a może bogata oferta i ogrom zakładów dodatkowych? Jeśli już wiesz, poniżej przedstawiamy dwie warte rozważenia propozycje.

Obstawianie Ligi Mistrzów – najlepsze kursy

Jeśli zależy ci na wysokich kursach, rozważ rejestrację w 888starz. Porównując kursy u wielu czołowych operatorów na świecie i zestawiając je ze sobą doszliśmy do bardzo ciekawych wniosków. Średnia marża 888starz na rozgrywki Ligi Mistrzów wynosi tylko1,8% i jest zdecydowanie jedną z najniższych na rynku! Dla porównania – średnia marża Unibetu na rozgrywki Ligi Mistrzów to już 5,2%!

Obstawianie Ligi Mistrzów – najlepsza oferta

Dobra i bogata oferta zakładów to podstawa każdego szanującego się bukmachera 😉 W ostatnich latach zdecydowana większość operatorów znacznie poprawiła się pod tym względem i obecnie u każdego z nich można znaleźć wiele ciekawych opcji. Jeśli jednak mielibyśmy podpowiedzieć Wam jednego z nich – będzie to Unibet. Od wielu lat buduje markę opartą na solidności i bardzo bogatej ofercie zakładów. Mimo że w porównaniu z 888starz oferuje nieco niższe kursy, możecie być pewni, że w ofercie Unibetu na Ligę Mistrzów znajdziecie kilkaset opcji zakładów na każde spotkanie, co z pewnością zrekompensuje nieco wyższą marżę.

 

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net