Jak i gdzie obstawiać League of Legends?

Home » Typowanie » Jak i gdzie obstawiać League of Legends?

Jak i gdzie obstawiać League of Legends?

Rynek e-sportu podzielony został pomiędzy kilka najpopularniejszych gier. Jedną z nich jest League of Legends. Co roku odbywają się mistrzostwa świata, a poza nimi jeszcze wiele innych turniejów. Co prawda nie każdy może zostać zawodowym graczem, ale nie znaczy to, że udział musi kończyć się na oglądaniu. Wielu bukmacherów ma w swojej ofercie typy na wszystkie e-sportowe wydarzenia. LoL nie jest tutaj wyjątkiem. Poniżej garść informacji o tym jak i gdzie obstawiać mecze.

Co warto wiedzieć na początku?

Jeśli nie ma się doświadczenia w obstawianiu e-sportu to League of Legends może być świetnym wyborem na początek. Otóż dostępne typy wyglądają dość podobnie jak w popularnych sportach, takich jak piłka nożna czy koszykówka. Można wytypować to, kto wygra pojedynek, oraz niektórzy bukmacherzy dodają do oferty inne rynki (np. suma uśmierceń przeciwnika, czas, który trwała gra).

Zakłady bukmacherskie dysponują zazwyczaj typami na wiele lig. Mowa tu o ligach europejskich, ale też amerykańskich i azjatyckich, gdzie e-sport jest niesamowicie popularny. Niektóre z rozgrywek toczą się globalnie. Mnogość oferty jest o tyle dobrą wiadomością, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Najlepsi bukmacherzy zagraniczni League of Legends

888starz to zagraniczny bukmacher, który chwali się mnogością typów na gry e-sportowe. Nierzadko zdarza się, że ilość wydarzeń w zakładce e-sport przewyższa te dotyczące tradycyjnego sportu. Co istotne dla tego typu gier, dostępna jest aplikacja mobilna. Jest to niezwykle ważne, bo wiele osób śledzi poczynania graczy właśnie w mobilny sposób. 888starz zachęca do rejestracji bonusem na start. Pierwszy depozyt podwajany jest aż do 456 zł.


Kolejną firmą, która zachęca typerów do założenia konta jest Unibet. Po pierwsze w trakcie rejestracji można skorzystać z jednego z dwóch bonusów. Są to zwrot w przypadku przegranej dla pierwszego zakładu lub zwiększenie pierwszego depozytu o 100%. Korzystanie ze strony internetowej może na początku wymagać pewnego przyzwyczajenia. Zaletą Unibetu jest aplikacja mobilna, która zbiera mnóstwo pozytywnych opinii.

League of Legends popularny w Polsce

Największe firmy bukmacherskie z Polski szybko zauważyły wzrastającą popularność e-sportu. Obecnie LoL widnieje w ofercie np. Fortuny. Mało powiedziane, bo obstawić można pojedynki około dwudziestu lig. Jeśli więc ktoś jest fanem i znawcą mniej popularnych rozgrywek to możliwe, że i tak znajdzie je w ofercie Fortuny. Dodatkowo do obstawiania może zachęcić m.in. bonus związany z darmowymi środkami na grę dostępnymi zaraz po rejestracji.

Drugi z najczęściej wybieranych polskich bukmacherów, czyli STS również chwali się dostępną League of Legends w swojej ofercie. Podobnie jak Fortuna także przekazuje darmowe środki zaraz po założeniu konta. To dobra opcja dla nowicjuszy, ale też dla doświadczonych graczy, którzy mogą szukać nowych wyzwań właśnie w e-sporcie. Warta uwagi jest aplikacja mobilna, która może sprawić, że jednoczesne śledzenie poczynań graczy oraz obstawianie wydarzeń będzie bardziej efektywne.

Na rynku bukmacherskim głośny był powrót do Polski zakładów Betclic. Kiedyś był to jeden z częstszych wyborów, dziś musi od początku zdobywać popularność typerów. Na pewno pomaga mu w tym obecność LoL wśród dostępnych wydarzeń. Trzeba jednak uwzględnić, że ten bukmacher ma nieco mniejszą ofertę jeśli wziąć pod uwagę ilość lig w porównaniu do konkurencji. Plusem natomiast jest fakt, że nie trzeba ograniczać się do typowania tylko tego kto wygra pojedynek. Na ogół każde spotkanie to prawie kilkanaście różnego rodzaju typów.

Czy obstawiając LoL można wygrać?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, ponieważ wiele zależy od umiejętności obstawiającego. Identycznie jak w przypadku innych wydarzeń jak np. tradycyjny sport liczy się analiza i aktualizacja wiedzy. Wiele daje śledzenie na żywo transmisji, które najczęściej dostępne są poprzez streamy w internecie. Zdarza się również, że niektóre stacje telewizyjne transmitują mecze e-sportowe. Często osoby, które amatorsko grają w League of Legends stają się skutecznymi typerami, ponieważ lepiej czują grę i posiadają dzięki temu większą intuicję.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net