Jak znaleźć dobrego typera?

Home » Typowanie » Jak znaleźć dobrego typera?

Jak znaleźć dobrego typera?Dobry typer – a kto to jest tak właściwie?

W Internecie jest bardzo wiele miejsc, gdzie można znaleźć typerów. Istnieją wyspecjalizowane serwisy internetowe, gdzie każdy może spróbować swoich swoich sił w typowaniu. Zapewniają oni przejrzystość wyników poszczególnych typerów i brak manipulacji z ich strony. Wielu typerów działa aktywnie w aplikacji Telegram. To jedno z najwygodniejszych rozwiązań do podawania i odbierania typów. Typer tworzy specjalny kanał, na którym podaje typy. Zazwyczaj w formie screenów z konta bukmacherskiego, rzadziej w formie tekstowej. Użytkownicy dostają powiadomienie i od razu mogą zagrać. Tam jednak nieco łatwiej jest manipulować wynikami. Nieuczciwi gracze zazwyczaj ograniczają się do usuwania nietrafionych typów. Na coś takiego z pewnością nie pozwoliłby sobie żaden dobry typer.

Sprawdź również: jak grać u bukmachera live?

Jak sprawdzić skuteczność typera?

Jak więc sprawdzić czy propozycje podaje nam skuteczny typer? Najlepiej policzyć. Kluczowym parametrem przy ocenie typera powinien być zawsze Yield. Liczymy go prosto: Suma wygranych/Suma stawek * 100%. Yield >10% w długim okresie oznacza, że to dobry typer. Yield >25% to już bardzo skuteczny typer. Innym parametrem jaki warto sprawdzić jest ilość typów wygranych. Typerzy grający po kursach 1.5 będą ich mieli zazwyczaj znacznie więcej niż Ci z typami ponad 2.0 i więcej. Ma to jednak spory wpływ na psychikę gry oraz potencjalnie zmniejsza ryzyko dłuższych serii przegranych.

Zanim jeszcze zaczniemy „na poważnie” grać z konkretnych typerem warto przetestować na małych stawkach jak się faktycznie gra jego typy. Niejeden dobry typer ma swoje grono graczy, którzy już w pierwszych minutach po podaniu typu powodują znacznie spadki kursów. W efekcie jeśli odpowiednio szybko nie zareagujemy to typ podany po kursie 1.8 będziemy mogli zagrać po kursie 1.6. W długim okresie może to oznaczać, że typer wyjdzie na plus, a my NIE! Podczas testu może się także okazać, że podawane przez typera mecze w ogóle nie są oferowane przez preferowanego przez nas bukmachera. Kolejnym możliwym zagrożeniem są bardzo niskie limity stawek. Nieuczciwi typerzy czasami rozliczają swoje mecze po stałej, wysokiej stawce np. 100 EUR, nawet w sytuacji, gdy 99% bukmacherów oferuje na te mecze bardzo niskie stawki maksymalne. Ma to miejsce w przypadku niektórych niskich lig czy potencjalnie podejrzanych meczy. Jeśli więc zastanawiamy się jak znaleźć dobrego typera to musimy pamiętać o tych zagrożeniach.

Zobacz też: jak analizować kursy bukmacherskie

Czy dobry typer może być darmowy?

Spora część z nich udostępnia swoje typy za darmo. Niektórzy pobierają za nie opłaty. Te mogą się znacznie różnić. Są tacy, których miesięczna subskrypcja kosztuje 20-30 zł. A znajdą się także tacy, którzy za pojedynczy typ chcieliby od nas 200 zł. Różnorodność stawek wynika w dużej części z renomy konkretnego typera. Ci, którzy działają w tej branży od lat i do tego regularnie zapewniają profit na swoich typach są zazwyczaj dużo drożsi niż ci, którzy dopiero uruchamiają swojego VIPa. Bardzo drodzy są także ci, którzy twierdzą, że mają dostęp do ustawionych meczy. Niestety w większości przypadków nie mają.

Wypróbuj również: skuteczne systemy bukmacherskie

Jak znaleźć dobrego typera – propozycje działania

  1. Po pierwsze polecamy instalację aplikacji Telegram oraz dołączenie do czatu pod adresem: t.me/LiveLatteOverChat . Bez wątpienia kilka osób tam obecnych może się określać mianem skuteczny typer.
  2. Druga droga to serwis Blogabet.com. Warto po założeniu konta przefiltrować sobie listę typerów i wybrać sobie odpowiednich wedle swoich wymagań. Grających typy live albo pre. Z dużą ich liczbą, albo z najlepszymi wynikami. Wartą przemyślenia opcja są powiadomienia SMS, w których otrzymamy typy na telefon od wybranych przez nas ekspertów.

Mam nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na pytanie jak znaleźć dobrego typera. Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie to zapraszam do kontaktu poprzez czat.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net