Kalkulator surebet

Home » Sure Bets » Kalkulator surebet

kalkulator surebetSurebety – darmowy kalkulator

Do obsługi kalkulatora niezbędny jest program Microsoft Excel, Open Office(lub inny obsługujący tego format pliki).

Obsługa kalkulatora surebet dostępnego na naszej stronie jest dziecinnie prosta.

Modyfikujemy tylko pola pomarańczowe. Pole stawki i pola kursowe.

Kalkulator surebetów wylicza nam ile musimy postawić na dane zdarzenia aby niezależnie od wyniku uzyskać identyczny zysk. Wyliczone przez niego wartości są podane z dokładnością do grosza co może się wydawać nieco niepraktyczne.

Pobierz Kalkulator Surebet

Kalkulator surebet – szczegółowa instrukcja obsługi

Oferowany przez nas za darmo surebet kalkulator posiada dwie zakładki: Łączna stawka i Jedna ze stawek.

Łączna stawka – wylicza nam ile musimy postawić na konkretne zdarzenia przy założeniu, że na wszystkie opcje chcemy postawić określoną kwotę. Przykładowo zakładamy, że mamy na koncie Skrill 500 EUR, które chcemy postawić na surebety. Znaleźliśmy takiego z kursami 2,1 i 2,0. Po wpisaniu ich w nasz kalkulator surebetów okaże się, że powinniśmy postawić 243,9 EUR na kurs 2,1 i 256,1 eur na kurs 2,0. W praktyce wartości te warto oczywiście zaokrąglać do pełnych kwot (244 i 256), tak aby nasze zagrania nie zwracały zbyt dużej uwagi bukmachera.

Jedna ze stawek – jest to wariant przydatny w przypadku, gdy mamy określoną kwotę środków u jednego z buków i chcielibyśmy zagrać właśnie za nią. Przećwiczmy to na przykładzie. Załóżmy, że mamy na Unibecie 200 EUR do zagrania po kursie 1.9. Drugi bukmacher oferuje kurs 2,3. Po wpisaniu tych danych w nasz kalkulator surebetów wyjdzie, że na drugi kurs powinniśmy postawić około 165 EUR, a łącznie w grze będziemy mieli 365 EUR

Dwudrogowe i trzydrogowe surebety – kalkulator obsłuży oba

Stworzony przez nas surebet kalkulator radzi sobie równie dobrze z surebetami na zdarzenia trzydrogowe. Warto pamiętać, że są to surebety nieco trudniejsze do zagrania. Wystąpienie wahania kursów jest w tym przypadku dużo bardziej prawdopodobne. Jednak na ich korzyść przemawia to, że zazwyczaj można je obstawić po nieco wyższej stawce.
Aby je wyliczyć po prostu wpisujemy w kalkulator surebet trzy kursy oraz wypełniamy pole ze stawką całkowitą lub jedną ze stawek.

Kalkulator surebet z podatkiem?

Stworzony przez nas program nie uwzględnia podatku u legalnych bukmacherów. Nie oznacza to oczywiście, że takich sytuacji nigdzie nie znajdziemy. Legalne firmy również potrafią się srogo pomylić i przeszacować szanse na pewne zdarzenie. Czy potrzebujemy w takim wypadku jakiś specjalny kalkulator surebet z podatkiem? Oczywiście, że nie! Wystarczy, że przemnożymy kurs razy 0,88 i otrzymaną wartość wpiszemy w odpowiednią rubrykę. Czy faktycznie po uwzględnieniu podatku otrzymamy surebety kalkulator od razu nam pokaże.

W razie problemów z obsługą zapraszamy do kontaktu poprzez nasz liveczat!

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net