Koniec telenoweli ‑ Krychowiak w nowym klubie

Home » Piłka Nożna » Koniec telenoweli ‑ Krychowiak w nowym klubie

Krychowiak w West Brom!

Właśnie kończą się wszelkie spekulacje. Właśnie kończą się wszelkie drwiny, wszelkie memy na temat Krychowiaka. Reprezentant Polski znalazł bowiem klub.
Co prawda nie będzie mógł liczyć, na takie zarobki jak w Paryżu, ale ma bardzo duże szanse na regularne występy – występy w Premier League! Nowym klubem “Krychy” będzie West Bromwich Albion!

W środę, chwilę po godzinie 19:00 w czwartek (30.08) Grzegorz Krychowiak podpisał kontrakt z West Bromem. Umowa ma formę rocznego wypożyczenia.

Jak wszyscy wiemy 27-latek w zeszłym sezonie grał bardzo rzadko, często nie łapał się nawet do kadry meczowej. W ostatnim czasie sprawa jego transferu przybrała formę telenoweli. Spekulowało się przynajmniej o 5. klubach, o wysokich wymaganiach finansowych Polaka i o jeszcze wyższych wymaganiach partnerki Grzegorza – Celii.

Czy Grzesiek wróci do formy? Czy będzie regularnie walczył na boiskach Premier League?

Tego nie wie nikt, ale jedno jest pewne – ma na to bardzo duże szanse. Konkurencja na tę pozycję nie będzie olbrzymia. Podstawowy defensywny obrońca West Bromu – Claudio Yacob ma problemy ze zdrowiem. Jedynym problemem może być adaptacja do gry dwoma defensywnymi pomocnikami, praktycznie zawsze “Krycha” na tej pozycji występował sam.
Jesteśmy jednak dobrej myśli i sądzimy, że West Brom będzie idealnym miejscem na odbudowanie swojej formy, ponieważ umiejętności tego zawodnika mogą przydać się Polsce na Mistrzostwach Świata w 2018 roku. Wystarczy, że przypomnimy sobie jego występy na Euro 2016 lub spojrzymy na liczby, które wypracował w Sevilli.
Statystyki Grzegorza Krychowiaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net