Metody płatności u bukmacherów – karta Paysafecard

Home » Płatności Do Bukmachera » Metody płatności u bukmacherów – karta Paysafecard

Karta Paysafecard jako płatność u bukmacherów

Jednym z kluczowych elementów każdego topowego bukmachera internetowego są błyskawiczne i w pełni bezpieczne metody wpłacenia depozytu. Jeśli poza wymienionymi wyżej cechami zależy Wam przy okazji na zachowaniu maksymalnej anonimowości, wówczas przedpłacona karta Paysafecard została stworzona z myślą o Was.

Jak wpłacić depozyt u bukmachera korzystając z Paysafecard oraz jakie zalety z punktu widzenia gracza posiada ta opcja płatnicza? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Karta Paysafecard – co to takiego?

Firma Paysafecard powstała w roku 2000 w Austrii i od samego początku głównym celem, jaki przyświecał jej założycielom były błyskawiczne, bezpieczne i anonimowe płatności w Internecie. Boom na rynku gier internetowych oraz bukmacherów i kasyn online sprawił, że na chwilę obecną ta metoda dostępna jest w blisko 50 krajach świata, a liczba placówek, w których można kupić kupon Paysafecard już dawno przekroczyła 5 milionów (w samej Polsce jest ich kilka tysięcy).

Wiarygodności Paysafecard dodaje dołączenie w 2013 roku do grupy Skrill, czyli innego giganta na rynku płatności internetowych. Na czym polega fenomen Paysafecard? Czemu ta firma zawdzięcza tak gigantyczny sukces w skali świata? Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest Paysafecard.

W największym skrócie to karta przedpłacona (lub prepaid – jak kto woli), którą można kupić w sklepie stacjonarnym, na poczcie, saloniku prasowym lub stacji benzynowej. Na karcie znajduje się 16-cyfrowy kod PIN, który należy wykorzystać w trakcie płatności online.

Karty Paysafecard posiadają różne nominały. Dostępne warianty to 20 PLN, 30 PLN, 50 PLN, 100 PLN i 200 PLN. W zależności od zakupionego nominału taka sama kwota będzie to dyspozycji użytkownika Paysafecard w trakcie płatności online (np. na swoje konto gracza u bukmachera internetowego).

Jak wpłacić depozyt u bukmachera za pomocą Paysafecard?

Zalety tej metody bardzo szybko dostrzegli najlepsi bukmacherzy internetowi, dzięki czemu coraz większa ich liczba respektuje taką właśnie opcję zasilenia konta gracza depozytem. W jaki sposób się to odbywa? Cała operacja jest szalenie prosta, a środki znajdują się u bukmachera kilka minut od momentu zakupu karty Paysafecard.

Pierwszym krokiem jest udanie się do sklepu stacjonarnego, w którym należy zakupić kartę Paysafecard o pożądanym nominale od 20 do 200 PLN. Istnieje również możliwość zarejestrowania się w serwisie paysafecard.com i zasilenia konta przelewem z tradycyjnego rachunku bankowego, jednak ta metoda nie jest zbyt popularna ze względu na mniejszy stopień anonimowości, przez co zdecydowana większość typerów decyduje się na zakup kuponu w wersji papierowej.

Następnie należy odwiedzić sekcję DEPOZYT na stronie swojego bukmachera internetowego i kliknąć opcję Paysafecard (rzecz jasna, o ile dany serwis respektuje taką opcję wpłaty).

W kolejnym kroku należy podać kwotę depozytu i przepisać 16-cyfrowy kod PIN znajdujący się na zakupionej przed momentem karcie i… to wszystko! Kilkanaście sekund później środki będą do dyspozycji gracza, który będzie mógł finansować za nie swój kupon. Jak zapewne zauważyliście na żadnym z etapów nie ma potrzeby podawania jakichkolwiek danych personalnych.

Karta płatnicza Paysafecard – plusy i minusy

Jak każda opcja płatnicza tak samo karta prepaid Paysafecard posiada swoje wady i zalety. Na szczęście tych ostatnich jest znacznie więcej i to od nich właśnie rozpoczniemy.

Zalety Paysafecard

Podstawowa zaleta Paysafecard to maksymalny poziom anonimowości. Zakładając, że typer nie rejestruje się w serwisie paysafecard.com, lecz korzysta z papierowej wersji kuponu zakupionego w sklepie stacjonarnym, to w trakcie depozytu nie musi podawać ani jednej danej osobowej, co czyni go poniekąd niewidzialnym.

Ogólnodostępność to kolejna ze sporych zalet korzystania z tej metody. Kartę Paysafecard można bez problemu zakupić w jednym z wielu punktów naziemnych, których liczba rośnie z każdym rokiem.

Idąc dalej, nie bez znaczenia z punktu widzenia typerów jest łatwość korzystania i krótki czas oczekiwania na środki na koncie gracza u jednego z bukmacherów internetowych. Wszystko co należy zrobić to przepisać 16-cyfrowy kod z kuponu Paysafecard, a kilka chwil później można obstawiać dowolny kupon z oferty zakładów.

Wady Paysafecard

Aby być jednak zupełnie uczciwym należy również wspomnieć o pewnych niedogodnościach. Pierwszą jest dosyć łatwa możliwość utraty środków. Mamy tu na myśli sytuację, w której typer nie zdążył przelać środków na konto gracza i w międzyczasie zgubił kupon Paysafecard. Przy takim scenariuszu środki przepadają bezpowrotnie i nie sposób ich odzyskać.

Druga wada korzystania z przedpłaconych kart Paysafecard w trakcie gry u bukmachera to brak możliwości wypłaty wygranych środków. A zatem gracz może zasilić konto depozytem bez podawania danych osobowych, ale jeśli dopisze mu odrobinę szczęścia i wygra kilka kuponów z rzędu to i tak będzie zmuszony skorzystać z innej opcji wypłacenia wygranych pieniędzy.

Karta Paysafecard u bukmachera –  FAQ

Co to jest Paysafecard?

To przedpłacona karta o określonym nominale, którą można nabyć dowolnym sklepie stacjonarnym, a następnie zasilić depozytem konto gracza u bukmachera internetowego.

Jakie są główne zalety korzystania z Paysafecard?

Podstawowe plusy wpłacania depozytu tą metodą to anonimowość, szybkość oraz bezpieczeństwo.

Czy Paysafecard umożliwia wypłatę wygranych środków od bukmachera?

Niestety nie, w trakcie wypłaty należy skorzystać z innej opcji płatniczej.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net