Początki obstawiania na zakładach bukmacherskich

Home » Początki Obstawiania » Początki obstawiania na zakładach bukmacherskich

Początki obstawianiaZapewne słyszałeś już coś o zakładach bukmacherskich. Możliwe, że nawet grałeś już u bukmacherów naziemnych typu STS. Jednak zapewne Świat zakładów w internecie ma przed Tobą jeszcze wiele tajemnic. Poniżej prezentujemy początki obstawiania krok po kroku do pierwszego zakładu.

  1. Na początek ważny jest wybór bukmachera. Być może masz już jakiegoś upatrzonego, jednak mimo wszystko zalecamy zajrzeć do naszego rankingu bukmacherów, gdzie odwiedzający nasz serwis oceniają popularnych bukmacherów. Tam każdy bukmacher został wcześniej przez nas sprawdzony, dlatego można powierzyć mu pieniądze.
  2. Kolejna sprawa to wpłata pieniędzy do bukmachera. Każdy z nich obsługuje bardzo wiele metod płatności takich jak przelew bankowy czy karta kredytowa. Warte polecenia są również internetowe portfele takie jak Jeton czy MuchBetter. Do bukmachera nie można wpłacać pieniędzy na poczcie czy przez Western Union – niezbędne jest posiadanie konta bankowego!
  3. Weryfikacja tożsamości to wymóg każdego poważnego bukmachera. Polega na przesłaniu do bukmachera skanu dowodu osobistego, wyciągu z konta bankowego i/lub rachunku. Ma to związek z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy i nie da się tego ominąć. Jednak nie ma się czego obawiać, ponieważ przesłane dokumenty są niszczone zaraz po weryfikacji.
  4. Obstawienie zakładu – ostatnia faza, najprzyjemniejsza i najciekawsza. Wystarczy wybrać rodzaj dyscypliny, ligę lub nazwę zawodów, konkretne spotkanie i przewidywany wynik. Różne rodzaje zakładów opisane są w naszym słowniku bukmacherskim.

Każdy początkujący gracz jeśli chce dojść do większych pieniędzy powinien zwrócić uwagę na dział Promocje bukmacherskie oraz dział ABC Typera.

Życzymy wysokich wygranych!

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net