Prawidłowa rejestracja u bukmachera

Home » Odpowiedzialny Hazard » Prawidłowa rejestracja u bukmachera

Prawidłowa rejestracja konta to podstawa współpracy z serwisami hazardowymi. Daje nam też gwarancję otrzymania bonusów i promocji. Przy zakładaniu nowych kont u bukmacherów trzeba pamiętać o kilku ważnych sprawach:

Trzeba korzystać z własnego(najlepiej domowego) komputera, wiąże się to również z możliwością otrzymania bonusów pieniężnych od bukmachera.
Należy w swojej przeglądarce mieć włączoną obsługę „cookies”. Przykładowo w Mozilli wchodzimy w Narzędzia/Opcje/Prywatność/Akceptuj ciasteczka
Należy podawać prawdziwe dane, ponieważ później bukmacher może chcieć nas zweryfikować

Sprawdź również: bonusy bukmacherskie

Na czym polega weryfikacja tożsamości?

Weryfikacja konta przebiega wieloetapowo. Na początku zaraz po rejestracji otrzymujemy maila potwierdzającego adres email. Nieco później, a najpóźniej przed pierwszą wypłatą bukmacher może od nas wymagać:

Skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość
W miarę aktualnego wyciągu z konta bankowego(skan/ksero)
Rachunku(za gaz, prąd, cokolwiek) wysłanego na adres domowy

Zazwyczaj weryfikacja ogranicza się jedynie do dowodu osobistego, ale niektórzy bukmacherzy są bardziej restrykcyjni. Taka procedura może wydawać się komuś dziwna, jednak trzeba dodać, że każdy bukmacher posiada swój departament bezpieczeństwa, który ma obowiązek przeciwdziałać oszustwom i praniu brudnych pieniędzy. Po poprawnej weryfikacji każdy bukmacher usuwa zdobyte skany.

Sprawdź również: zagraniczny bukmacher

Jak wygląda rejestracja konta u bukmachera?

Rejestracja u bukmacheraZazwyczaj bukmacher prosi o podanie:

Danych osobowych i adresowych
Daty urodzenia
Waluty konta
Adresu email
Numeru telefonu

Waluty EUR i USD do gry Surebetowej są najpraktyczniejsze, ponieważ 99% bukmacherów ją obsługuje. Ogólnie dobrze jest jeśli waluta konta gracza jest taka sama jak waluta systemu płatności z jakiego korzystamy. Unikamy w ten sposób przeliczania walut, które zazwyczaj są dla gracza niekorzystne.

Jeśli chodzi o podanie telefonu to niczym to nie grozi. Bukmacherzy nie wysyłają nikomu niepotrzebnych sms-ów. Po wypełnieniu wszystkich pól i zatwierdzeniu otrzymujemy email potwierdzający, w którym będzie odnośnik potwierdzający email. Niektórzy bukmacherzy po za powyższymi polami proszą jeszcze o wypełnienie danych do wpłat i wypłat(dane konta, Skrilla itp.)

Sprawdź również: zagraniczny bukmacher bez depozytu

Po zakończonej rejestracji dobrym posunięciem byłoby jak najszybsze zweryfikowanie adresu(wysłanie dowodu), aby w momencie chęci wypłaty nie czekać 2 dni na weryfikację.

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net