Programy lojalnościowe u bukmacherów

Home » Bonusy i Promocje » Programy lojalnościowe u bukmacherów

Bukmacherzy zachęcają nowych klientów do założenia konta poprzez liczne bonusy powitalne. Co jednak w sytuacji, gdy korzystało się już z usług niemal wszystkich operatorów? Wtedy z pomocą przychodzą niektórzy z nich oferując ciekawe programy lojalnościowe. Mają one zachęcić gracza to częstszej gry. Takie działanie sprawiają, że dany serwis staje się zdecydowanie bardziej konkurencyjny na tle rynku pełnego firm. Jak więc zazwyczaj wyglądają takie programy lojalnościowe i co najważniejsze co trzeba zrobić, by z nich skorzystać

Na czym polegają programy lojalnościowe?

Niektóre z zakładów oferują programy, które po prostu mają zachęcić do zostania na dłużej u danego operatora. Korzyści dla takiego serwisu są oczywiste, bo jest tu mowa o większej szansie na zdobycie stałych klientów. Gracz za to zyskuje różnego rodzaju freebety lub środki na grę. Często ich zdobycie jest możliwe dopiero po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów na stronie.

Czy więc opłaca się ufać firmom, które zachęcają do gry poprzez tego rodzaju programy? Na ogół tak. Warto jednak w każdym przypadku wcześniej zapoznać się z zasadami. Może zdarzyć się, że bukmacher oczekuje naprawdę aktywnej gry, by przekazać wspomniany w regulaminie bonus. Ważne więc, by mierzyć siły na zamiary i nie zwiększać drastycznie kapitału na grę tylko po to, by móc jednorazowo otrzymać np. freebet. Jednocześnie, jeśli i tak planuje się obstawiać to oczywiście skorzystanie po drodze z promocji może być tylko przyjemnością.

Program lojalnościowy w 888starz

888starz to jeden z najlepiej przyjętych w Polsce zagranicznych bukmacherów. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Oferta sportowa, jak i ta bonusowa odpowiadają na wszystkie potrzeby. Dodatkowo obstawiając można gromadzić punkty. Do ich śledzenia służy specjalna zakładka o nazwie Promo. Dzięki każdemu zakładowi zyskuje się odpowiednią ilość środków. Po ich uzbieraniu da się je wymienić na różnego rodzaju nagrody. Są to kody na zakłady. Co istotne konieczne jest dokładne zapoznanie się z tym, czego dotyczy dany kod, bo są one do wykorzystania na konkretne wydarzenia.

Jednocześnie 888starz dba o fanów każdej dyscypliny od piłki nożnej i siatkówki po e-sport i sporty walki. Dzięki temu da się otrzymać darmowe środki na to, co lubi się najbardziej. Zagłębiając się w szczegóły liczbę otrzymywanych punktów stanowi procent wyliczany na podstawie stanu konta oraz środków, które przeznaczone zostały na grę danego dnia. Jak więc da się łatwo wywnioskować, 888starz nagradza najmocniej tych, którzy grają aktywnie.

Program dla VIP-ów w Campobet

Ciekawe rozwiązania czekają na graczy, którzy zdecydują się zostać na dłużej w Campobet. Dosyć szybko można trafić do grona klientów VIP. Dodatkowo należy pochwalić tego bukmachera za to, że jasno informuje na swojej stronie o różnych korzyściach dla graczy, którzy już znajdą się w tym towarzystwie. Początkowo przy swoim loginie widoczny będzie dopisek Początkujący, potem Amator, Profesjonalista, Klasa Światowa i ostatecznie Legenda. Co dają konkretne poziomy? Zawsze szybkie wypłaty i wysokie limity.

Poza tym VIP-om oferowane są również codzienne darmowe zakłady 50%. Minimalna wartość stawki to 225 zł. To świetna propozycja dla osób, które lubią typować za nieco większe kwoty. Co istotne korzystać można dosłownie każdego dnia. Oczywiście warto pamiętać, że aby dana oferta została udostępniona, już wcześniej trzeba grać naprawdę często w Campobet. Jak jednak widać może być to opłacalne.

Programy lojalnościowe w Rabona

Rabona to bukmacher, który swoją uwagę kieruje głównie na piłkę nożną. Dodatkowo można uczestniczyć w tzw. Pucharze. Polega on na zdobywaniu punktów, które potem są wymienialne na nagrody. Zwycięzca całej klasyfikacji, który zdobędzie najwięcej punktów może liczyć na nagrodę wielkości 22 500 PLN. Nawet jeśli ktoś nie liczy na tę pokaźną wygraną to i tak warto zastanowić się nad udziałem w tym programie.

Każdy depozyt zapewnia punkty, tak samo, jak i obstawianie konkretnych wydarzeń, które aktualizują się co tydzień. Już po samym założeniu konta można na stronie odnaleźć kilkanaście różnych wyzwań, które wpływają na wzrost punktów. Dość wyjątkowe jest też to, że da się kolekcjonować specjalne karty piłkarzy. Te jednak nie mają większej wartości.

Kolejną motywacją do regularnej gry w Rabonie może być przyznanie statusu VIP, który zapewnia otrzymanie stałego cashbacku na poziomie nawet 15%. Dzięki temu każdy przegrany zakład wiąże się z odzyskaniem, chociaż części postawionych środków.

Prosty program lojalnościowy w 22bet

Wiele osób wypróbowało już możliwości bukmachera 22bet. Jest to jeden z tych serwisów, który cieszy się naprawdę sporą popularnością w Polsce. Posiada on bardzo prosty program lojalnościowy. Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych rzeczy, by wziąć w nim udział. Wystarczy aktywne typowanie. Za każde postawione 400 zł zyskuje się 1 punkt. Aby móc je wymienić na nagrody należy zaczekać do uzbierania co najmniej 100. Prosty rachunek wskazuje, że konieczne jest naprawdę aktywne granie lub po prostu obstawianie za całkiem spore stawki.

Co można otrzymać w tym programie? Między innymi są to freebety, które mogą pozwolić na bezstresowe wytypowanie nieoczywistego zwycięzcy. To, co skłania do częstej gry u tego operatora jest to również świetna oferta sportowa, która często jest aktualizowana oraz obejmuje nawet rozgrywki niższych lig i niszowych sportów.

Czy opłaca się brać udział w programach lojalnościowych?

Po pewnym czasie i wypróbowaniu możliwości większości zakładów bukmacherskich niejeden gracz zastanawia się, w jakim serwisie zostać na dłużej. Dodatkowo często do zmiany nakłaniają nakładane limity. Dzięki specjalnym programom np. dla VIP-ów można zazwyczaj cieszyć się zwiększonym wspomnianym limitem oraz czasem cashbackiem.

Programy lojalnościowe to zazwyczaj po prostu korzyści, które da się otrzymać w zamian za pozostanie przy jednej firmie. Czasami punkty zbiera się mimochodem jak np. w 22bet. Zdarza się, że niektóre osoby nie zwracają nawet uwagi na to ile zostało ich już zgromadzonych. W każdym razie większość typujących pewnie ucieszy się z możliwości np. postawienia zakładu za darmo. To jeden z powodów, dla których niemal zawsze warto gromadzić punkty, o ile to po prostu możliwe u wybranego bukmachera.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net