Skrill i Neteller blokują płatności do zagranicznych bukmacherów!

Home » Płatności Do Bukmachera » Skrill i Neteller blokują płatności do zagranicznych bukmacherów!

Skrill i Neteller blokują dostęp do zagranicznych bukmacherów

Kolejne problemy spływają na graczy bukmacherskich, którzy do tej pory korzystali z usług zagranicznych podmiotów. Od jutra (1 lipca) w pełni prawa będzie funkcjonować Ustawa hazardowa, wedle której gracze z Polski będą mogli korzystać jedynie z legalnych i zarejstrowanych w Polsce zakładów bukmacherskich. To jednak nie koniec złych wieści. 30 czerwca do obiegu trafiła informacja, że z terenu Polski nie będą realizowane przelewy do zagranicznych bukmacherów z internetowych portfeli: Skrill i Neteller.

Sprawdź również: promocje bukmacherów

W przyjętej 15 grudnia 2016r. ustawie znajduje się zapis, mówiący o blokowaniu domen, znajdujących się na czarnej liście Ministerstwa Finansów. Trafią tam wszelkie strony internetowe, oferujące gry hazardowe (w tym zakłady bukmacherskie i kasyna online), nie posiadające w Polsce licencji. Do egzekwowania zadań zobligowani zostali dostawcy internetu oraz elektronicznych płatności, którzy poprzez blokadę dostępu swoich klientów do nielegalnych stron hazardowych, mają zapobiec szerzeniu się szarej strefy i straty pieniędzy przez Państwo. Celem tego zabiegu jest nakłonienie, a wręcz zmuszenie graczy do korzystania z usług legalnych podmiotów, odprowadzających w Polsce podatki.

Treść wysyłana przez Skrill i Neteller do zagranicznych zakładów bukmacherskich, działających jeszcze w Polsce brzmi następująco:

Jak Państwo pewnie wiecie, nastąpiły ostatnio zmiany w polskiej ustawie o grach hazardowych, które mają wpływ na operatorów gier hazardowych, dostawców usług internetowych oraz dostawców usług płatniczych, Jedną z głównych zmian jest to, że zabronione jest udostępnianie usług płatniczych na stronach wprowadzonych do nowoutworzonego rejestru. To obostrzenie wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2017 r.

Sprawdź również: bukmacherzy zagraniczni

Po przeprowadzeniu przeglądu rejestru i znaleźliśmy w nim domeny należące lub zarządzane przez Państwa. W celu dostosowania się do nowego reżimu prawnego zmuszeni jesteśmy wprowadzić ograniczenie na Państwa koncie handlowym. Wprowadzone zmiany uniemożliwią klientom Skrill/Neteller przebywającym w Polsce przekazywanie Państwu środków. Będziemy jeszcze akceptować wypłaty środków na konta polskich rezydentów w przeciągu kolejnych dwóch tygodni.

Proszę się upewnić, że usunęli Państwo portfele Skrill/Neteller jako opcję depozytową dla polskich klientów z Państwa strony a także wszelkie reklamy i banery. Zmiana ta będzie dotyczyć wyłącznie transakcji związanych z rezydentami zamieszkującymi w Polsce. Zapewniamy, że w pozostałym zakresie Państwa konto jest aktywne i w pełni funkcjonalne.

Oznacza to, że od 1 lipca przelewy klientów z Polski do zagranicznych bukmacherów nie będą realizowane, a szansę na wypłatę środków gracze dostaną jedynie w czasie najbliższych dwóch tygodni. 

Nie wiadomo jeszcze, czy na podobny krok zdecydują się usługodawcy pozostałych elektornicznych portfeli takich jak np. Webmoney. Być może problem rozwiąże także sam VPN, który nie sugeruje miejsca pobytu użytkownika i stworzy możliwość dalszego korzystania z usług Skrilla czy Netellera. Na ten moment ciężko jednak jednoznacznie to stwierdzić. 

Sprawdź również: bukmacher z cash out

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net