Strategia gry surebets

Home » Sure Bets » Strategia gry surebets

Strategia gry surebets

Po co tak właściwie jest potrzebna jakaś strategia w grze Sure Bets?

Wydawać by się mogło, że to tylko mechaniczne czynności wpłacania i wypłacania. Jednak trzeba się tu na moment zatrzymać i pomyśleć. Granie Surebetów 0,5% czy 1% faktycznie w większości przypadków jest raczej automatyczne jednak i tu warto przyjąć jakąś strategię. Grając Surebety 3% czy wyższe bez strategii daleko nie zajedziemy. Poniższe strategie odnoszą się do gry małymi stawkami, gdzie nie ma ryzyka przekroczenia limitu zakładów lub u bukmacherów podających limity na zakład. Strategie te opisują kolejność obstawiania zakładów.

Sprawdź również: zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Wyróżniamy trzy podstawowe strategie obstawiania Surebetów, które omówimy poniżej.

Granie na początku na faworyta

Pierwsza strategia wychodzi z założenia, że jeśli ma się nam nie udać obstawić obu zdarzeń to lepiej obstawić faworyta nie outsidera. Założenie to może wydawać się słuszne, a granie tym sposobem dosyć bezpieczne. Szczególnie dobra jest ta strategia w przypadku gdy do startu wydarzenia pozostało mało czasu, a nam zależy na zagraniu tego Surebeta. Strategię tą należy stosować szczególnie gdy żaden z kursów nie odbiega w sposób znaczny od normy. Przykładowo kurs 2,08 gdy inni dają 2,05 lub 6, gdy inni dają 5,5. Dodatkowo strategia ta może częściowo zabezpieczyć gracza przed sytuacjami losowymi(nagła utrata prądu, stracenie połączenia internetowego).

Sprawdź również: bukmacherzy z cash out

Granie na początku na lepszy kurs

Druga strategia powinna być bezwzględnie stosowana w przypadku, gdy jeden z kursów znacznie odbiega od normy. Przykładowo kurs 2,5 gdy inni dają około 2. W takich przypadkach drugi kurs zazwyczaj może występować nawet u kilku bukmacherów lub nieznacznie różnić się u innych. Wtedy, gdy ostawimy już lepszy kurs, zmiana kursu przeciwnego tylko nieznacznie pomniejszy naszego Surebeta, a nie wyeliminuje go do zera. Metoda ta powinna być zawsze przed metodą stawiania na faworyta.

Granie na bukmachera mniej stabilnego

Trzecia strategia może być wdrożona do gry w momencie nabrania przez Was większego doświadczenia. Z czasem poczynione obserwacje zagrają na Waszą korzyść. U każdego bukmachera kursy ulegają zmianie, ale nie każdy reaguje na to tak szybko. Jedni mają większy margines grania na dany kurs, a u innych już nie duża kwota może obniżyć kurs.

Ostatnim aspektem jest sprawa wpłacania i obstawiania. Pytanie czy najpierw wpłacić do obu i potem obstawić czy zaraz po wpłacie obstawić? Tu kwestia jest dosyć dyskusyjna, jednak należy znowu odpowiedzieć „to zależy”. Znowu grając kurs znacznie odbiegający najlepiej od razu po wpłacie zagrać zakład i dopiero zająć się drugim bukmacherem. Wpłata do obu w pierwszej kolejności stosowana jest równie często i wszystko zależy od indywidualnych upodobań czy przyzwyczajeń. Najlepszy wyjściem jest robić to wszystko prawie jednocześnie w kilku otwartych oknach.

Sprawdź również: typy bukmacherskie na dziś

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net