10 najważniejszych kryteriów wyboru najlepszego bukmachera

Home » Początki Obstawiania » 10 najważniejszych kryteriów wyboru najlepszego bukmachera

10 najważniejszych kryteriów wyboru najlepszego bukmachera

Wybór bukmachera internetowego to jedna z kluczowych decyzji, jaką w trakcie swojej przygody z zakładami sportowymi musi podjąć każdy z nas, typerów. Mniej doświadczeni gracze cierpią jednak na kłopot bogactwa i mają gigantyczne problemy z podjęciem optymalnej decyzji.

Od czego jednak macie nas?! W naszym najnowszym poradniku typera zdradzimy Wam 10 najważniejszych kryteriów wyboru najlepszego bukmachera i mamy nadzieję, że przynajmniej w niewielkim stopniu ułatwimy Wam zadanie.

Jak wybrać bukmachera? Instrukcja krok po kroku

Żaden gracz nie obstawi jakiegokolwiek meczu na kuponie, dopóki nie zarejestruje konta na stronie bukmachera internetowego. Jak tego dokonać i jak wybrać tego jednego jedynego operatora, skoro na rynku działają setki firm, a ich oferta na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo podobnie?

Zdajemy sobie sprawę, że wpisując w internetowej wyszukiwarce frazę “ranking bukmacherów” lub “najlepsi bukmacherzy online” można dostać zawrotów głowy, a ta uwaga tyczy się w szczególności mniej doświadczonych typerów, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w zakładach.

I właśnie z myślą o Was postanowiliśmy stworzyć ten poradnik typera i zaprezentować Wam 10 najważniejszych kryteriów wyboru najlepszego bukmachera. Od razu zaznaczamy, że nie są one uporządkowane od najważniejszego do najmniej istotnego, gdyż w naszej opinii każda z tych reguł jest na równi kluczowa z perspektywy gracza, któremu marzą się regularne profity w dłuższym okresie.

Łatwość rejestracji konta

Pierwszym etapem przygody gracza z nowym bukmacherem internetowym jest proces rejestracji konta. Warto zawczasu sprawdzić, jakich danych będzie potrzebował operator, ile mniej więcej potrwa wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz ile czasu pracownicy firmy mają na weryfikację danych osobowych i aktywację konta.

Nie trzeba tęgiej głowy, aby wiedzieć, że im mniej skomplikowany i czasochłonny proces rejestracji konta, tym mniej stresu po stronie typera. Większość z nas, graczy nie przepada za żmudnym wypełnianiem formularzy, dlatego warto założyć konto w serwisie, który wymaga jak najmniej danych osobowych i dokumentów.

Atrakcyjny bonus powitalny

Znając życie, to do sprawdzenia akurat tego kryterium żadnego z graczy nie trzeba dwa razy namawiać. I nie ma w tym niczego złego, gdyż atrakcyjna promocja powitalna może zagwarantować graczowi spory zastrzyk darmowych środków już na starcie i stabilny budżet na długie miesiące.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie promocji powitalnej? Oczywiście warto rzucić okiem na kwotę darmowych środków do zgarnięcia, ale również na warunki bonusu i moment, w którym możliwa będzie wypłata otrzymanych środków.

Regularne promocje dla stałych graczy

Stabilny budżet i dodatkowe środki na dalszą grę może zapewnić nie tylko atrakcyjny bonus powitalny, ale również regularne promocje okolicznościowe organizowane z myślą o stałych graczach w późniejszym okresie.

W tej kwestii sporo zależy od hojności oraz pomysłowości operatora, natomiast większość firm z czołowych lokat każdego rankingu najlepszych bukmacherów bardzo chętnie dzieli się ze swoimi klientami, dzięki czemu mają oni pewność, że na ich koncie co jakiś czas pojawi się darmowy freebet lub zakład bez ryzyka, a ich budżet nie będzie świecił pustkami.

Szybkie i bezpieczne opcje płatnicze

Błyskawiczne depozyty i bezpieczne wypłaty wygranych środków to jeden z kluczowych elementów każdego szanującego się bukmachera internetowego, który chciałby aspirować do czołowych pozycji rankingu. Topowe firmy respektują szeroki wachlarz opcji płatniczych spełniających oba ww. kryteria, dlatego każdy z graczy bez trudu odnajdzie najbardziej optymalną dla siebie metodę.

Warto to jednak sprawdzić zawczasu, gdyż jednemu typerowi będzie zależało chociażby na możliwości wpłacenia depozytu metodą Paysafecard, podczas gdy inny chciałby obstawiać swoje kupony przy użyciu Bitcoina.

Bogata oferta zakładów

Spora liczba pokrywanych dyscyplin, dużo lig, turniejów i rozgrywek, a także szeroki wachlarz dostępnych opcji zakładów w obrębie konkretnego meczu, walki lub wyścigu to kluczowy element bukmachera z perspektywy typera. Bez tego trudno będzie graczowi obstawiać wartościowe zakłady i wypracować profit w dłuższym okresie czasu.

Im więcej dostępnych opcji zakładów, tym łatwiej odnaleźć pomyłkę oddsmakerów i odnaleźć wartościowy kurs na jakimś niszowym, niezbyt obleganym rynku. Bogata oferta zakładów to także gwarancja, że gracz odnajdzie kursy na mało popularne mecze w najdalszych zakątkach świata, które również mogą okazać się źródłem sporych profitów.

Solidna sekcja LIVE

Istnieje spora rzesza typerów, którzy swoją specjalnością uczynili typowanie zakładów w trakcie trwania meczu, a jeśli komukolwiek z Was gwarantuje to regularne wpływy do budżetu, to pozostaje nam jedynie przyklasnąć. Aby te ostatnie były jednak możliwe niezbędna jest solidna sekcja LIVE.

Na co warto zwrócić uwagę w ofercie zakładów na żywo? My sprawdzamy przede wszystkim liczbę pokrywanych rynków, płynność kursów (jak często są aktualizowane), dostęp do jak największej paczki statystyk meczowych oraz darmowe transmisje w livestreamach.

Wysokie kursy

Jaki jest przepis na ogranie bukmachera? 100% skuteczna metoda nie istnieje, przynajmniej my o takiej nie wiemy, natomiast w największym skrócie wystarczy obstawiać zwycięskie kupony po wysokich kursach. Bułka z masłem, prawda?

Atrakcyjne kursy to gwarancja o kilka procent wyższych wpływów do budżetu w dłużej perspektywie, a zakładając, że tylko nieliczni typerzy na świecie są w stanie wypracować yield na poziomie zbliżonym do 5% widać jak na dłoni, że czasem nawet kurs wyższy o 1% lub 2% może okazać się na wagę złota.

Sprawnie działająca aplikacja mobilna

Żyjemy w szalonym świecie, a czas jest jednym z najbardziej deficytowych produktów na naszej planecie. Dlatego tak istotne jest, aby maksymalnie zoptymalizować proces zawierania zakładów, a idealnym ku temu narzędziem jest solidna, bezpieczna i niezawodna aplikacja mobilna.

Praktycznie każdy szanujący się bukmacher internetowy oddaje w ręce swoich klientów dedykowane oprogramowanie na smartfony i tablety, a apki od czołowych serwisów nafaszerowane są rozmaitymi nowinkami technicznymi, dzięki którym gra u bukmachera może być prawdziwą przyjemnością.

Łatwy kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Rzecz jasna żadnemu z Was nie życzymy, abyście kiedykolwiek zostali zmuszeni do kontaktu z supportem bukmachera, jednak znając życie każdego z Was wcześniej lub później to czeka, dlatego warto zarejestrować konto w serwisie, który chętnie pomaga swoim klientom.

My sami najchętniej kontaktujemy się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą czatu na żywo, a w trakcie naszych testów zwracamy uwagę na takie aspekty, jak m.in. czas oczekiwania na zgłoszenie oraz fachowość konsultantów.

Opinie innych typerów

Ostatnią kwestią, którą sprawdzamy przed dokonaniem wyboru nowego bukmachera internetowego (i wcale nie zerkamy na nią na końcu) są opinie innych typerów. Tematyczne fora i portale branżowe pełne są komentarzy pochodzących od samych graczy i bardzo często są one znacznie bardziej przydatne od fachowych recenzji.

Jeśli z jakimś bukmacherem coś jest nie tak, serwis ma problemy z wypłatą środków, albo trudno w nim obrócić bonus to w opiniach graczy z pewnością odnajdziecie takie informacje i kto wie, być może unikniecie niepotrzebnego stresu.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net