Jak szukać wysokich kursów bukmacherskich?

Home » Zaawansowani Typerzy » Jak szukać wysokich kursów bukmacherskich?

Wysokie kursy bukmacherskie

Zdecydowana większość z nas – typerów obstawia zakłady na stronach bukmacherów internetowych w jednym celu – dla zysków. Aby jednak możliwe było wypracowanie profitów w dłuższej perspektywie czasu niezbędne są wysokie kursy gwarantujące atrakcyjne wygrane na kuponach.

Skąd jednak mieć pewność, że gracz obstawia swoje zakłady po najbardziej atrakcyjnych przelicznikach dostępnych na rynku? Jak szukać wysokich kursów bukmacherskich i w jaki sposób cieszyć się regularnymi profitami w długim okresie? Poświęćcie kilka minut na przeczytanie naszego najnowszego poradnika typera, a poznacie odpowiedź na każde z tych pytań.

Wysokie kursy u bukmachera na wagę złota

Większość naszych poradników typera nie powstaje z myślą o starych wyjadaczach, którzy na internetowych zakładach sportowych zdążyli już zjeść zęby, ale o mniej doświadczonych graczach, którzy być może właśnie stawiają swoje pierwsze kroki w tym dość skomplikowanym na pierwszy rzut oka świecie.

Prawdopodobnie większość z Was doskonale zdaje sobie z tego sprawę, natomiast dziennikarski obowiązek nakazuje nam o tym na każdym kroku przypominać, że kluczem do sukcesu w zakładach jest obstawianie jak największej liczby zwycięskich kuponów po maksymalnie wysokich kursach.

Niejednokrotnie jesteśmy jednak przerażeni tym, jak wielu z Was lekceważy ten fakt i nie robi im większej różnicy to, czy IDENTYCZNY ZAKŁAD obstawią po kursie 1.80, czy też może 1.90. Tymczasem jest to różnica wręcz kolosalna, a jej lekceważenie właściwie przekreśla szanse gracza na sukces w długiej perspektywie.

Dlaczego tak ważne jest obstawianie zakładów po wysokich kursach?

Jeśli nie wierzycie nam na słowo i nadal lekceważycie konieczność obstawiania zakładów po maksymalnie wysokich kursach, to być może przemówią do Was twarde fakty. A te są dość brutalne! Tylko kilka procent typerów na świecie potrafi utrzymywać się na powierzchni w dłuższej perspektywie, tzn. umieją wypracowywać regularne profity przez kilka(naście) miesięcy z rzędu.

Jednak nawet wśród tych najlepszych z najlepszych zaledwie niewielki odsetek typerów potrafi w długim okresie wypracować yield, czyli stopę zwrotu inwestycji na poziomie 10% – to jest już doskonały wynik i powód do olbrzymiej dumy!

Wracając do wysokości kursów – jak gracz zamierza wypracować yield na poziomie 10%, skoro już na starcie godzi się na obstawianie zakładów po kursach o 12,5% niższych (taka różnica dzieli wspomniane przed momentem kursy 1.90 i 1.80)?!!!

Aby tak się stało gracz musiałby pochwalić się yieldem na poziomie 22,5%, a takich typerów – uwierzcie nam na słowo – można policzyć w skali świata na palcach jednej, no może góra dwóch rąk.

Jak szukać wysokich kursów bukmacherskich?

Skąd jednak gracz może mieć pewność, że obstawia swoje kupony po najwyższych możliwych kursach? Przecież doskonale wiadomo, że nawet najlepszy w teorii bukmacher internetowy nie da mu takiej gwarancji, gdyż poszczególni operatorzy pobierają różne marże dla konkretnych dyscyplin oraz rynków zakładów.

I tak bukmacher X będzie oferował najwyższe kursy np. na piłkarską Ligę Mistrzów i Premier League, jednak przy okazji będzie pobierał wysoką marżę dla niszowych meczów piłkarskich, skoków narciarskich oraz koszykarskiej NBA. Czy zatem istnieje rozwiązanie tego problemu?

Oczywiście, że tak! I to całkiem proste – wystarczy zarejestrować konto gracza u kilku topowych bukmacherów internetowych, dzięki czemu gracz będzie miał nie tylko dostęp do szerokiej oferty zakładów oraz licznych bonusów i promocji, ale również otrzyma gwarancję, że każdy jego kupon będzie typowany z uwzględnieniem najwyższych możliwych kursów na rynku.

Ręczne przeglądanie oferty od kilku bukmacherów byłoby jednak bardzo uciążliwe i pracochłonne, a w przypadku zakładów na żywo wręcz niemożliwe do wykonania. W takiej sytuacji z pomocą graczom przychodzą porównywarki kursów, od których aż roi się w Internecie.

Wystarczy odwiedzić jeden z takich ogólnodostępnych, darmowych serwisów i wpisać interesujące zdarzenie sportowe, wyścig lub mecz, a po kilku sekundach gracz będzie miał wiedzę, u którego bukmachera może obstawić konkretny rynek zakładów po najwyższym kursie.

Gdzie szukać wysokich kursów u bukmachera?

Jedna rzecz to wiedzieć “jak” szukać wysokich kursów, jednak zupełnie odrębną kwestią jest pytanie “gdzie” można je odszukać. Które rynki zakładów są szczególnie sprzyjające typerom, którym marzą się rekordowe wygrane na kuponach?

Przede wszystkim nie radzimy polować na wysokie przeliczniki w topowych rozgrywkach piłkarskich. Kursy w najlepszych ligach są zazwyczaj doskonale zweryfikowane przez analityków zatrudnionych przez bukmachera oraz przez samych typerów, dlatego odnalezienie tam zawyżonego kursu i pomyłki bukmachera graniczy z cudem.

Znacznie łatwiej natrafić na wartościowy kurs ze sporym value w egzotycznych ligach. Tego typu rozgrywki nie są tak chętnie obstawiane przez graczy, więc co za tym idzie pomyłki kursowe zdarzają się na porządku dziennym, a czujne oko doświadczonego typera błyskawicznie je wychwyci.

Według nas nie warto również skupiać się na podstawowych, najbardziej popularnych rynkach zakładów (np. 1X2). Znacznie łatwiej pomyłkę bukmachera i wysoki kurs odnaleźć można na niszowych rynkach dotyczących np. rzutów rożnych lub kartek, co do których bukmacher nie przywiązuje aż tak wielkiej wagi i często wystawia błędne, znacznie zawyżone kursy.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net