Bukmacherzy z Paysafecard

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacherzy z Paysafecard

Bukmacherzy dodają coraz więcej metod płatności, by sprostać oczekiwaniom graczy. Jedną z nich jest paysafecard. To znany sposób dokonywania wpłat w internecie działający jak prepaid. Jest on w Polsce znany już od wielu lat, bo doskonale nadaje się do sklepów internetowych, ale również ostatnio w zakładach bukmacherskich. Czy jest to bezpieczna metoda płatnicza oraz którzy z bukmacherów udostępniają możliwość płacenia paysafecard?

Na czym polega paysafecard?

By skorzystać z paysafecard, należy wykupić kupon, który może czasem przypominać doładowanie do telefonu na kartę. Jest tak, ponieważ również posiada on długi, bo 16-cyfrowy kod pin. Należy go wykorzystać w chwili dokonywania płatności. Kod można nabyć w najpopularniejszych sklepach i da się wybierać spośród kilku kwot takich jak 20, 30, 50, 100, 200 zł. Niedawno została też wprowadzona możliwość zakupu środków poprzez internet.

Paysafecard w 20bet

20bet to bukmacher, który staje się coraz częstszym wyborem wśród graczy z Polski. Spory wpływ ma na to sprawna weryfikacja i dopasowane do potrzeb bonusy. Co istotne wśród metod płatności znaleźć można paysafecard. Podczas dokonywania depozytu wystarczy wybrać ten sposób i wpisać w wyświetlonym polu 16-cyfrowy kod. Ten sposób transakcji jest lubiany przez użytkowników, ponieważ zapewnia szybką realizację.


Paysafecard w 22bet

22bet często zestawiany jest wraz z 20bet. Metody płatności w obu są dosyć podobne i paysafecard pozwoli również zasilić konto u kolejnego bukmachera. Co ważne podczas pierwszego depozytu można liczyć na podwojenie jego wartości aż do 500 zł. Taka promocja zawsze jest przydatna do sprawdzenia tego, jak spisuje się bukmacher. Akurat 22bet według opinii użytkowników jest nieustannie często wybierany, ponieważ posiada ogromną ofertą zakładów, której ciężko dorównać.


Depozyty za pomocą paysafecard w 888starz

Kolejnym sporym graczem z usługą paysafecard jest 888starz. Częste bonusy i aplikacja mobilna na pewno wpływają na liczbę klientów, która doładowuje swoje konta u tego operatora. 888starz stawia na sposoby wpłat, które realizowane są wprost natychmiastowo. Popularne psc należy na pewno właśnie do takich, które pozwalają wpłynąć środkom dosłownie po chwili do odbiorcy. Nie trzeba więc właściwie wcale czekać na możliwość obstawienia pierwszych zakładów.


GGbet z paysafecard

Również fani e-sportu, który wyposażony został w bogatą ofertę w GGbet mogą doładować konto za pomocą paysafecard. Akurat osoby, które często również korzystają z mikropłatności w grach doskonale będą znać tę metodę płatności. Paysafecard dostępny jest często również właśnie w produkcjach wielu studiów gier. Teraz także typując wydarzenia na żywo u bukmachera można wpłacić środki w ten sam sposób, który znany jest już od dawna.


LSbet wprowadza paysafecard

Jest to jeden z zakładów bukmacherskich, który ciągle walczy o uwagę graczy. Najskuteczniej robi to za pomocą promocji, które są naprawdę okazałe i konkurencyjne. Można je aktywować po pierwszym depozycie, który da się wykonać za pomocą paysafecard. Wystarczy wykorzystać 16-cyfrowy kod i pieniądze znajdują się koncie gracza.


Campobet z paysafecard

Popularne psc zagościło również w Campobet. Jest to firma oparta o licencję z Malty. Całościowo oceniając metody płatności trzeba przyznać, że są to zakłady, które poszły w kierunku typowo internetowych metod. To dobra wiadomość dla osób, które często szukają nowych sposobów. Sprawdzony na pewno jest już paysafecard znany od dawna i co dla wielu najważniejsze prosty i niezawodny w działaniu.


MalinaCasino z paysafecard

To jeden z nowszych zakładów, który dostępny jest dla graczy z Polski. Szybko jednak zyskuje na popularności ze względu na sporą ofertę zakładów i dużą ilość metod płatności. Paysafecard jest dostępny po przejściu do pola związanego z depozytem. Środki księgowane są natychmiastowo.


Paysafecard Fanteam

Fanteam po pierwsze skupia się na turniejach fantasy. Pozostała typowa oferta sportowa cyklicznie jest rozwijana i już dziś wygląda naprawdę dobrze. Udostępniona została możliwość dokonania wpłaty za pomocą kody psc.


Paysafecard w Zulabet

Zulabet to wręcz potężna oferta bonusowa oraz ciekawe metody wpłat. Wśród nich oczywiście paysafecard. Po wybraniu tej opcji w zakładce dotyczącej płatności należy wpisać kod i zatwierdzić. Sporą zaletą psc jest to, że środki często docierają szybciej niż np. po transakcji kartą, bo nie jest wymagany czas na weryfikację z bankiem.


Argosport i ZigZagSport z paysafecard

Można powiedzieć, że Argosport i ZigZagSport to nowość dla polskich użytkowników, ponieważ jeszcze niewielu graczy korzysta z jego usług. Według opinii w internecie płatności przebiegają sprawnie i można zaufać obu firmom. Często są one zestawiane razem, bo można powiedzieć, że są bardzo podobnymi serwisami. Polecany paysafecard widnieje na liście metod płatności co jest dobrą wiadomością, ponieważ depozytu można dokonać w kilka sekund.
Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net