Bukmacherzy bez podatku

Home » Obstawianie Bez Podatku » Bukmacherzy bez podatku

Bukmacherzy bez podatkuBukmacherzy bez podatku – czy warto?

Granie, a w szczególności wygrywanie u bukmachera podlega opodatkowaniu (a jak wiemy lepiej tego podatku nie płacić) – co do tego należy mieć jasność. Jeżeli wzbogacamy się za pośrednictwem serwisów zakładów wzajemnych, będziemy musieli odprowadzać podatek – przynajmniej wtedy, gdy chcemy żyć w zgodzie z fiskusem. Na szczęście na rynku istnieją tak zwani bukmacherzy bez podatku, którzy w zgrabny sposób to obchodzą i choć robią to różnymi metodami, większość z nich umożliwia rzeczywiste obstawianie bez podatku. Zazwyczaj jednak nie jest to równoznaczne ze zlikwidowaniem potrzeby jego opłacenia, a bardziej z tym, kto go finalnie dokonuje.

Uwaga: poniżej pisząc „bukmacher bez podatku” mamy na myśli różnorodne oferty promocyjne, które pokrywają lub przewyższają koszt uiszczenia należnego podatku.

Gdzie szukać bukmacherów bez podatku?

Jako, że na nich właśnie głównie się skupiamy to mamy ich aktualną listę w formie rankingu bukmacherów tutaj. Znajdziesz tam same sprawdzone przez nas firmy, które przychylnie podchodzą do graczy z Polski i starają się ułatwiać nam przygodę z bukmacherką bez dodatkowego 12% podatku.

Dlaczego bukmacherzy zwalniający nas z podatku są tacy popularni?

Bukmacherzy bez podatku stale zyskują na popularności. Tak naprawdę nie ma się czemu dziwić, gdyż zapewniają stały “zysk”, a właściwie rzecz ujmując – oszczędności. Polskie prawo jest bardzo surowe pod względem podatkowym – zabiera aż 12% od każdego zakładu. Aby dać pewnego rodzaju porównanie, bukmacherzy z Niemiec pobierają zaledwie 5% wartości zakładu. W Wielkiej Brytanii z kolei to w całości na bukmacherze ciąży obowiązek płacenia podatku – choć odbija się to na atrakcyjności jego oferty. Jednocześnie tak zwany bukmacher bez podatku to na Wyspach standard, a nie coś szczególnego. W tym wszystkim jednak nie warto porównywać naszego kraju do innych. Można jednak nadmienić, że – choć w Polsce można znaleźć oferty promocyjne polegające na tym że to bukmacher „pokrywa podatek” to wciąż pozostaje możliwość skorzystania z usług zagranicznych bukmacherów, którzy z otwartymi ramionami witają w swoich progach użytkowników z naszego kraju. Musimy jednak pamiętać, że od czasu wprowadzenia nowelizacji Ustawy Hazardowej w 2017 korzystanie z usług podmiotów bukmacherskich nieposiadających stosownej polskiej licencji jest nielegalne. W szczególności wtedy, gdy jest podyktowane chęcią uniknięcia płacenia podatków.

Fortuna bez podatku

Bukmacher Fortuna swoje usługi świadczy już od 1997 roku, a jedną z jego zalet, wyróżniających go na tle ścisłej czołówki operatorów bukmacherskich (w której – nota bene – się znajduje) jest właśnie możliwość obstawiania bez podatku. Możliwość ta jednak nie jest stała i rozgrywa się na zasadzie Happy Hours – jak można się zatem domyślić, bukmacher bez podatku działa wyłącznie w ramach określonych przez siebie godzin, zazwyczaj ściśle związanych z większymi wydarzeniami sportowymi czy innymi jego akcjami promocyjnymi. Sam w sobie jednak prezentuje bardzo szeroką ofertę oraz atrakcyjne akcje bonusowe, dzięki którym „brak opodatkowania” może być jedynie miłym dodatkiem do pozostałych promocji.

Zalety bukmachera Fortuna

Bukmacher bez podatku Fortuna jest jednym z najbardziej doświadczonych na naszym rynku. Warto wyróżnić go między innymi za:

 • Program lojalnościowy, niedostępny u innych bukmacherów bez podatku – nie dość więc, że dzięki korzystnej promocji oszczędzamy na podatkach to jeszcze zbieramy punkty, pomagające zarządzać budżetem.
 • Najszerszą ofertę na rynku, zasięgiem obejmującą większość dyscyplin sportowych.
 • Bardzo wysokie kursy.

 

forBET bez podatku

forBET to jeden z bukmacherów bez podatku, którzy swoją działalność rozpoczynali właśnie od opcji zwolnienia z konieczności płacenia tegoż podatku – wchodząc na rynek w 2016 roku był pierwszym polskim operatorem z tego typu opcją. W tym momencie obstawianie bez podatku jest u niego dostępne, ale w znacznie bardziej ograniczonym niż wcześniej zakresie, bo w ramach tak zwanych Happy Hours, dostępnych wyłącznie w piłkarskich Europejskich Pucharach (Lidze Mistrzów i Lidze Europy). To właśnie w ich obrębie można liczyć na brak opłat podatkowych. Naturalnie rzecz biorąc bukmacher ten ma mnóstwo innych zalet, z których skorzystamy również będąc fanami innych dyscyplin sportowych.

Zalety bukmachera forBet

 • Solidny bonus powitalny z możliwością zdobycia nawet 2500 złotych, nagradzający trzy pierwsze depozyty.
 • Bogata oferta zarówno klasycznych dyscyplin, jak i chociażby sportów wirtualnych, symulowanych przez komputer.
 • Opcja “Szybkiego Kuponu”, w ramach której określamy zakres kursów oraz oczekiwaną przez nas wygraną, jak również maksymalną stawkę. W rezultacie system sam tworzy dla nas kupon, za pośrednictwem którego będziemy mieć największe szanse na osiągnięcie założonego celu.

Milenium bez podatku

Milenium to kolejny bukmacher bez podatku, który korzysta z modelu “Happy Hours” przyznając nawet 14% dodatku do wygranych (co z nawiązką zwraca narzucany przez rząd 12-procentowy podatek). Oferta Happy Hours tyczy się również wybranych spotkań rozgrywanych w obrębie oferty “na żywo”. Oprócz tego, że Milenium to ścisła czołówka, jeżeli chodzi o bukmacherów bez podatku to firma daje dostęp do bardzo szerokiej oferty składającej się z różnorodnych dyscyplin sportowych. Ponadto, na uwagę zasługuje ciekawie zaprojektowana aplikacja mobilna oraz intuicyjny serwis internetowy.

Zalety bukmachera Milenium

 • Bardzo mocny bonus powitalny podwajający naszą pierwszą wpłatę (do 1500 złotych) na dość nietypowych zasadach, w ramach której najpierw dokonujemy obrotu, a potem dostajemy środki bonusowe.
 • Niezłe kursy, zwłaszcza na te najpopularniejsze spotkania sportowe.
 • Przyjazna szata graficzna wraz z dużymi możliwościami sortowania, które sprawiają, że z serwisu internetowego korzysta się bardzo intuicyjnie.

Betfan bez podatku

Betfan jest jednym z bukmacherów bez podatku z najluźniejszym, ale jednocześnie najatrakcyjniejszym podejściem do swoich klientów. Brak podatku oferuje każdemu, bez limitu – warunkiem jego otrzymania jest stworzenie kuponu z minimum trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 1.35. Każdy z takich kuponów będzie nas promował wzrostem wygranej o 14%, a zatem pełnym pokryciem koniecznego do uiszczenia podatku od gier. Betfan to bukmacher bez podatku, który słynie również z najsolidniejszego bonusu, ale i bardzo zróżnicowanej oferty i nowoczesnej szaty graficznej, mającej swoje odbicie również w aplikacji mobilnej – dzięki temu obstawianie bez podatku jest po prostu wygodne.

Zalety bukmachera Betfan

 • Najsolidniejszy bonus powitalny w postaci tak zwanego “Pakietu Pudziana”, w ramach którego czeka na nas nawet 3000 złotych – to najwięcej ze wszystkich bonusów na start u bukmacherów bez podatku!
 • Możliwość tworzenia własnych zakładów, związanych ze wszystkim, o czym tylko możemy pomyśleć, co jednocześnie nadaje się do obstawiania.

Bukmacherzy bez podatku – czego od nich oczekiwać?

Choć bukmacherzy bez podatku z samej zasady powinni być dla nas atrakcyjni, bo pozwalają oszczędzić kilkanaście procent wygranej, nie jest to jedyny aspekt, na który powinniśmy zwracać uwagę wybierając idealnego „buka” dla siebie. Do tych co najmniej równie ważnych należą:

 • szerokość oferty – nie ma znaczenia, czy wybrani przez bukmacherzy bez podatku rzeczywiście nie wymagają od nas płacenia podatku, czy też tego oczekują, jeśli nie posiadają w ofercie dyscypliny, która nas interesuje; dobra oferta, zawierająca w sobie wszystkie popularne, a najlepiej i większość niszowych sportów to absolutna podstawa;
 • wysokość kursów – kursy są aspektem, w obrębie którego rywalizują wszyscy operatorzy, w tym również bukmacherzy bez podatku; ważne jest, aby stały one na odpowiednim poziomie, a najlepiej przekraczały poziom oferowany przez konkurencję;
 • obecność i wysokość bonusów oraz promocji – choć bonus powitalny u większości operatorów jest podstawą oferty promocyjnej, wielu z nich oferuje regularne promocje, dedykowane dla stałych i wiernych graczy – warto zwrócić na to uwagę, zwłaszcza, jeżeli z bukmacherem bez podatku mamy zamiar związać się na nieco dłużej;
 • poziom obsługi klienta – wbrew pozorom, stosunkowo często zdarza się to, że płatność “nie przejdzie”, albo napotkamy na problemy techniczne – warto jest mieć się do kogo wtedy zwrócić;
 • metody płatności – korzystając z usług bukmachera bez podatku z pewnością chcemy mieć swobodę co do wpłat dokonywanych za jego pośrednictwem (wypłaty, zgodnie z polskim prawem, mogą być realizowane wyłącznie na konto bankowe, niestety); Dlatego też wielu graczy poszukuje bukmacherów, którzy oferują możliwość obsługi płatności wykonanej za pomocą karty kredytowej oraz za pośrednictwem systemów szybkich płatności czy też portfeli internetowych pokroju PayPala czy Netellera. Na popularności zyskują również karty przedpłacone, w tym przede wszystkim paysafecard.

Trzeba mieć także na uwadze to, że w Polsce nie jesteśmy zobowiązani do korzystania z usług pojedynczego operatora. Jeżeli więc jeden bukmacher bez podatku spodoba nam się, ale wybierzemy go tylko ze względu na możliwość zyskania na tymże braku opodatkowania, zawsze możemy założyć konto u kilku innych, niekoniecznie tych oferujących podobną promocję pod takim szyldem.

Podatek od wygranych: PIT-8AR

Polskie prawo znane jest ze swoich zawiłości i niechlubnie określane jest mianem najbardziej skomplikowanego, zwłaszcza pod względem podatków. Odnalezienie bukmacherów bez podatku, którzy albo go zniwelują, albo zapewnią nam jego rekompensatę (na przykład w postaci większych wygranych, pokrywających koszty podatków) wcale nie uchroni nas przed dokonaniem opłaty na rzecz Urzędu Skarbowego. Wciąż bowiem pozostaje tak zwany “podatek od wygranej”, wynoszący obecnie 10% wygranej kwoty, a tyczący się wyłącznie wygranych przekraczających kwotę 2280 złotych. Faktem jest, że będziemy musieli go zapłacić, jednak całą deklarację (o nazwie PIT-8AR) złoży za nas bukmacher. Wychodzi więc na to, że obstawianie bez podatku nie jest w pełni możliwe – któryś z nich finalnie sami będziemy musieli pokryć.

Aby więc podsumować wszystkie te informacje, bukmacherzy bez podatku w różny sposób pokrywają wyłącznie pierwszy z dwóch wspomnianych niżej podatków:

 1. Podatek od stawki każdego zawartego zakładu – 12%; to jego zniwelowanie zakłada schemat obstawiania bez podatku u każdego z bukmacherów;
 2. Podatek od wygranej – 10% całej wygranej, od 2280 złotych wzwyż (podatek płacony od KAŻDEJ pojedynczej wygranej).

Z drugim, niestety, będziemy musieli sobie poradzić na własną rękę.

Bukmacherzy bez podatku – Najczęściej zadawane pytania

Kim sa bukmacherzy bez podatku?

Bukmacher bez podatku oznacza, że to bukmacher bierze na siebie podatek od gier hazardowych, a gracz wygrywa pełną kwotę pieniędzy – np. w przypadku kuponu z kursem 2,00 i stawką 100 złotych, gracz wygrywa 200 złotych.

Dlaczego bukmacherzy na liście oferują zakłady bez podatku?

Bukmacherzy z powyższej listy oferują zakłady bez podatku, gdyż podmioty te nie są zarejestrowane w Polsce i w porównaniu do tych zarejestrowanych, nie odprowadzają 12-procentowego podatku od stawki.

Czy bukmacher bez podatku wpływa na wysokość wygranej?

Oczywiście! W przypadku kuponu z kursem 2,00 i stawką 100 złotych, wygrana na kuponie bez podatku od stawki wyniesie 200 złotych, a w przypadku kuponu z 12-procentowym podatkiem 176 złotych. Dla zawodowych typerów obstawianie u bukmacherów z licencją Ministra Finansów jest kompletnie nieopłacalne.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net