Bukmacher Lilibet

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Lilibet

Lilibet to bukmacher, który od niedawna dostępny jest dla graczy z Polski. Posiada on licencję w Curacao, gdzie ma też siedzibę. Kusi on nowych graczy promocjami oraz stroną internetową o nowoczesnym wyglądzie. Podczas rejestracji można od razu zdecydować się na walutę PLN, dzięki czemu bukmacher automatycznie staje się jeszcze bardziej dostępny dla graczy z naszego kraju. Czas więc jeszcze lepiej poznać Lilibet.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Lilibet

Gracze, którzy dopiero utworzyli konto mogą skorzystać z bonusu powitalnego na zakłady bukmacherskie 100%. Zapewnia on podwojenie pierwszej wpłaty aż do 2500 zł. Jest to niezwykle konkurencyjna oferta, biorąc pod uwagę górny limit. Jednocześnie minimalna wymagana wpłata do wzięcia udziału w promocji to 100 zł.

Według regulaminu możliwość zagrania za bonusowe środki aktywuje się dopiero po jednokrotnym obróceniu depozytem. Nie ma jednak mowy o innych warunkach dotyczących np. wielkości kursu, co jest bardzo dobrą wiadomością. Jednak sam bonus podlega siedmiokrotnemu obrotowi przed dokonaniem wypłaty. Czas, który się na to otrzymuje to 14 dni. Nie da się ukryć, że bonus powitalny zachęca do bardzo aktywnej gry.

Bukmacher Lilibet – pozostałe promocje

Lilibet skłania również do skorzystania z promocji, która zapewnia 100% zwrot środków w przypadku nieudanego zakładu. W tym celu należy postawić kupon zawierający co najmniej trzy wydarzenia, z których minimum jedno posiada kurs 1,50 lub wyższy. Maksymalnie można uzyskać 200 zł zwrotu. Co istotne w tej ofercie podczas tworzenia zakładu nie trzeba się ograniczać, ponieważ dostępne są wszystkie rynki tylko poza wirtualnymi.

Dodatkowo Lilibet daje możliwość odzyskania środków, które zostały przegrane podczas poprzedniego miesiąca. Jest to wyjątkowa oferta na rynku. Dokładniej jest to zwrot 5% straconych pieniędzy, który wyliczany jest poprzez odjęcie dokonanej całkowitej wypłaty od całkowitej kwoty depozytu. Środki znajdą się z powrotem na koncie gracza piątego dnia nowego miesiąca. Minimalna kwota, którą można otrzymać to 25 zł i jednocześnie jej osiągnięcie to wymóg, by móc skorzystać z promocji.

Oferta zakładów bukmachera Lilibet

W Lilibet strona internetowa dość specyficznie została podzielona na sekcje, ale nie przeszkadza to w szybkim zorientowaniu się, że liczba sportów jest naprawdę ogromna. Oczywiście wśród nich są te popularne, ale też zyskujący popularność w zakładach bukmacherskich tenis stołowy czy sporty walki. Dostępny w podstawowej ilości jest także e-sport. Szybko można też odnaleźć te wydarzenia, które w danej chwili budzą największe zainteresowanie. W dyscyplinach takich jak piłka nożna, koszykówka czy hokej istnieje spora ilość typów na tzw. player bets. Na uwagę zasługuje też wprowadzenie Wydarzenia dnia. Są to wydarzenia, które objęte są wyższymi kursami i można je znaleźć na głównej stronie z ofertą.

Bukmacher Lilibet – zakłady na żywo

Na stronie internetowej Lilibet bardzo łatwo jest namierzyć zakłady live. Od razu należy pochwalić tego bukmachera za bardzo przejrzystą zakładkę, która szybko pozwala się odnaleźć nawet w chwili, gdy dodanych jest naprawdę sporo wydarzeń rozgrywanych na żywo. Ciekawym rozwiązaniem jest też umieszczenie specjalnego kalendarza, który pozwala zaznajomić się z listą spotkań, które dostępne będą do typowania live przez cały tydzień. Minusem jest jednak to, że do śledzenia spotkań musi wystarczyć tylko wirtualny obraz meczu. Na tę chwilę bukmacher nie jest zainteresowany wprowadzeniem transmisji do swojej oferty live.

Metody płatnicze w Lilibet

W Lilibet nie trzeba obawiać się o metody płatności, ponieważ wybierać można spośród wielu najpopularniejszych. Są to np. Visa i MasterCard, ale też Skrill, Neteller, Qiwi, Muchbetter, Payseafecard czy Jeton. Dodatkowo da się dokonać depozytu przez przelew bankowy. Wpłaty i wypłaty dokonywane są natychmiastowo, co sprawia, że ten bukmacher zyskuje na zaufaniu graczy.

Bukmacher Lilibet – opinie graczy

Wśród opinii znalezionych w internecie najczęściej można spotkać się z takimi, które skłaniają się ku docenieniu profesjonalizmu tego bukmachera. Ciekawy design strony internetowej oraz bezproblemowe wpłaty i wypłaty to coś, co często jest opisywane przez użytkowników na forach. Lilibet posiada też co prawdą polskojęzyczną obsługę na czacie, jednak można znaleźć informacje przekazywane przez graczy, że czasami stosowany jest język angielski.

Bukmacher Lilibet – aplikacja mobilna

Lilibet nie stworzyło aplikacji mobilnej, więc graczom na tę chwilę do dyspozycji oddana została jedynie strona internetowa. Możliwe, że z czasem się to zmieni, jednak pocieszeniem jest fakt, że witryna spełnia wszelkie potrzeby i dopasowana jest w taki sposób, by korzystanie na smartfonie było nie mniej przyjemne niż na sporym ekranie komputera.

Bukmacher Lilibet – Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest główna zaleta Lilibet?

Trudno wskazać tylko jedną mocną stronę tego operatora. Na pewno jednak szybko da się docenić bonusy, przejrzystą stronę internetową oraz wiele rodzajów płatności, które nie sprawiają trudności.

Czy Lilibet posiada czat, na którym uzyskać pomoc?

Tak, bukmacher udostępnił czat, którego okno można łatwo i szybko wyświetlić w razie potrzeby. Pomoc uzyskiwana jest wręcz natychmiastowo oraz żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Na pewno trzeba stwierdzić, że obsługa klienta jest mocną stroną Lilibet.

Czy Lilibet docenia również lojalnych graczy?

Dostępna oferta bonusowa zapewni satysfakcję z gry także i dla tych, którzy swoje konto utworzyli już dawno temu. Jest to dostępne dzięki stałej ofercie wysokich kursów na popularne wydarzenia oraz możliwości korzystania z cashbacku, który dostępny jest dla wszystkich.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net