Wysokie stawki – jak i gdzie obstawiać?

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Wysokie stawki – jak i gdzie obstawiać?

Wysokie stawki - jak operować u bukmachera

Rynek bukmacherski w Polsce i na świecie nieustannie się rozwija. Co rusz wkracza na niego nowy gracz, który swoimi ofertami próbuje zachęcić do siebie przeciętnego Kowalskiego, dla którego obstawianie jest jedynie zabawą, dodatkiem do pensji lub jak to w głowach wielu – szansą na wielką wygraną.

Sprawdź też: bonusy bukmacherskie

Wśród milionów Polaków, korzystających z usług bukmacherskich, jedynie mały procent wykorzystuje bukmacherów do zarobienia na życie lub jeszcze większych pieniędzy. Limity i ograniczenia sprawiają jednak, że nie wszyscy operatorzy są do tego typu zakładów adekwatni. Jak grać i u kogo sprawdzą się wysokie stawki?

Brokerzy internetowi

Przy temacie gry high rollersów trzeba w pierwszej kolejności powiedzieć o brokerach, którzy umożliwiają zawieranie zakładów kompletnie anonimowo. Tożsamość znają tylko brokerzy, którzy w imieniu gracza zakładają konto u bukmachera i zawierają zakłady według jego poleceń. Założenie konta u brokera zakładów oprócz anonimowości zapewnia ominięcie blokady dla kraju, a także możliwość posiadania wielu kont u jednego bukmachera (w momencie gdy założysz konto u kilku brokerów).

Niektórzy z brokerów zapewniają możliwość grania u kilku bukmacherów z jednego konta brokerskiego i kompleksowe porównania kursów, które pozwalają na skuteczne śledzenie rynku i wybór najlepszego operatora. Co ważne, bet brokerzy działają na podobnych zasadach do bukmacherów, którzy tak samo muszą legitymować się licencją na świadczenie usług hazardowych, przez co ich działalność jest w pełni bezpieczna.

Na chwilę obecną polecamy szczególnie betbrokera Sportmarket.
   

Testowaliśmy go przez dłuższy czas osobiście i pod względem przejrzystości i szybkości działania wydaje się najlepszym wyborem.

Gdzie obstawiać u klasycznych bukmacherów?

Ofertę do operowania środkami rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy poza rynkiem azjatyckim najlepiej dostosował Pinnacle. Polityka funkcjonowania tej firmy jest bardzo klarowna i przejrzysta, gdyż limity (do 30 000 zł) są wyraźnie przedstawione, zupełnie inaczej niż w przypadku konkurencji, która swoje granice wyznacza dość przypadkowo i wybiórczo.

Zobacz też: bukmacher zagraniczny

Pinnacle uznawany jest także za zdecydowanie najlepszego bukmachera dla graczy, którzy operują zdecydowanie niższymi stawkami. Pinnacle oferuje najwyższe kursy i najniższą marżę, dzięki czemu w oczach klientów jest mocno uznaną marką. Dostęp do niego umożliwiają Betbrokerzy, o których napisaliśmy powyżej.

Prawda jest niestety taka, że obecnie nie ma powszechnie dostępnego dla Polaków bukmachera dla wysokostawkowców.

Giełdy zakładów

Czy poza betbrokerami jest jeszcze jakaś inna opcja? Zawodowcy często decydują się na grę na giełdzie zakładów, która stanowi alternatywę dla klasycznych buków. W porównaniu do nich, gracz sam może wcielić się w jego rolę, oferując własne kursy lub od strony gracza przyjmować kursy innych.

Zdecydowanym liderem wśród giełd zakładów jest Betfair, a największym wydarzeniem w jego historii niewątpliwie był finał tenisowego US Open w 2012 roku, gdzie grając na zwycięstwo lub porażkę Andy’ego Murraya i Novaka Djokovicia, gracze wymienili sumy na ponad 60 milionów funtów! Niestety Betfair po zmianach w prawie zdecydować się przestać akceptować graczy z Polski. Dobrą alternatywą dla niego jest giełda Matchbook.

Do zalet grania na giełdzie zalicza się brak stałej marży oraz praktycznie nieograniczony limit stawek. Oznacza to, że gracz posiadający wiedzę w danej dyscyplinie może w perspektywie długofalowej odnieść zysk, bez ewentualnej blokady czy limitu w przypadku gry u bukmachera.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net