Fantasy football – ciekawa propozycja dla graczy

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Fantasy football – ciekawa propozycja dla graczy

Interesujesz się sportem i śledzisz na bieżąco wydarzenia z konkretnej ligi? A może po prostu chciałbyś spróbować czegoś nowego w świecie zakładów bukmacherskich?

Fantasy football to forma obstawiania, które przypomina nieco grę Football Manager. Naszym zadaniem jest skompletowanie drużyny, złożonej z zawodników z wielu drużyn. W zależności od wybranego wariantu może to być Premier League, La Liga czy 2 Bundesliga. Do “wydania” mamy określoną kwotę wirtualnych pieniędzy, za którą kupujemy zawodników. Niekiedy zamiast wirtualnych pieniędzy otrzymujemy po prostu pewien punktowy handicap za zawodników. Ich ceny/handicapy zależne są od aktualnych wyników graczy. Wybieramy jeszcze kapitana oraz vice kapitana, których wyniki będą miały większą wagę. Następnie ta wirtualna drużyna rozgrywa szereg meczów. A dokładniej oceniane są występy wybranych przez nas zawodników w faktycznie rozgrywanych meczach.

Zawodnicy zdobywają punkty za strzelone bramki, asysty czy interwencje w obronie, a tracą je otrzymane kartki, przepuszczone gole czy krótki czas spędzony na boisku.

W trakcie jednej rozgrywki drużynę można modyfikować np. w sytuacji gdy dowiemy się o kontuzji, albo braku zawodnika w podstawowym składzie.

Klasyfikacja końcowa i wyniki

Po serii meczów zdobyte przez zawodników punkty są sumowane, a następnie przyznawane są nagrody. Pula nagród zawsze zależna jest od liczby uczestników. Statystycznie, w zależności od rodzaju turnieju, 15-25% z nich wygrywa.

Na obrazku przykładowa drużyna skompletowana pod turniej złożony z 2 meczów Ligi Europejskiej. Tu na start mamy -3,4 punktu.

Fanteam – najlepsze miejsce dla takich rozgrywek

Jeśli interesuje Was tego typu rozgrywka to zapraszamy do dołączenia do bukmachera Fanteam:

Co ważne na start otrzymamy od niego 1 darmowy bilet, który pozwoli nam zapoznać się z rozgrywką, a może nawet od razu coś wygrać.

Fanteam ma także ofertę bukmacherską, jednak nie tak bogatą jak zwykli bukmacherzy. Na pochwałę zasługuje szybki i przejrzysty proces weryfikacji.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net