Co to jest freebet?

Home » Początki Obstawiania » Co to jest freebet?

Co to jest freebet?Każdy z nas, typerów uwielbia darmowe promocje organizowane przez bukmacherów internetowych. Atrakcyjna promocja to doskonały sposób, aby nieco podreperować swój budżet na grę i zmniejszyć ryzyko wpadki. Jednym z ulubionych bonusów graczy jest darmowy freebet. Na czym polega ten rodzaj promocji? W jaki sposób optymalnie wykorzystać darmowy freebet bonus? Przekonajmy się.

Co to jest freebet? Poznaj szczegóły bonusu

W przypadku każdego typera na wieść o darmowym bonusie natychmiast pojawia się błysk w oku. Darmowe środki zapewniają graczowi większą stabilność budżetu, a wraz z każdym kolejnym bonusem spada ryzyko utraty własnych środków i bankructwa. Prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnym i pożądanym z punktu widzenia graczy bonusem jest darmowy zakład. Co to jest freebet? Sprawdźmy.

Freebet bonus to nic innego jak zakład wolny od ryzyka, w który gracz nie musi inwestować środków ze swojego budżetu, lecz może wykorzystać podarowany mu przez bukmachera darmowy token, który w przypadku powodzenia na kuponie zamieni się w darmowe środki.

Ta promocja bardzo często mylona jest przez graczy z bonusem cashback, tymczasem ich zasady są zupełnie różne. W przypadku cashbacku gracz musi najpierw zainwestować własne środki, które w przypadku porażki pojawią się z powrotem na jego koncie gracza. Tymczasem skorzystanie z darmowego freebetu nie wymaga posiadania jakichkolwiek środków na koncie. W grze jest jedynie darmowy token.

Zobacz też: promocje i bonusy bukmacherskie

Zalety darmowych frebeetów

Skoro wyjaśniliśmy już co to jest freebet, to być może nadszedł czas żeby sprawdzić, jakie korzyści płyną z jego wykorzystania z perspektywy typera.

Główna zaleta darmowego freebetu jest taka, że gracz kompletnie nie ryzykuje własnymi środkami. Mało tego! Wielu bukmacherów internetowych wręcza graczowi darmowy freebet w ramach promocji powitalnej i nie wymaga nawet wpłacenia jakiegokolwiek depozytu. To z kolei powoduje, że nie obawiając się o utratę środków z własnego budżetu gracz może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i obstawić nieco odważniejszy kupon po wysokich kursach. Jeśli dopisze mu szczęście, wówczas będzie cieszył się ze sporej wygranej. Jeśli natomiast jego typy okażą się błędne, wówczas jedyne co straci to darmowy freebet bonus!

Kolejnym plusem darmowych freebetów jest ich regularność. Najlepsi bukmacherzy internetowi bardzo często organizują tego rodzaju promocję, dzięki czemu budżet gracza jest systematycznie zasilany darmowymi środkami.

Sprawdź też: bukmacherzy zagraniczni bez depozytu

Wreszcie, spore wrażenie muszą robić kwoty darmowych freebetów. W niektórych przypadkach jest to bowiem skromne kilka złotych, jednak bardzo często zdarza się, że wartość freebetu sięga kilkudziesięciu złotych, co w przypadku powodzenia może zagwarantować graczowi bardzo okazałą wygraną na kuponie.

 

 

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net