Zagraniczni bukmacherzy w bez depozytu

Home » Bonusy i Promocje » Zagraniczni bukmacherzy w bez depozytu

W dobie współczesnych zakładów bukmacherskich walka o klienta odbywa się każdego dnia. Operatorzy prześcigają się w proponowaniu jak największej liczby zakładów i wysokości wystawianych kursów. Prawda jest jednak taka, że nic nie przyciąga lepiej niż promocje i bonusy, tym bardziej jeśli klient na samym początku nie musi wpłacać swoich pieniędzy – takim typem promocji są darmowe zakłady. Jak wyglądają w praktyce i kto spośród zagranicznych bukmacherów je oferuje? Zobaczcie w dalszej części tekstu!

Czym jest freebet?

Freebet (inaczej darmowy zakład) to rodzaj promocji, polegający na tym, że gracz zawiera zakład za pieniądze bukmachera. Ewentualna wygrana zwykle nie podlega dodatkowemu obrotowi, a gracz od razu może wypłacić wygrane środki, pomniejszone o stawkę otrzymaną od bukmachera.

Darmowe zakłady bukmacherskie to, oprócz zakładów bez ryzyka i dodatkowej gotówki, wypłacanej w zależności od wpłaconego depozytu, najpopularniejsze promocje bukmacherów. W porównaniu z innymi, freebety są jednak najskuteczniejszą formą pozyskiwania klientów, gdyż ci zwykle na początku nie muszą wpłacać własnego depozytu i mogą wypróbować usługi bukmachera za darmo.

Darmowe zakłady bukmacherskie przyznawane są głównie dla nowych graczy tuż po rejestracji. Zdarza się jednak czasem, że bukmacher wymaga na początku wpłaty drobnej kwoty i zawarcia jednego zakładu i dopiero później na tej podstawie przyznaje bonus o określonej wartości. Jakiej wielkości promocji oferują zagraniczni bukmacherzy bez depozytu?

Zagraniczni bukmacherzy bez depozytu

FanTeam – darmowy bilet do turnieju Fantasy

Nie jest to klasyczny freebet, ale coś co fanów piłki nożnej powinno zainteresować. Turniej Fantasy Football to jedna z ciekawszych form pomnażania pieniędzy na sporcie. Dostajemy na start pewną pulę wirtualnych pieniędzy, za które kupujemy zawodników. Nasza drużyna nie rozgrywa jednak żadnych symulowanych spotkań. Wszyscy grają w swoich klubach i za swoje występu zdobywają punkty. Napastnicy za zdobyte bramki i asysty. Bramkaże za udane interwencje itd. Im lepiej radzą sobie nasi zawodnicy tym nasza drużyna zdobywa więcej punktów. Finalnie po serii meczy punkty te są sumowane, a dla najlepszych drużyn przyznawana są nagrody pieniężne. Szanse są całkiem spore, bo w zależności od turnieju 15-25% drużyn zdobywa nagrody.

Pula nagród dla tego turnieju to aż 12 500 EUR, z czego najlepszy gracz otrzymuje aż 1 500 EUR.

Jak otrzymać darmowy bilet od FanTeam?

Aby otrzymać bonus wystarczy założyć nowe konto na Fanteam klikając w poniższy przycisk, a następnie w sekcji Fantasy odnaleźć turniej oznaczony Free.


I tu niestety obecnie kończą się oferty zagraniczne…

Jeśli interesują Cię bonusy bez pozytu u polskich bukmacherów to możesz zajrzeć do tego zestawienia:

https://legalnibukmacherzyw.pl/bonusy-bez-depozytu/


LSbet – 20 PLN BEZ DEPOZYTU

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE – NEGOCJUJEMY PRZYWRÓCENIE PROMOCJI)

LSbet bonus

Na chwilę obecną liczba tego typu ofert nie jest zbyt imponująca. Z pewnością na wyróżnienie zasługuje LSbet, który oferuje bezwarunkowe 20 złotych, dla każdego kto założy u nich nowe konto. Otrzymaną kwotę należy oczywiście obrócić na zakładach przed dokonaniem wypłaty. Oczywiście można także przeznaczyć ją na dalszą grę i wykorzystać na innych usługach bukmachera np. w kasynie.

To bardzo dobra okazja, aby lepiej poznać tego mało znanego bukmachera. Polski support, obsługa w języku polskim, fajna oferta i bezpieczna maltańska licencja.

Jeśli bukmacher Cię przekona, to bez wątpienia warto skorzystać także z oferty bonusu od pierwszego depozytu do aż 1000 PLN i wielu innych promocji oferowanych stale.

Jak otrzymać darmowe 20 PLN od LSbet?

 1. Zakładamy konto na LSbet korzystając z linku powyżej. Jest to warunek konieczny, ponieważ promocja jest przypisana do naszego serwisu
 2. Potwierdzamy email, w celu aktywacji konta
 3. Kontaktujemy się z supportem na liveczacie lub mailowo: [email protected] z infomacją, że: Chcemy zweryfikować konto w celu otrzymania bonusu 20 PLN bez depozytu
 4. Wysyłamy im niezbędne dokumenty (skan dowodu, rachunek za media)
 5. Otrzymujemy bonus po udanej weryfikacji

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE – NEGOCJUJEMY PRZYWRÓCENIE PROMOCJI)

 

Oferty bez depozytu u bukmacherów z podatkiem

Nieco chętniej do tego typu promocji podchodzą firmy zarejestrowane w Polsce. Kilka z nich oferuje od 20 do 40 zł za samą rejestrację i weryfikację konta.

Warto poszukać tego typu promocji, jeśli zależy nam za darmowej kasie.

Freespiny w Unibet

Nie jest to co prawda opcja bez depozytu, ale z pewnością warto ją rozważyć, bo to darmowa kasa CO PIĄTEK. Promocja dostępna jest dla wszystkich zweryfikowanych graczy Unibet. Polega ona na zakręceniu kołem, które poinformuje nas ile darmowych spinów otrzymamy. Może to być wartość od 3 do 20. Spiny należy potem wykorzystać w grze Divine Fortune.

Ile się wygrywa?

Czasem nic, czasem kilka złotych, a nieliczny trafią nawet kilkadziesiąt. Otrzymane środki należy następnie obrócić 25 razy, zanim będzie można je wypłacić.

Co ważne dla aktywnych graczy Unibet co jakiś czas oferuje spiny także w innych grach. Niekiedy ich wygrane mogą być od razu wypłacone. Zdecydowanie warto mieć tam konto, chociażby po to aby wyłapywać te darmowe promocje.

Oferty z niedużą wpłatą

888starz – bonus 100% od zaledwie 4,50 zł

Ciekawy bonus przyznawany już przy bardzo małych wpłatach. Maksymalnie można dostać 456 zł, jednak wpłacając nawet 5 zł i tak go otrzymamy. Przyznaje on nam środki bonusowe w kwocie równej naszemu depozytowi. Środki te są na oddzielnym koncie i wymagają obrotu.

Obrót jedynie 3 razy, ale na zakładach akumulatorowych z 3 zdarzeniami. Po dokonaniu obrotu środki są przenoszone na konto główne i można je wypłacić. Co ważne przenoszona jest kwota przyznanego bonusu, a nie cała “ugrana” kwota.

 

Unibet – Freebet od 40 do 200 PLN

Bardzo wszechstronny i ceniony przez graczy Unibet oferuje nam na start 2 opcje bonusu do wyboru. Albo całkiem spory bonus od depozytu do 1000 zł, albo freebet do 200 zł. Co ważne, aby skorzystać z jednej z tych ofert, wystarczy depozyt w kwocie 40 zł.

Freebet ma znacznie łatwiejsze warunki obrotu. Bonus od depozytu wymaga aż 10-krotności kwoty depozytu i bonusu w postaci zakładów z kursem 1.4. Warto więc zastanowić się na czym na zależy i wybrać ofertę dostosowaną do naszych potrzeb.

 

 

 

 

 

Betway – Freebet 30 £

Globalna marka bukmacherska Betway zachęca klientów do założenia konta darmowym zakładem o wartości do 30 £. Kwota darmowego zakładu zależy jednak od wysokości wpłaty pierwszego depozytu, który nie może być niższy od 10 £. Gracz otrzyma równowartość wpłaty w postaci darmowego zakładu, maksymalnie do 30 £.

Na pierwszy rzut oka bonus ten jest bardzo podobny do promocji typu “bonus od depozytu”, jednakże różni się od niego znacząco. Główną różnicą jest fakt, że środki bonusowe, pochodzące z promocji od depozytu, podlegają kilkukrotnemu obrotowi, zanim będą mogły zostać wypłacone. W przypadku darmowego zakładu gracz otrzymuje konkretną stawkę do wykorzystania na zakład i jeśli okaże się on trafiony, wygrane środki może przeznaczyć na wypłatę lub dalszą grę. Oznacza to, że oferta Betway jest bardzo atrakcyjna i wyróżnia się spośród zagranicznych bukmacherów bez depozytu.

Jak otrzymać darmowy zakład w Betway? Aby aktywować bonus należy wpłacić min. 10 £ i zawrzeć zakład lub kilka zakładów za równowartość wpłaconego depozytu. Bonus zostanie aktywowany, gdy wszystkie kupony spełnią warunek kursowy:

 • dla kuponów pojedynczych min. kurs wynosi 1,75
 • dla kuponów wielokrotnych min. kurs wynosi 1,40
 • dla kuponów systemowych min. kurs wynosi 1,40

Dodatkowe informacje:

 • Depozyt musi zostać wpłacony przy pomocy karty debetowej/kredytowej lub systemu PayPal
 • Przed przyznaniem darmowego zakładu gracz musi dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie pierwszego depozytu w przeciągu 7 dni od wpłaty
 • Kwota darmowego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu (min. 10 £, max 30 £)

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE DLA POLSKICH GRACZY)

Boyle Sports – Freebet 40 €

Boyle Sports to zachodni bukmacher, kierujący swe usługi głównie dla klientów z Irlandii i Irlandii Północnej. Nowych użytkowników zachęca atrakcyjnym darmowym zakładem, dzięki któremu gracz może otrzymać 40 € bonusu, w tym 30 € na zakłady bukmacherskie. To jeden z najwyższych bonusów wśród zagranicznych bukmacherów bez depozytu.

Jedynym warunkiem, jaki gracz musi spełnić to wpłata pierwszego depozytu min. za 10 € i zawarcie zakładu pojedynczego lub AKO z min. kursem 2,00. Po spełnieniu tego warunku Boyle Sports przyznaje bonus w wysokości 40 €. Pierwszy zakład, upoważniający do odebrania bonusu, należy zagrać w przeciągu 30 dni od otwarcia konta.

 

Dodatkowe informacje:

 • Zakład upoważniający do odebrania bonusu musi być pierwszym postawionym zakładem w Boyle Sports.
 • Stawka nie może być niższa od 10 €, a kurs na kuponie mniejszy od 2,0
 • Zakłady wycofane przy pomocy opcji Cash Out nie biorą udziału w promocji
 • Darmowy zakład zostanie przyznany w przeciągu godziny od rozliczenia pierwszego zakładu (jeśli zostaną spełnione warunki)
 • Kwota Freebetu (30€) nie może być dzielona na kilka zakładów
 • Darmowy zakład należy wykorzystać w przeciągu 7 dni od jego przyznania

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE DLA POLSKICH GRACZY)

Ladbrokes – Freebet 20 £/€

Ladbrokes to kolejny z bukmacherów, którego oferta skierowana jest głównie do mieszkańców wysp. Nowych klientów zachęca atrakcyjnym darmowym bonusem w wysokości 20 £/€. Aby otrzymać bonus gracz musi założyć konto, wpłacić depozyt (min. 5 £/€) i obrócić nim jednokrotnie. Po spełnieniu tego warunku na koncie gracza pojawią 4 darmowe zakłady o wartości 5 £/€ każdy.

Zagraniczny bukmacher bez depozytu Ladbrokes – jak otrzymać bonus?

 • Zarejestruj się na oficjalnej stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej
 • Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 5 £/€.
 • Dokonaj jednokrotnego obrotu wpłaconymi środkami kuponem lub kuponami z min. kursem 1,5. UWAGA! Do obrotu kwalifikują się wyłącznie stawki z wygranych kuponów
 • Odbierz 4 darmowe zakłady

Dodatkowe informacje:

 • Gracz musi wpłacić i obrócić środkami w przeciągu 14 dni od zarejestrowania konta
 • Bonusu nie otrzymają gracze, których wpłaty będą pochodziły z kart przedpłaconych czy serwisów takich jak: Skrill, Neteller, PayPal.
 • Gracz ma 7 dni na wykorzystanie darmowych zakładów od momentu przyzanania freebetów
 • Wygrane będa pomniejszone o stawkę darmowego zakładu (5 £/€).

 

Zagraniczny bukmacher bez depozytu – VStarBet – Freebet 10€

Kolejnym zagranicznym bukmacherem bez depozytu, który ma w swojej ofercie darmowy bonus jest VStarBet. Aby otrzymać Freebet o wartości 10 € gracz musi wcześniej wpłacić kwotę o tej samej wartości – min. 10 €.

Po spełnieniu powyższego warunku gracz otrzyma darmowy zakład na kwotę 10 €. Minusem w tym przypadku jest fakt, że wygrana z bonusowego zakładu podlega 10-krotnemu obrotowi.

Dodatkowe informacje:

 • Gracz otrzyma darmowy zakład od razu po aktywacji konta i potwierdzeniu tożsamości
 • Kwoty z darmowego zakładu nie można dzielić – konieczność zawarcia jednego zakładu za całą stawkę 10 €
 • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie promocyjnym wynosi 1,50
 • Wygrana z kuponu promocyjnego (freebetu) podlega 10-krotnemu obrotowi w przeciągu 7 dni od rozliczenia darmowego zakładu.

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE DLA POLSKICH GRACZY)

Bukmacher zagraniczny bez depozytu – Najczęściej zadawane pytania

Co muszę zrobić, by otrzymać darmowy zakład?

NAby otrzymać darmowy zakład, zadaniem gracza jest rejestracja u bukmachera i zwykle weryfikacja konta. Nie jest konieczna z kolei wpłata pierwszego depozytu, gdyż jak sama nazwa wskazuje – bonus przyznawany jest za darmo.

Ile zakładów bez depozytu mogę otrzymać?

W ramach promocji powitalnych bukmacherzy oferują zwykle jeden darmowy zakład do wykorzystania na konkretną kwotę. Wśród zgranicznych operatorów, którzy oferują freebety na start znajdują się m.in. Betway czy Ladbrokes.

Czy wygrane z darmowych zakładów podlegają obrotowi?

Zależy to od regulaminu bukmachera. Przyjęło się jednak, że wygrane z darmowych zakładów nie podlegają obrotowi, przez co gracz od razu może wypłacić środki lub przeznaczyć na dalszą grę.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net