Jak i gdzie obstawiać pokera?

Home » Kasyna » Jak i gdzie obstawiać pokera?

Poker to gra, która od dawna interesuje Polaków. Ustawa wprowadzona w 2017 roku pokrzyżowała szyki wielu wielbicielom królewskiej gry karcianej. Obecnie naprzeciw wychodzą niektórzy bukmacherzy oferujący możliwość obstawiania pokera. Jest to jednak coś nieco innego niż samodzielna gra. Jak obstawiać pokera, by odnosić wygrane?

Zasady obstawiania pokera

Jak obstawiać pokera w formie, która jest proponowana przez bukmacherów? Największą różnicą jest to, że tym razem sami nie zarządzamy posiadanymi kartami. Gra polega na obstawianiu tego, co za chwilę wydarzy się na stole. W związku z tym najważniejsza staje się obserwacja bieżącego rozdania od początku do końca. Zależnie od bukmachera typować da się wygrywający układ oraz gracza.

Jak obstawiać pokera?

Aby skutecznie typować, należy doskonale znać zasady gry. Będąc nowicjuszem warto na początku zapoznać się z nimi teoretycznie. Czasami strony bukmacherskie posiadają przydatny samouczek. Można do niego sięgnąć. W niektórych serwisach istnieje także możliwość zagrania w wersję demo. Jest to gra za pomocą wirtualnych środków. Pozwoli ona zrozumieć mechanikę. By nauczyć się jak obstawiać pokera, powinno się zatem znać hierarchię układów oraz kolejne fazy rozgrywki.

Zarządzanie budżetem

Tak jak w przypadku każdego hazardu spore znaczenie ma zaplanowanie budżetu na grę. Pozwoli to na rozsądne zarządzanie środkami. W innym przypadku chęć odegrania się może być silniejsza. Wyciągnięte wnioski z porażek dadzą naukę jak obstawiać pokera, ale utracenie całego budżetu w kilka godzin na nic się nie przyda.

Wybór odmiany pokera

Tak jak w przypadku tradycyjnej gry również obstawianie często daje możliwość wybrania jednej z odmian pokera. Tradycyjnie na największej ilości stołów króluje Texas Hold’em. Kasyna i bukmacherzy próbują jednak zachęcić do gry zwolenników innych wariantów jak np. Omahy.

Słuchaj krupiera

W kasynie online zamiast dealera występuje krupier. To on rozdaje karty. Czasami może się zdarzyć, że obstawianie gry nie będzie odbywać się na żywo. Wszystko zależy od tego, co oferuje dany operator. Jak obstawiać pokera na stole z krupierem? By skutecznie typować, warto słuchać osoby po drugiej stronie. Często zdarza się, że krupier przekazuje cenne informacje. Zazwyczaj w odpowiednich momentach podsumowuje to, jakie karty znajdują się na stole. Można też usłyszeć podpowiedź, jaki układ ma największe prawdopodobieństwo wystąpienia.

Nie sugeruj się tylko kursami

Układ, przy którym widnieje najniższy kurs wcale nie musi być tym wygrywającym. Należy pamiętać, że w pokerze spory wpływ na rozgrywkę na losowość. W związku z tym zazwyczaj nie opłaca się poświęcać dużych stawek w zamian za niski zysk. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji dołączenia w trakcie rozdania. Niemożliwe wtedy staje przeanalizowanie tego, co już się wydarzyło. Najbardziej opłaca się poczekać na nowe rozpoczęcie, by móc podejmować decyzje oparte o własne doświadczenie i wiedzą.

Czy obstawiając pokera można wygrać?

Wiele osób pyta jak obstawiać pokera, by wygrywać. Żeby grać skutecznie, należy nabyć odpowiednią ilość doświadczenia w praktyce. Warto więc uzbroić się w cierpliwość. Najlepsi pokerzyści często powtarzają, że porażki uczą bardziej niż wygrane. Niestety ma to swoje odzwierciedlenie również w obstawianiu. Różnice pomiędzy tradycyjną grą a typowaniem są zauważalne, ale mechanika gry dalej jest taka sama. W związku z tym na początku należy pamiętać, że o wygraną może być trudno bez odpowiedniego obycia przy pokerowym stole. Nawet jeśli jest on dostępny tylko wirtualnie.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net