Zakłady bukmacherskie na poker

Home » Kasyna » Zakłady bukmacherskie na poker

Wśród gier karcianych u bukmacherów prym wiedzie poker. Jego obstawianie stało się już dla wielu osób powszechne. Czasami zakłady wygrywają rywalizację z możliwością gry w kasynie. Zasady rozgrywki są takie same, choć warto na początku zaznajomić się z jej dynamiką. Co trzeba wiedzieć, by skutecznie zabrać się za obstawianie pokera online oraz gdzie obstawiać pokera?

Zakłady bukmacherskie na poker – jak wygląda rozgrywka?

Bukmacherzy stawiają na odmianę texas hold’em. Wpływ na to ma zapewne popularność tego wariantu. Dodatkowo dobrze nadaje się on do wygenerowania sporej ilości typów podczas każdego rozdania. Niektórzy z bukmacherów coraz częściej otwierają się również na inne warianty jak np. Omaha.

W większości przypadków w jednej chwili przy stole przygotowane jest miejsce dla 6 graczy. Otrzymują więc oni po 2 karty, które automatycznie stają się widoczne. Wraz z kolejnymi rundami dokładane są karty wspólne, czyli flop, turn i river. Pod koniec rozdania na stole znajduje się więc łącznie 12 kart własnych (po 2 dla gracza) oraz 5 wspólnych.

Zakłady bukmacherskie na poker przyjmowane są w określonych momentach:

  • przed rozdaniem,
  • przed flopem,
  • flop,
  • turn,
  • river.

Przed rozdaniem kursy na każde zdarzenie są najwyższe, ponieważ istnieje najwięcej niewiadomych. Sama rozgrywka wygląda więc identycznie jak w przypadku tradycyjnej potyczki. Różnicą w porównaniu do gry w kasynie jest to, że jesteśmy obserwatorami. Taka rola daje jednak spore możliwości do analizy i co za tym idzie do obstawiania.

Obstawianie pokera online – jak typować?

Zakłady bukmacherskie na poker, mogą się nieco różnić zależnie od wyboru operatora. Niektórzy z nich mogą oferować szerszą ofertę np. na różne kombinacje. Standardem jest opcja wytypowania wygrywającego gracza lub układu. Podobnie jak w przypadku gry z naszym uczestnictwem spore znaczenie odgrywa analiza tego, co przekazuje krupier w przypadku gier na żywo. Nieraz zdarza się, że przekazuje on swoje prognozy co do prawdopodobieństwa danych układów.

Dla większości osób obstawianie pokera online zaczyna się dopiero przed flopem. Typowanie przed rozdaniem to spore ryzyko, choć i oczywiście wysokie kursy. Na niektórych serwisach da się typować dodatkowe zakłady. Są to np. kolory danych kart (wszystkich wspólnych, konkretnej wspólnej karty jak turn lub river). Najczęściej tego typu rynki oparte są głównie na szczęściu i intuicji.

U wielu bukmacherów w przypadku dołączenia do gry w trakcie rozdania, można typować. Jest to jednak odradzane. Obstawianie pokera online bez całościowego uczestnictwa w danej rundzie zdecydowanie zmniejsza szansę na wygraną. Brak możliwości dokonania analizy począwszy od pierwszego rozdania powinien być wystarczającym argumentem za tym, by się wstrzymać.

W każdym momencie, gdy przyjmowane są zakłady można obstawiać wielokrotnie. Nawet jeśli mowa jest o tych samych typach. Żeby dokonać zakładu, należy kliknąć wybrany typ oraz wybrać stawkę. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa dla próby warto spróbować wcześniej wersji demonstracyjnej. Może ona pomóc w obyciu na stole danego producenta gier.

Gdzie obstawiać pokera?

Osoby, poszukujące miejsca do obstawiania mogą w pierwszej kolejności sprawdzić ofertę swojego ulubionego bukmachera. Na ten moment jeszcze nie każdy posiada dostępne zakłady bukmacherskie na poker. Możliwe, że jest to wynikiem tego, że sporo fanów najpopularniejszej gry karcianej preferuje tradycyjną grę w wersji kasynowej. Poniżej przedstawiamy kilka serwisów, które są odpowiedzią na pytanie — gdzie obstawiać pokera?

Paripesa

Zakłady bukmacherskie na poker oferuje między innymi Paripesa. To bukmacher, który od niedawna dostępny jest dla graczy z Polski. Poza rynkiem dotyczącym meczów dostępne jest także obstawianie pokera online. Na niektórych stołach da się grać w ekspresowy sposób skracając wszystkie dodatkowe animacje. Sporą zaletą może się okazać możliwość typowania już od 0,10 USD. Przed wejściem do danej rozgrywki warto sprawdzić najmniejszą dostępną wartość zakładu.

Ditobet

Nie jesteś przekonany gdzie obstawiać pokera? Ditobet przychodzi z pomocą. W zakładce dotyczącej gier na stronie internetowej odnaleźć można poker. Dostępne jest też specjalne oprogramowanie. Pozwoli ono jeszcze bardziej wdrożyć się w rozgrywkę. Zaraz po otwarciu stołu da się wybrać jedną z odmian. Dostępne są texas hold’em, omaha i badugi. Uwagę zwracają też turnieje. Zdarza się, że są one specjalnie premiowane.

Czy obstawianie pokera online się opłaca?

Wiesz już, jak i gdzie obstawiać pokera? Czas przyjrzeć się temu, czy może to być opłacalne. Obstawianie pokera online daje nieco inne możliwości niż typowa gra. Dzięki analizie tego, co dzieje się na stole można spróbować zarobić dodatkowe środki. Warto spróbować swoich szans u bukmacherów, ponieważ w kasynach typowanie na kolejne wyciągnięte karty lub wygrywające zakłady jest niemożliwe.

Koniecznie trzeba pamiętać, że podobnie jak w przypadku samodzielnego grania najważniejsze jest wcześniejsze zapoznanie się zasadami pokera oraz jego odmiany texas hold’em.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net