Kalkulatory bukmacherskie excel i narzędzia

Home » Zaawansowani Typerzy » Kalkulatory bukmacherskie excel i narzędzia

Kalkulatory bukmacherskie Excel

kalkulator bukmacherski

Kalkulator do obliczania stawki w systemie Pewny bonus

Stworzony przez nas bardzo prosty kalkulator systemów bukmacherskich pozwala na obliczanie stawek podczas „sprytnego obracania bonusów”. Samym założeniem tego sposobu gry jest dokonanie obrotu na bonusie z jak najmniejszą stratą. Tak, aby na po spełnieniu wszystkich warunków pozostała nam jeszcze część bonusu do wypłaty.
Sam kalkulator bukmacherski wylicza nam jedną ze stawek. Drugą wpisujemy do kalkulatora. Założenie jest takie, że stawkę, jaką wpisujemy, będziemy grali w całości. A u innego bukmachera zagramy tyle, aby „strata” na danej parze była równa niezależnie od wyniku. Co ważne nie jest to kalkulator bukmacherski z podatkiem, także korzystając z niego do bonusów u polskich buków, trzeba wcześniej pomnożyć kursy * 0,88.

Pobierz

Kalkulator progresji na stały zysk

Do grania progresji ze stałym zyskiem można z powodzeniem wykorzystać nasz kalkulator progresji. W narzędziu tym zmienne są dwa parametry – kurs, po jakim chcemy grać oraz zakłady zysk z udanej serii. Progresja kalkulator pokaże nam, ile powinniśmy obstawić w kolejnym kroku, aby pokryć wcześniejsze straty i osiągnąć zakłady profit. Dodatkowo daje informację, ile wyniesie całkowity wkład. To pozwala lepiej rozplanować grę – od początku widzimy, na ile kroków wystarczy nasz kapitał.

Pobierz

Kalkulator do wyliczania Sure Bets – wersja rozszerzona

Również dla systemu Surebets stworzyliśmy kalkulator bukmacherski excell. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby narzędzie to spełniało swoje zadanie jak najlepiej. Podzieliliśmy je na trzy sekcje – zwyczajną grę, gdzie podajemy kursy i wyliczają nam się stawki.  Druga zawiera przelicznik bukmacherski dla kursów z giełdy zakładów (w formacie lay i back). Uwzględnia on prowizję serwisu Betfair. Jeśli chcemy ją zmienić to należy zmodyfikować formuły w polach C5 i C18 zmieniając wartość 0,95. Przykładowo jeśli prowizja giełdy zakładów wynosi 3%, to zmieniamy na 0,97, a jeśli wynosi 7,5%, to ustawiamy 0,925.  Trzecia sekcja to prosta tabela do zapisywania przebiegu gry. Podajemy stawki i wynik wygranego zakładu, a resztę liczy nasz kalkulator bukmacherski. Co ważne podlicza nam zysk w ujęciu kwotowym i procentowym.

Pobierz

Kalkulator do wyliczania marży bukmachera

Ten bardzo prosty kalkulator zakładów bukmacherskich pokazuje nam, jak dużą marżę zgarnia bukmacher na konkretnym wydarzeniu. Wyliczenia można przeprowadzić dla zdarzeń dwu-drogowych oraz trzy-drogowych.
Jeśli chcemy za jego pomocą porównać poziom kursów u pary bukmacherów to ważne, abyśmy porównywali te same zdarzenia. Często inna marża jest na mecze Ligi Mistrzów, a inna na mniejsze ligi. Marże różnią się także w ramach różnych sportów. Być może warto poświecić nieco czasu i znaleźć buka, który daje najlepsze kursy na sporty i ligi, które gramy najczęściej?

Pobierz

Kalkulator do przeliczania kursów ułamkowych i amerykańskich na europejskie

Kalkulator kursów bukmacherskich pozwala szybko i prosto przeliczać różne rodzaje kursów. Wszystko, co trzeba zrobić to wpisać wybrany kurs w odpowiednim miejscu, a nasze narzędzie pokaże jego dokładne odzwierciedlenie w innych formatach. Jeśli więc Wasz bukmacher lub typer zaskoczy Was niezrozumiałym kursem to możecie go szybko sprowadzić do znanego formatu

Pobierz

NOWOŚĆ – Kalkulator do wyliczania stawek w systemie 10%

Kalkulator wspomagający obstawianie. Nie wylicza stawek automatycznie, ale znacznie ułatwia ich wyliczanie na bazie kursu spotkania oraz zakładanego zysku dla serii zakładów. Wszystko, co trzeba zrobić to wybrać sobie zakłady zwrot np. 0,1 dla 10%. Następnie wpisać kurs spotkania i rozpocząć poszukiwania stawki. Jeśli po wpisaniu stawki zysk % będzie wyższy od zakładanego, to zmniejszamy stawkę, jeśli będzie niższy, to ją zwiększamy, aż osiągniemy zakładaną wartość.

Pobierz

Narzędzia bukmacherskie

NOWOŚĆ – Tabela do prowadzenia gry.

Pozwala na zebranie w jednym miejscu typów granych u różnych bukmacherów i wyliczania skuteczności oraz wyników. Dzięki niej poznasz swój Yield, dowiesz się, ile jesteś na plusie/minusie oraz jaki % Twoich typów kończy się wygraną. Narzędzie uwzględnia nawet zdarzenia z handipami/overami ćwiartkowymi.

Pobierz

Tabela do prowadzenia gry Sure Bets.

Pobierz

UWAGA: Do uruchomienia powyższych narzędzi niezbędny jest program obsługujący arkusze kalklulacyjne, np. Open Office lub Excell

Program Winrar do otwarcia archiwów .rar

Wystarczy go zainstalować, a następnie na pobrane u nas pliki kliknąć prawym przyciskiem i wybrać z jedną z opcji “Wypakuj”. Program wspomina o możliwości wykupienia licencji, ale można go bez ograniczeń używać bez niej.

Pobierz

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net