Promocje i bonusy bukmacherskie

Home » Bonusy i Promocje » Promocje i bonusy bukmacherskie

Najlepsze promocje bukmacherów i bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie stanowią podstawę oferty niemal każdego bukmachera – zarówno wśród firm zagranicznych, jak i tych działających na terenie Polski. To właśnie dzięki nim operatorzy zachęcają nowych klientów do rejestracji i to właśnie promocje bukmacherskie pozwalają zatrzymać stałych i doświadczonych graczy przy sobie. Nic więc dziwnego, że każdy choć trochę zorientowany gracz zwraca uwagę na promocje bukmacherów. Oczywiście jednocześnie analizuje ofertę, w szczególności zwracając uwagę na kursy oraz dostępność poszczególnych zakładów.

Poniżej przedstawiamy promocje bukmacherskie najpopularniejszych zagranicznych operatorów – przy ich porównywaniu należy zwrócić uwagę nie tylko na to, jakie kwoty w ramach promocji bukmacherzy pozwalają zdobyć, ale też na to, jakie wymagania narzucają by bonus mógł być przeniesiony na konto główne oraz wypłacony od operatora.

Przed przedstawieniem tego, które promocje bukmacherskie zasługują na uwagę należy bowiem powiedzieć, że zakładając konto u większości bukmacherów oddawane są nam do dyspozycji dwa salda:

  • saldo główne – to na nie bezpośrednio trafiają wpłacane przez nas środki – możemy je dowolnie wypłacać na nasz rachunek bankowy, albo też portfel elektroniczny;
  • saldo bonusowe – tutaj trafiają środki z bonusów bukmacherskich. Choć możemy nimi grać, nie możemy ich wypłacać – aby stało się to możliwe, konieczne będzie spełnienie określonych warunków i przeniesienie tych środków na saldo główne.

Mając tę świadomość możemy przejść do głównego zagadnienia, a więc do przedstawienia na jakie bonusy bukmacherskie można liczyć u konkretnych bukmacherów.

Bet2u – 1250 PLN

Bet2u przekazuje w ręce graczy potężną promocję powitalną. Jest to możliwość otrzymania podwojenia pierwszego depozytu to wartości aż 1250 zł. To spora kwota, porównując tego bukmachera do konkurencji. Trzeba jednak pamiętać, by przed wpłatą potwierdzić chęć otrzymania bonusu na swoim profilu. Dodatkowo otrzymane środki można wykorzystać tylko i wyłączenie na zakłady pojedyncze o kursie nie mniejszym niż 2,00.

Fezbet – 500 PLN

Fezbet to kolejny bukmacher znany z tego, że dla nowych graczy przygotował bonus 100% od pierwszego depozytu. Aby go otrzymać, należy wpłacić minimum 80 zł. Maksymalna kwota do otrzymania jest równa 500 zł. Na samym początku należy jednak dokonać jednokrotnego obrotu własnymi środkami z kursem co najmniej 1,50. Co bardzo ważne Fezbet samodzielnie nie doda bonusu do konta gracza. Należy się po niego upomnieć na Live Chacie lub przez kontakt mailowy.

Wymagania co do wypłaty są dość standardowe i można powiedzieć, że popularne również w innych zakładach bukmacherskich. Regulamin zakłada, że wymagany jest sześciokrotny obrót w okresie 30 dni. Swoją uwagę trzeba też skupić na kursie, bo minimalny w przypadku singli to 2,00, a AKO 1,50.

Zulabet – 500 PLN

W Zulabet można spotkać się z promocją, która może być już znana. Jest to bonus 100% aż do 500 zł. Minimalna kwota, która pozwala skorzystać z bonusu to 80 zł. Co istotne przed otrzymaniem środków należy jednokrotnie obrócić własną wpłatą. Po tym bonus sam nie zostanie dodany do salda. W tym celu trzeba zwrócić się do operatora poprzez czat lub mailowo. Przed wypłatą bonusu wymagany jest sześciokrotny obrót. Przyznany na to czas to często spotykane 30 dni.

22BET – 500 PLN

Ciekawe promocje u bukmacherów znajdziemy także w 22bet. Oferuje nam na start 500 PLN bonusu 100%. Jednak jest to dość specyficzna oferta. Typowe promocje bukmacherów przyznają środki, które trzeba obrócić. Po dokonaniu obrotu wszystko co wygramy zgarniamy dla siebie. W tym przypadku środki bonusowe i zwykłe są oddzielone i to my decydujemy za jakie chcemy zagrać. Przyznany bonus należy obrócić 5-krotnie na zakładach akumulatorowych (minimum 3 zdarzenia z kursami 1.4). Po dokonaniu obrotu otrzymujemy maksymalnie 500 zł na konto zwykłych środków. Może to nieco irytować, zwłaszcza jak po obrocie zrobimy z nich wielokrotność tej kwoty. Dlatego też zalecamy traktować te środki jako okazję do bardziej ryzykownych typów.

Reloadbet – 1000 PLN

Standardowa, aczkolwiek bardzo chojna oferta od Reloadbet. Bonus 100% do 1000 PLN, przyznawany po jednokrotnym obróceniu depozytem (nawet jeśli przegramy go w całości). Minimalna wysokość depozytu, aby otrzymać bonus to 100 PLN, dlatego także mniejsi gracze mogą z niego skorzystać. Warunki obrotu dosyć wymagające, bo kwotę bonusu wraz z depozytem należy obrócić 10 razy po kursie min. 1.8. W efekcie jeśli zdecydujemy się na maksymalny bonus należy obstawić zakłady za 20 tysięcy złotych. Dla grających wyższe stawki nie powinno to stanowić problemu, zwłaszcza, że mamy na to aż 60 dni i nie Reloadbet nie stawia jakiś dodatkowych wymagań co do rodzajów zakładów.

Betonred — potrójny bonus

Betonred zachęca do rejestracji poprzez przekazanie dodatkowych środków przy aż 3 pierwszych depozytach. Jest to odpowiednio 100%, 75% i 50% wartości depozytu. Należy pamiętać, że kwoty, które można maksymalnie uzyskać również się zmieniają. Są to odpowiednio 500, 800 i 1200 PLN. Betonred w ten sposób nagradza tych, którzy zechcą pozostać w grze na dłużej. Przed realizacją wpłat trzeba wziąć pod uwagę, że minimalna kwota biorąca udział w promocji to 40 PLN. Przed wypłatą wymagany jest sześciokrotny obrót. Zaliczają się do niego tylko zakłady multi zawierające minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem na zdarzenie 1.25 oraz minimalnym kursem całkowitym 2.00. Czas na wszystkie działania to 14 dni. Powinien być on wystarczający szczególnie w chwili, gdy w trakcie są wszystkie najpopularniejsze ligi i rozgrywki.

LSBET – bonus 1500 PLN

Spośród wszystkich promocji bukmacherskich, LSbet przedstawia jedną z najatrakcyjniejszych. Oferowana przez LSBet bukmacherska promocja obejmuje zarówno pierwszą wpłatę, jak i bonus za zagranie w sportach wirtualnych. Oferowany przez bukmachera bonus powitalny podwaja pierwszy depozyt, dając nawet 1500 złotych – aby więc skorzystać z niego w jak największym stopniu, musimy wpłacić dokładnie okrągły tysiąc złotych – koniecznie przy pierwszym depozycie (kolejne wpłaty nie są premiowane środkami bonusowymi). Dopiero po spełnieniu wymagań, środki bonusowe trafią na konto (nie pojawią się na nim natychmiast). Jeżeli z kolei chodzi o bonus bukmacherski związany ze sportami wirtualnymi, to warto wiedzieć, że jesteśmy w stanie odzyskać pieniądze z przegranego kuponu. Firma zwróci nam nawet 50 € w środkach bonusowych – te będą traktowane jako freebet.

Warunki wypłaty środków bonusowych na konto

  • Bonus powitalny – aby pozyskać sam bonus, musimy obrócić pierwszą wpłatę jednokrotnie (na kuponach o minimalnym kursie 1.5) – wtedy równowartość pojawi się na saldzie bonusowym. Konieczne będzie dokonanie kolejnego obrotu, tym razem sześciokrotnego, obejmującego środki bonusowe i depozytowe na zakładach z kursem równym lub przekraczającym 1.8
  • Bonus ze sportów wirtualnych – jako że firma oferuje zwrot przegranego kuponu w postaci freebetu, nie możemy go przenieść na nasze saldo główne, a zatem i wypłacić. Środki te musimy przeznaczyć na kolejny zakład, przy czym w przypadku wygranej możemy je już swobodnie wypłacać.

UNIBET –  100% od pierwszego depozytu 500 zł

Unibet zaoferował całkiem nowy bonus nowym graczom. Jest to 100% od pierwszego depozytu do 500 zł. Dzięki temu można otrzymać dodatkowe środki już na samym początku przygody z tym bukmacherem. Przyjemnym dodatkiem do tego jest 120 darmowych spinów do wykorzystania w kasynie. Daje to możliwość spróbowania czegoś nowego. Unibet postawił więc niejako na połączenie bonusu sportowego z kasynowym.

Librabet – 750 PLN

Librabet polecany jest w sieci jako bukmacher, który oferuje naprawdę solidne bonusy. I już na samym początku otrzymać można do 750 zł jako bonus 100% od pierwszego depozytu. Minimalna wymagana wpłata, która zakwalifikuje gracza do promocji to 80 zł. Trzeba też pamiętać, by przed dokonaniem depozytu oznaczyć odpowiednią opcję w zakładce Bonusy. Jest to zgoda na skorzystanie z promocji. Można ją również wyrazić poprzez napisanie do obsługi przez czat lub mailowo.

Przed wypłatą konieczne jest dokonanie aż ośmiokrotnego obrotu po kursie 2,0 dla zakładów pojedynczych lub 1,50 dla każdego zdarzenia w AKO. Warto też zwrócić uwagę na wymogi co do rodzajów zakładów. Do obrotu nie zaliczają się handicapy, under i over oraz parzysta i nieparzysta ilość goli i BTS.

BETMASTER – bonus 660 PLN

Bukmacher Betmaster to jedno z miejsc, gdzie znaleźć możemy najlepsze bonusy bukmacherskie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza jego bonus startowy. Oferuje nam bonus 100% do 660 złotych od pierwszego depozytu. Otrzymane środki należy następnie obrócić 10 razy w ciągu 7 dni. Jednak minimalnym wymaganym kursem jest tylko 1.4 – mało gdzie można znaleźć promocje bukmacherskie z podobnym kursem przy obrocie.
Betmaster to jedno z miejsc, gdzie regularnie pojawiają się nowe promocje bukmacherów. Cyklicznie powraca tam promocja Super Reload for sports! Możemy w niej otrzymać aż 1000 zł w postaci bonusu 50% od kolejnych depozytów. Tu wymagany jest 6 krotny obrót po kursie minimum 1.8.

BitBet24 – 124 EUR

BitBet24 to bukmacher, który dopiero próbuje zachęcić graczy z Polski do rejestracji. Po utworzeniu konta można liczyć na 100% od pierwszego depozytu do 124 EUR. Minimalna kwota wpłaty pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 EUR. Po otrzymaniu bonusu należy nim oraz własnymi środkami 5-krotnie obrócić w ciągu 7 dni. Kurs, który liczy się do obrotu to 1.70 dla każdego zdarzenia na kuponie.

Tornadobet – 500 PLN

Bonus depozytowy od pierwszego depozytu. Tornadobet podwaja naszą pierwszą wpłatę aż do kwoty 500 PLN. Całość środków należy później w ciągu 60 dni obrócić 10 razy po kursie 1.8 lub wyższym. Mogą to być single, mogą być ako. Przy maksymalnej kwocie bonusu wymagany obrót wynosi 10 ooo PLN. Średnio trzeba więc stawiać 167 zł dziennie i bonus będzie nasz.

Campobet – bonus 500 PLN

Campobet przekazuje w ręce graczy naprawdę korzystny bonus dla nowych klientów. Jest to 100% od pierwszej wpłaty aż do 500 zł. Minimalna kwota depozytu to 80 zł. Przed uzyskaniem dodatkowych środków należy jednokrotnie obrócić własnym kapitałem zawierając kupon z kursem nie mniejszym niż 1,50. Przed dokonaniem wypłaty niezbędny będzie sześciokrotny obrót. Zaliczane do niego są kupony pojedyncze z kursem co najmniej 2,00 lub akumulowane z 1,50 dla każdego zdarzenia.

GGbet – potrójny bonus powitalny

GGbet od niedawna oferuje możliwość wpłaty w PLN i również oferta powitalna wygląda trochę inaczej niż dotąd. Na starcie skorzystać można aż z trzech promocji. Pierwsza z nich to bonus 100% od pierwszego depozytu. Kolejna to freebet o wartości 20 zł po dokonaniu drugiego depozytu nie mniejszego niż 20 zł. Ostatni bonus to 50% od trzeciego depozytu. W przypadku dodatkowych środków 100% i 50% wymagane jest, by wpłata była nie mniejsza niż 10 zł.

Otrzymane dodatkowo środki stają się aktywne, gdy własna wpłata została już wykorzystana. Wypłata jest możliwa, dopiero gdy gracz dokonał pięciokrotnego obrotu na zakłady pojedyncze o kursie co najmniej 1,75. Czas na to jest ograniczony do 14 dni. Jak więc widać GGbet jest hojny, jednak przygotowane promocje najlepiej spełnią oczekiwania graczy, którzy typują często.

Loot.bet – 100 EUR + spiny

Loot.bet to bukmacher, który zrzesza sporą liczbę użytkowników, którzy są fanami e-sportu. Jest tak również dlatego, że oferuje on pokaźny bonus startowy. Jest to 100% od pierwszej wpłaty o wartości 100 euro lub równowartość w innych walutach. Warunek otrzymania go jednak sprawia, że oferta jest szczególnie atrakcyjna dla aktywnych i skutecznych graczy. Mowa jest o dziesięciokrotnym obrocie wpłaty własnej. Trzeba też pamiętać, że minimalna wymagana kwota pozwalająca wziąć udział w promocji to 20 EUR. Zadowoleni też będą zwolennicy gry kasynowych, bo oprócz samych środków Loot.bet przekazuje  35 darmowych spinów na grę Loot Luck.

Sportaza – bonus 100% do 450 PLN

Sportaza skupia uwagę na sobie licznymi bonusami. Ten bukmacher nie zapomniał też o zachęceniu nowych użytkowników do regularnej gry. Robi to za pomocą możliwości otrzymania podwojenia wpłaty. W tym celu wymagana jest wpłata pomiędzy 90 a 450 zł. Żeby jednak dodatkowy kapitał na grę został aktywowany, należy przed tym obrócić własnym depozytem jednokrotnie po kursie co najmniej 1,50. Wykluczone z promocji są takie metody płatności jak Skrill i Neteller. Przed wypłatą trzeba całość (wpłata i bonus) obrócić sześć razy. Kurs kuponów liczonych do obrotu to 2,00 dla singli i 1,50 dla każdego zdarzenia w AKO.

Everygame – bonus 3x 100%

Everygame podszedł do tematu bonusu powitalnego nieco inaczej niż inni bukmacherzy. Jeśli wykona się trzy depozyty w przeciągu 100 dni od założenia konta, to do każdego z nich można otrzymać 100% wpłaty do 50 USD. Przed skorzystaniem z każdego kolejnego bonusu, wymagany jest ośmiokrotny obrót uwzględniając minimalny kurs o wartości 1,50. Ważne jest również to, że promocja nie dotyczy wyścigów konnych.

20bet – 100% do 400 PLN

Nieco skomplikowany bonus ze względu na odwrócenie kolejności działań. Najpiew musimy dokonać obrotu 5 razy depozyt i po tym dopiero otrzymujemy bonus do 400 PLN. Sam bonus można wykorzystać na zakładach wielokrotnych z min. 3 kombinacjami. I co ważne otrzymujemy nadwyżkę ponad kwotę bonusu (stawiając po kursie 2.0 z wygranych 800 PLN otrzymujemy 400 PLN). Nie wymagają one już żadnego obrotu i możemy je wypłacić.

W praktyce oferowany przez 20bet bonus depozytowy ma bardzo niskie wymagania co do obrotu, dlatego warto rozważyć zawalczenie o niego.

Betinia – bonus 100% do 500 PLN

Po pierwszej wpłacie i dokonanym jej jednokrotnym obrocie z kursem minimum 1,50 Betinia przyznaje jego podwojenie. Warunkiem jest to, by depozyt był nie mniejszy niż 80 zł. Maksymalna kwota do uzyskania to 500 zł. W regulaminie promocji można również odnaleźć dość klasyczne obostrzenia takie jak konieczność sześciokrotnego obrotu przed wypłatą darmowych środków. Dodatkowo obrót ten liczy się tylko w przypadku zakładów solo o kursie co najmniej 2,00 oraz 1,50 dla każdego zdarzenia w AKO.

Rabona – 450 PLN

Zakładając konto w Rabonie, można liczyć na bonus powitalny aż do 450 zł. Jest to 100% od pierwszego depozytu. Na początku jednak trzeba jednokrotnie obrócić wpłatą własną, uwzględniając minimalny kurs 1,50. Minimalna kwota wpłaty, która pozwoli skorzystać z promocji to 90 zł. W regulaminie promocji można również doczytać, że Skrill i Neteller są niedostępne w przypadku chęci uzyskania dodatkowych środków.

Po spełnieniu warunku związanego z obrotem celem otrzymania dodatkowych środków należy napisać na czacie lub mailowo. Wypłata bonusu jest możliwa po jego sześciokrotnym obrocie.

888starz – 100 EUR/500 PLN

Lustrzane odbicie serwisu 22bet oferuje nam również bonus na takich samych zasadach. Otrzymujemy środki w wysokości 1 depozytu (maksymalnie 100 euro lub 500 złotych) na oddzielnym koncie środków bonusowych. Wymagany obrót w wysokości 5-krotności bonusowych środków należy dokonać na zakładach kombinacyjnych z minimalnym 3 zdarzeniami oraz kursami od 1.4. Przy stawianiu konieczne jest zaznaczenie, aby kupon był rozliczany ze środków bonusowych. W aplikacji bywa, że tej opcji nie widać. Warto choć na chwilę przełączyć na wersję komputerową i tam obstawić za środki bonusowe.

Maksymalna kwota, jaką możemy wygrać to równowartość otrzymanych na początku środków bonusowych. Jeśli po obrocie zostanie nam więcej środków bonusowych to są one obcinane do początkowej wartości i od razu przenoszone na konto główne, z którego możemy je wypłacić.

Dodatkowo 888starz uruchomił nową promocję odnośnie krypto. W przypadku depozytu wykonanego poprzez kryptowaluty 888starz oferuje 10% w gotówce na konto gracza bez żadnego obrotu. Aby skorzystać wymagana jest rejestracja przez poniższy link, a kontakt na telegramie z @HeadOf888.

MalinaCasino – 500 PLN

W MalinaCasino liczyć można na spory zastrzyk darmowych środków po dokonaniu pierwszego depozytu. Mowa jest dokładnie o kwocie do 500 zł. Jak je uzyskać? Należy wpłacić nie mniej niż 80 zł oraz obrócić depozytem jednorazowo z kursem co najmniej 1,50. Po tym bonus automatycznie jest dodawany do konta. Do obrotu zaliczone zostaną wszystkie zakłady za mniejszą stawkę, nie trzeba typować od razu całej wpłaty. Dodatkowo przed wypłatą otrzymanych środków również trzeba liczyć się koniecznością dokonywania obrotu. Tym razem mowa jest o pięciokrotnym postawieniu darmowego kapitału. Trzeba też uwzględnić minimalny kurs 2,00 dla solo oraz 1,50 dla zakładów akumulowanych.

Svenbet – 100 EUR

Rozpoczynając swoją przygodę ze Svenbet, można powiększyć swoje środki na grę dzięki bonusowi 100%. Co ważne na tę chwilę gracze z Polski muszą korzystać z obcych walut. Pierwszy depozyt powiększany jest więc maksymalnie o 100 EUR lub równowartość w innej walucie. Minimalna kwota biorąca udział w promocji to 20 EUR. Aby móc dokonać wypłaty należy całością, czyli wpłatą i bonusem obrócić pięciokrotnie. Co bardzo ważne dla wielu użytkowników otrzymane środki można wykorzystać tylko na piłkę nożną, koszykówkę i tenis. Dodatkowo otrzymane środki dostępne są na grę przez 30 dni.

CasiniaBet – 750 PLN

U bukmachera CasiniaBet można skorzystać z bonusu powitalnego 100%. Maksymalna kwota do uzyskania to 750 zł. Jednocześnie, aby móc skorzystać z promocji trzeba dokonać wpłaty nie mniejszej niż 80 zł. Istnieje jednak pewien wymóg, który trzeba spełnić jeszcze przed uzyskaniem dodatkowych środków. Jest to konieczność postawienia jednokrotnie własnej wpłaty z kursem co najmniej 1,50. Po spełnieniu tego warunku bonus nie dodaje się automatycznie. Po jego uruchomienie należy zwrócić się na czacie mailowo lub po prostu oznaczając odpowiedni checkbox w zakładce z bonusami.

Wypłata bonusowych środków jest możliwa dopiero po sześciokrotnym obrocie po kursie 2,00 dla singli lub 1,50 dla każdego z typów w zakładzie akumulowanym. Czas na wykorzystanie tego bonusu to 30 dni.

Mr Bet- 500 PLN

Od niedawna również Mr Bet ma w swojej ofercie atrakcyjny bonus. Jest to 122% od pierwszego depozytu aż do 500 PLN. Warunkiem, który należy spełnić jest wpłata w minimalnej kwocie 50 PLN. Całość dodatkowo otrzymanych środków należy 7 razy obrócić przed wypłatą. Do obrotu liczą się kupony ze zdarzeniami z oferty sportowej o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.80. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o tym, by na samym początku po rejestracji kliknąć Aktywuj przy danym bonusie w zakładce Promocje. Bonus ten może znacznie przydać się na początku przygody z bukmacherem. Dzięki niemu będzie można solidnie zapoznać się z propozycją przygotowaną przez Mr Bet.

Powbet – 100% do 450 PLN

Powbet to bukmacher, który oferuje bonus 100% od pierwszej wpłaty do 450 zł. Początkowym warunkiem jest konieczność wykonania pierwszej wpłaty w kwocie minimum 90 zł. Bonus aktywowany jest automatycznie po zagraniu za kwotę wpłaty z kursem nie niższym niż 1.50.

Promocyjne środki są obwarowane obrotem przed dokonaniem wypłaty.Mowa o 6-krotnym obrocie. Jest on zaliczany w przypadku kuponów pojedynczych z oferty sportowej z minimalnym kursem 2.00 lub z zakładami AKO z kursem 1.50. 

Betandyou – 100% do 110 EUR

W Betandyou na przód wysuwa się bonus od 1. depozytu. Jest to 100% do 110 EUR. Przed wypłatą należy wcześniej dokonać 5-krotnego obrotu. Naliczany jest on w kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.40. Nie warto pominąć też nieco ukrytego bonusu dla kolejnych depozytów. Dla drugiej, trzeciej i czwartej wpłaty zyskać można bowiem po kolejne 100 EUR. Betandyou daje więc możliwość uzyskiwania dodatkowych środków przez co najmniej pierwsze kilka dni korzystania z usług tego bukmachera.

Paripesa – 468 PLN

Już na starcie Paripesa daje możliwość zwiększenia swoich środków na grę. Jest to bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do 468 zł. Minimalna kwota depozytu, która zostanie podwojona to 45 zł. Co istotne, by móc skorzystać z promocji należy podać wszystkie dane podczas zakładania konta. Jest to o tyle ważne, że Paripesa oferuje jedną z szybszych metod rejestracji, która pomija wszelkie weryfikacje. Aby móc wypłacić środki trzeba dokonać pięciokrotnego obrotu. Zaliczane do niego są zakłady akumulowane z co najmniej 3 zdarzeniami o kursie nie mniejszym niż 1,40 dla każdego z nich.

Sapphirebet – 470 PLN

Sapphirebet postawiło na proste zasady bonusu dla nowych użytkowników. Jest to klasyczne 100% od pierwszego depozytu do 470 zł. Minimalna kwota to tylko 6 zł. Pozwoli to na zwiększenie kapitału także tym graczom, którzy wolą stawiać mniejsze kwoty. Do tego przed wypłatą wymagane jest pięciokrotne obrócenie środkami na zakłady akumulowane z minimum trzema wydarzeniami. Kurs każdego z nich to jednak tylko 1,40.

Sportmarket – 20% do 200 euro

Swoją promocję przedstawił też broker bukmacherski Sportmarket. Polega ona na możliwości otrzymania dodatkowych 20% środków w przypadku pierwszej wpłaty. Maksymalna wartość, którą można uzyskać to 200 euro. Aby bonus został dodany należy skontaktować się z obsługą w przeciągu 7 dni od wpłaty. Dodatkowo koniecznością jest posiadanie w pełni zweryfikowanego konta klienta.

Cloudbet – 100% pierwszej wpłaty w kryptowalutach

Jako że Cloudbet jest to bukmacher oparty na kryptowalutach to i w przypadku bonusów startowych nie może być inaczej. Decydując się na konkretną walutę spośród wielu dostępnych, można liczyć na bonus 100% od pierwszego depozytu. Przed dokonaniem wpłaty warto zapoznać się z tym jaka maksymalna wartość bonusowych środków może trafić na konto.

Bonusy bukmacherskie – Podsumowanie

Oferowane przez bukmacherów promocje są bardzo zróżnicowane, a przy wyborze najatrakcyjniejszych promocji należy zwracać uwagę nie tylko na środki, jakie będziemy w stanie z nich pozyskać, ale też warunki ich wypłacenia. Promocje bukmacherskie często są uzależnione od obrotu – miejmy to na uwadze, wybierając usługi takiego operatora, u którego bonus najłatwiej doprowadzić do wypłaty. Jeżeli z kolei u danego bukmachera promocja wymaga od nas czegoś nierealnego, raczej ją odpuśćmy, oszczędzając sobie tym samym nerwów i nieprzyjemnych sytuacji. Pomimo, że warunki skorzystania z bonusu czasami wydają się dosyć wygórowane, wystarczy lekko zagłębić się w dostępne na rynku promocje by znaleźć prawdziwe perełki z których wprost wypada skorzystać.

Promocje bukmacherskie – Najczęściej zadawane pytania

Który z bonusów powitalnych jest lepszy? Bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka?

Nie ma lepszego wyboru. Bonus od wpłaty dedykowany jest do cierpliwych graczy, których nie zniechęci kilkukrotny obrót depozytem. Promocje od depozytu umożliwiają jednak otrzymanie bonusu o większej kwocie, sięgającej kilkuset a nawet kilku tysięcy złotych. Zakład bez ryzyka dedykowany jest graczom, którzy preferują szybsze załatwienie sprawy i zwrot środków przy ewentualnej porażce pierwszego kuponu.

Czy mogę wybrać z jakiej promocji i bonusu bukmacherskiego chcę skorzystać?

Bukmacherzy z reguły proponują jeden – konkretny – bonus na start dla gracza: zakład bez ryzyka (np. Unibet) lub bonus od wpłaty (np. Reloadbet). Zdarzają się także operatorzy, którzy do podstawowego pakietu powitalnego dorzucają darmowy zakład na określoną kwotę – niezależnie od wpłaconego depozytu.

Czy bukmacherzy oferują inne bonusy niż powitalne?

Zależy to od bukmachera. Niektórzy bukmacherzy mają w swojej ofercie dodatkowe promocje jak wcześniejsza wypłata wygranej w przypadku 2-bramkowej przewagi jednej drużyny (np. Unibet)

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net