Bukmacher Casiniabet

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Casiniabet

Casiniabet to kolejny bukmacher grupy 7starspartners, który dostępny jest dla graczy z Polski. Co istotne strona internetowa prowadzona jest w języku polskim tak samo jak wsparcie, które szybko odpowiada na pytania zadane poprzez czat. Casiniabet kusi do założenia konta korzystnymi bonusami oraz ofertą, która może spełnić oczekiwania najbardziej doświadczonych graczy. O czym jeszcze warto wiedzieć przez zarejestrowaniem się u tego bukmachera?

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Casiniabet

Osoby, które założą konto w Casiniabet mogą liczyć na pokaźny bonus na start. Jest to podwojenie pierwszej wpłaty aż do 750 zł. Co ważne minimalna kwota depozytu, która pozwoli na skorzystanie z promocji to 80 zł. Aby móc otrzymać dodatkowe środki należy w pierwszej kolejności jednokrotnie postawić wartość własnego wkładu po kursie 1,50. Po tym należy skierować się do zakładki Bonusy w swoim Profilu zaznaczając odpowiednią opcję. Ewentualnie istnieje też możliwość napisania do obsługi poprzez czat lub mailowo, aby środki bonusowe zostały dodane do konta.

Podczas typowania za pomocą otrzymanych środków warto też mieć na uwadze, że przed wypłatą wymagany jest sześciokrotny obrót po kursie minimalnym 2,00 dla kuponów z jednym zdarzeniem lub 1,50 dla każdego zdarzenia zawartego w AKO. Co równie ważne do obrotu nie liczą się typy postawione na handicapy, poniżej/powyżej, oba strzelą i parzysta/nieparzysta liczba bramek. Na dokonanie obrotu otrzymuje się 30 dni.


Bukmacher Casiniabet – pozostałe promocje

Dobrą wiadomością dla użytkowników Casiniabet jest to, że ten bukmacher oferuje naprawdę dużo ciekawych dodatków nie tylko na samym starcie przygody z nim. Przykładowo stawiając co tydzień zakłady live można liczyć na freebet nawet do 750 zł. Wymogiem jest postawienie pięciu kuponów z najlepszych piłkarskich lig uwzględniając w każdym z nich kurs minimum 1,80. Po tym operator przyznaje 10% postawionej stawki maksymalnie do wspomnianych 750 zł.

Pełna promocji w Casiniabet jest również oferta na Ligę Mistrzów. Skutecznie typując strzelców w kolejnych meczach można zyskiwać różnorodne bonusy jak np. kolejne freebety. W tym celu warto śledzić zakładkę z promocjami, która niezwykle często jest aktualizowana. Serwis nieraz nagradza też skutecznie postawione zakłady akumulowane zależnie od ilości dodanych zdarzeń.

Oferta zakładów bukmachera Casiniabet

Wśród dostępnych zakładów prym wiedze piłka nożna. Obstawiać można nawet niszowe niższe ligi, które często nie występują u innych bukmacherów. Na ilość rynków nie powinni też narzekać fani sportów walki oraz miłośnicy amerykańskich lig koszykarskich i hokejowych. Nie mogło też zabraknąć e-sportu i również tyczy się to nieco mniej popularnych gier. Ciekawie wygląda też propozycja przygotowana dla typerów Formuły 1. Dostępne są także sporty wirtualne.

Bukmacher Casiniabet – zakłady na żywo

Oferta na zakłady live oczywiście jest dostępna, bo Casiniabet zachęca do niej swoim dodatkowym bonusem. Trzeba jednak przyznać, że głównie skupia się ona na piłce nożnej i sportach wirtualnych. Ta druga z opcji staje się coraz bardziej popularna wśród użytkowników. Sama podstrona jest dosyć wygodna, ale też nie posiada ona specjalnych unowocześnień w porównaniu do konkurencji.


Metody płatnicze w Casiniabet

W Casiniabet istnieje możliwość dokonania depozytu między innymi poprzez operatorów kart jak Visa i MasterCard. Można również skorzystać z takich usług jak Skrill, Neteller, Neosurf, Klarna czy ecoPayz. Obsługiwane są też kryptowaluty z Bitcoinem na czele. Da się też zasilić konto za pomocą przelewu bankowego, który jest częstym wyborem polskich obstawiających.

Bukmacher Casiniabet – opinie graczy

Bukmacher w sieci cieszy się na ogół pozytywnymi recenzjami. Wpływają na to dobrze oceniany bonus powitalny oraz promocje, które dostępne są w trakcie dalszej gry. Można jednak spotkać się ze wpisami na forach, które świadczą o występujących czasami trudnościach podczas rejestracji konta i tym, że wymaganych jest przy tej czynności sporo dokumentów. Mimo tego zarejestrowanie się w Casiniabet może być dobrym pomysłem dla fanów piłki nożnej, bo ci wielokrotnie chwalą serwis za ciekawe rozwiązania dotyczące tej popularnej dyscypliny.

Bukmacher Casiniabet – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna nie jest dostępna i nie wiadomo czy zmieni się to w najbliższym czasie. Bukmacher jednak dodaje, że czyni co może, by strona internetowa była odpowiednio dostosowana do mniejszych ekranów. Prawdą jest, że korzystanie poprzez smartfon nie jest uciążliwe. Każde wydarzenie i zakładkę da się dość szybko znaleźć, ponieważ witryna dostosowuje się zależnie od wielkości wyświetlacza.


Bukmacher Casiniabet – Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda rejestracja w serwisie?

Założenie konta wygląda standardowo i nie różni się wiele w porównaniu do innych bukmacherów. Czasami jednak celem weryfikacji można zostać poproszonym o przesłanie dodatkowych dokumentów, głównie dotyczących płatności. Ich sprawdzenie jednak trwa naprawdę krótko.

Jak można prosić o pomoc bukmachera?

Całą dobę pracuje czat, który działa naprawdę bez zarzutu. Zazwyczaj nawet w godzinach, które mogłyby powodować długie oczekiwanie nie trzeba długo oczekiwać na odpowiedź ze strony konsultanta. Poza tym swoje zapytania można kierować mailowo oraz telefonicznie.

Czy wysokość kursów jest zadowalająca?

Oferta kursowa jest dosyć klasyczna. Casiniabet nie jest jednym z liderów na rynku pod kątem wysokości kursów, jednak dzięki dodatkowym bonusom dotyczącym zakładów akumulowanych można zwiększyć potencjalne wygrane.


Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net