Bukmacher Expekt

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Expekt

WAŻNE: BUKMACHER EXPEKT NIE AKCEPTUJE OBECNIE GRACZY Z POLSKI

Poniższy artykuł to jego archiwalna wersja, z czasu, gdy jeszcze to robił.

Listę aktualnych bukmacherów bez podatku, którzy akceptują polskich graczy można odnaleźć TUTAJ

 

 

Expekt bukmacher
Bukmacher powstały w Szwecji w roku 1999. W Polsce kojarzony głównie przez to, że reklamował go Zbigniew Boniek. Expekt jest wiarygodnym bukmacherem, którego dynamiczny rozwój przyciąga wielu fanów obstawiania.

Bukmacher Expekt – oferta i bonusy

Ofertę tego bukmachera oceniłbym na typowe 4. Jest ona dobra, ale do najlepszych w branży troszkę brakuje. Jak prawie każdy serwis bukmacherski największa oferta dotyczy piłki nożnej i jak każdy szanujący się bukmacher posiada w swojej ofercie także inne sporty. Do naszej dyspozycji expekt oddaje nam takie dziedziny sportu jak Nascar, Sztuki walki, Rugby, Krykiet, Golf czy Dart. Fani e-sportów także znajdą coś dla siebie. Ostatnimi działaniami Expekt wyraźnie daje do zrozumienia, że chce dogonić czołówkę polepszając co rusz zakłady na żywo. Oferta jest stale powiększana i coraz więcej niszowych lig znajduje się w zakładce “Na żywo”
Jeśli chodzi o kursy to tutaj także jest przyzwoicie. Podobnie jak w przypadku oferty przedmeczowej moja ocena to 4 / 5. Do najlepszych trochę brakuje, ale w porównaniu do większości bukmacherów marża jest niższa, a kursy przez to bardziej opłacalne.

Blokada strony Expekt w Polsce

Strona Expekta znajduje się na liście domen zakazanych, dlatego też jest blokowana. Bukmacher sprytnie “walczy” z blokadą, poprzez tworzenie alternatywnych adresów www. Aby uzyskać dostęp do aktualnego, nieblokowane adresu wystarczy skorzystać z linku: /go-to-expekt/

Aby na stałe pozbyć się blokady polecamy zmianę serwerów DNS na Google.

Expekt – Bonusy

Expekt kursi nowych graczy przede wszystkim fenomenalną opcją cashbacku do 222zł. Inaczej mówiąc jest to typowy zakład bez ryzyka, ale kwota takiego zakładu jest zdecydowanie lepsza od tych oferowanych przez konkurencję. Wpłacając maksimum 222zł i stawiając te pieniądze na jeden z 3-drogowych zakładów w przypadku przegranej otrzymamy zwrot, gdy natomiast wygramy pieniądze od razu można wypłacić. Niezależnie od wyżej wspomnianego bonusu mamy do dyspozycji także drugi zakład bez ryzyka skierowany do osób używających aplikacji mobilnej expekta. W tym przypadku ta kwota to 40zł. W przeciwieństwie do bonusu powitalnego aby wypłacić kwotę freebeta należy obrócić ją minimum 6 razy po kursach minimum 2,00.

Expekt – Metody płatności i cashback

Wpłaty – minimum 25zł przez kartę kredytową, 40zł przez skrill i od 5zł za pomocą Przelewy24 lub Dotpay. Wpłacać możemy także od 10zł przez paysafecard.
Jeśli chodzi o wypłaty to minimalną wypłata zaczyna się od 10 zł.

Zalety Expekt

 • Brak podatku 12% od wygranej
 • Opłacalne kursy
 • Dobra oferta live oraz przedmeczowa
 • Szybkie wypłaty
 • Statystyki oraz live tracker przy zakładach na żywo
 • Opcja cashout
 • Aplikacja mobilna
 • Bardzo dobry Cashback

Wady Expekt

 • Dość problematyczna weryfikacja
 • Szybkie limity
 • Szybki logout w przypadku braku aktywności

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net