Bukmacher Everygame

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Everygame

Everygame to bukmacher, który zmienił nazwę i wcześniej mógł być kojarzony jako Intertops. Graczy z Polski może przyciągać ciekawą, szeroką ofertą na sport oraz bonusami. Na tę chwilę jednak strona internetowa dostępna jest tylko w języku angielskim i niemieckim. Dodatkowo należy wybierać spośród kilku obcych walut jak np. dolar i euro. Mimo tego według informacji dostępnych w sieci można zauważyć, że Everygame zyskuje na popularności w naszym kraju. Czym więc kusi on fanów obstawiania?

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Everygame

Powitalna promocja może uchodzić za oryginalną biorąc pod uwagę cały rynek bukmacherski. Zyskać można do 150 USD. Jak to zrobić? Dokonując trzech depozytów w przeciągu 100 dni od rejestracji konta da się otrzymać po 50 USD jako 100% bonus od wpłaty. Zatem, by uzyskać maksymalną wartość dodatkowych środków, należy wpłacić trzy razy po 50 USD. Jednocześnie wymagany jest ośmiokrotny obrót po minimalnym kursie 1,50 przed skorzystaniem z kolejnego bonusu. Do kuponów umieszczać można wszystkie zdarzenia oprócz wyścigów konnych.


Bukmacher Everygame – pozostałe promocje

Warto zaglądać do zakładki dotyczącej promocji, ponieważ często dodawane są tam nowości, które mogą zainteresować fanów konkretnych dyscyplin. Przykładowo przez cały sezon rozgrywek NBA typując te rozgrywki regularnie i skutecznie można walczyć o nagrody związane z doładowaniem konta gracza nawet na kwotę 1000 USD. Co ważne ranking typujących prowadzony jest na bieżąco, więc istnieje możliwość, by po każdym dniu weryfikować swoją pozycję.

Everygame przygotował też pocieszenie dla użytkowników, którzy postawili zakład akumulowany składający się z co najmniej czterech zdarzeń i jedno z nich zakończyło się niepowodzeniem. Co tydzień odbywa się losowanie i dwudziestu klientów otrzymuje darmowy zakład o wartości 50 USD. Zachęca to więc do aktywnego obstawiania.

Oferta zakładów bukmachera Everygame

Oferta dostępna w Everygame spełnia podstawowe wymagania większości typerów. Jest ona bogata szczególnie jeśli chodzi o piłkę nożną i sporty popularne w USA, jak koszykówka, baseball czy hokej. Każde z wydarzeń posiada po kilkadziesiąt rynków lub w przypadku niszowych sportów i meczów po kilkanaście. Obstawiający, którzy poszukują e-sportu także odnajdą swoje miejsce w Everygame. W porównaniu jednak do innych zakładów bukmacherskich oferta na gry takie jak CS:GO, Starcraft 2 czy FIFA jest dość skromna. Na stronie łatwo też odnaleźć wydarzenia polecane przez samego bukmachera, które mogą zawierać większe, konkurencyjne kursy niż standardowo.

Bukmacher Everygame – zakłady na żywo

Osoby, które wolą obstawiać wydarzenia sportowe na żywo przekierowywane są do osobnej podstrony, która wygląda nieco inaczej niż główna witryna. W związku z tym początkowo trzeba poświęcić chwilę czasu na odnalezienie najistotniejszych elementów. Od razu również widać, że ilość zdarzeń jest dość mała i nie wszystkie, które znajdują się w ofercie przedmeczowej trafiają do zakładów live. Może też doskwierać brak dostępnych statystyk, animacji oraz transmisji prowadzonej na żywo.


Metody płatnicze w Everygame

Dokonanie wpłaty możliwe jest za pomocą usług takich jak eZeeWallet czy przelew bankowy. Oczywiście dostępni są też operatorzy kart płatniczych jak Visa i MasterCard. Skorzystać da się także z kryptowalut jak Bitcoin czy Litecoin. Na tę chwilę możliwości więc nie są zbyt wielkie jeśli chodzi o klientów pochodzących z Polski. Pozostaje liczyć, że w przyszłości się to zmieni.

Bukmacher Everygame – opinie graczy

Everygame nie posiada, póki co zbyt wiele opinii w internecie. Jest tak, ponieważ dopiero zyskuje na popularności wśród polskich klientów. Gracze jednak ufają tym zakładom, powołując się na to, że działają prawie 40 lat na światowym rynku. Można też znaleźć pochwały kierowane pod adresem strony internetowej, która jest dość prosta i intuicyjna. Kilku użytkowników zwróciło jednak uwagę na to, że kursy nie są zbyt konkurencyjne.

Bukmacher Everygame – aplikacja mobilna

Everygame w tej chwili nie przekazało jeszcze w ręce użytkowników aplikacji mobilnej, która ułatwiałaby grę na smartfonach. Sam bukmacher przekazuje informacje, że nie wiadomo kiedy się to zmieni. Pozostaje więc w tej chwili korzystać ze strony internetowej, która dość dobrze dopasowuje się do potrzeb mniejszego ekranu. Jeśli chodzi o samo działanie witryny na tabletach i telefonach to nie można wiele zarzucić.


Bukmacher Everygame – Najczęściej zadawane pytania

W jakich językach dostępna jest strona Everygame?

Strona prowadzona jest w języku angielskim i niemieckim. Na tę chwilę nie wiadomo czy w ogóle planowane jest wprowadzenie naszego rodzimego języka. Najpewniej może mieć na to wpływ ilość użytkowników korzystających w przyszłości z usług serwisu.

Które ze sportów najlepiej obstawiać?

Everygame odpowiednio eksponuje ofertę na sporty i ligi popularne w Stanach Zjednoczonych oraz piłkę nożną. To te dyscypliny posiadają najwięcej opcji typowania.

Czy ten bukmacher jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Everygame powstał w 1983 roku co pokazuje, że potrafi dostosować się do oczekiwań graczy i wymogów w różnych czasach.


Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net