Bukmacher Sapphirebet

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Sapphirebet

Sapphirebet to kolejna dostępna alternatywa dla graczy z Polski. Jest to bukmacher, który posiada licencję zarejestrowaną w Curacao. Już na samym początku można skorzystać z bonusów, by zdobyć dodatkowe środki na grę. Dla użytkowników przygotowana została również aplikacja mobilna, dzięki której istnieje możliwość zawierania zakładów wygodnie poprzez smartfon. Czym jeszcze Sapphirebet próbuje zdobyć przychylność obstawiających?

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Sapphirebet

Dla osób, które otwierają konto w Sapphirebet czeka bonus 100% do kwoty 470 zł. Co ciekawe minimalna wartość, która pozwoli na aktywowanie podwojenia depozytu wynosi tylko 6 zł. Przed wypłatą środków z bonusu należy uprzednio postawić jego pięciokrotność na zakłady akumulowane z co najmniej trzema zdarzeniami (każde z nich o kursie 1,40 lub większym).


Bukmacher Sapphirebet – pozostałe promocje

Trzeba przyznać, że mamy do czynienia z bukmacherem, który udostępnia sporą liczbę różnego rodzaju promocji. W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się tzw. Cotygodniowemu Bonusowi Cashback. Polega on na otrzymywaniu 3% sumy przegranych zakładów postawionych w poprzednim tygodniu. Wartość automatycznie doliczana jest do konta gracza we wtorek. Liczona jest ona od przegranych kuponów dotyczących sportu o kursie nie mniejszym niż 1,50.

Ciekawą opcją jest także otrzymanie 50% od kwoty dokonanego depozytu w piątek. Minimalna kwota wpłaty to 25 zł, a maksymalnie może być to 470 zł. Co niezwykle istotne otrzymany kapitał przed wypłatą należy obrócić trzy razy na zakłady akumulowane z co najmniej trzema zdarzenia po kursie nie mniejszym niż 1,60 dla każdego z nich. Czas na to jest ograniczony, bo bukmacher daje na te działania tylko 24 godziny od otrzymania środków.

Oferta zakładów bukmachera Sapphirebet

Oferta sportowa zawiera wszystkie najpopularniejsze dyscypliny, ale też te bardziej niszowe. Dodatkowo wśród zakładów na piłkę nożną znaleźć można rzadko spotykane ligi np.afrykańskie czy rozgrywki juniorów. Warta uwagi jest też możliwość ubezpieczenia swojego kuponu. W przypadku porażki kwota postawiona na dany typ wraca na konto po uprzednim uiszczeniu opłaty za zabezpieczenie gry.

Przyjmowane są również zakłady na e-sport. Prym wiedzie tutaj CS:GO co łatwo zauważyć poprzez ilość dostępnych rozgrywek. Ucieszeni mogą być też fani sportów wirtualnych. Bardzo pozytywnie wypada Sapphirebet w porównaniu do konkurencji na tym polu. Dodatkowo sama wirtualna prezentacja graficzna wygląda naprawdę przyjemnie.

Bukmacher Sapphirebet – zakłady na żywo

Żeby odnaleźć zakłady live, należy udać się osobnej podstrony. Jest ona dosyć przejrzysta, jednak potrzeba chwili, by namierzyć najważniejsze pola. Zależnie od dyscypliny można wyświetlać animację lub szczegółowe statystyki. Bukmacher informuje natomiast, że transmisje dostępne są tylko dla specjalnych wydarzeń. Standardowo da się je oglądać w przypadku CS:GO. Ze względu na bardzo dużą liczbę gier na żywo można wnioskować, że zdecydowana większość oferty przedmeczowej jest dostępna później do typowania w trakcie trwania spotkania. Sapphirebet zapewnia, że codziennie ponad 1000 wydarzeń znajduje się w ofercie na żywo.


Metody płatnicze w Sapphirebet

Dostępnych jest kilkanaście metod płatności, a wśród nich klasycznie Visa i MasterCard. Poza tym także znane w sieci Jeton, MuchBetter, ecoPayz, Perfect Money, Piastrix i ADVcash. Można też dokonać depozytu za pomocą kryptowalut jak Bitcoin, Ethereum czy Dogecoin. W przypadku wszystkich wymienionych sposobów bukmacher zapewnia ze swojej strony natychmiastową realizację.

Bukmacher Sapphirebet – opinie graczy

Opinie napotkane w internecie na ogół są pozytywne. Zazwyczaj mowa jest o przystępnej ofercie bonusowej, która zachęca do aktywnej gry. Można jednak również spotkać się z informacjami, że operator kilka razy opóźniał realizację wypłaty ciągle informując, że powinna ona nastąpić niezwłocznie. Pochwały wśród graczy zbiera natomiast witryna internetowa, która już na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo nowoczesną, ale też intuicyjną.

Bukmacher Sapphirebet – aplikacja mobilna

Doskonałą wiadomością jest to, że Sapphirebet stworzył aplikację mobilną. Zadziała ona na urządzeniach z systemami Andoid i iOS. Aplikacja jest mocno promowana na stronie internetowej. Niektóre z bonusów dostępne są tylko podczas typowania właśnie za pomocą stworzonego oprogramowania na smartfony. Jeśli chodzi o użytkowanie szybko można zauważyć, że niczym nie ustępuje ona witrynie internetowej i posiada jej większość funkcji.


Bukmacher Sapphirebet – Najczęściej zadawane pytania

Czy strona internetowa jest w pełni przetłumaczona na język polski?

Można pochwalić bukmachera, bo strona internetowa jest w pełni czytelna i odpowiednio przetłumaczona. Jednak w przypadku sięgnięcia po pomoc za pomocą czatu należy posługiwać się językiem angielskim, rosyjskim lub tureckim.

Czy warto zarejestrować się w Sapphirebet?

Zdecydowanie tak i wpływa na to wiele czynników. Jest to spora oferta, również live, także bonusy dostępne nie tylko na początku i nowoczesna aplikacja mobilna.

Czy da się obstawiać e-sport w Sapphirebet?

Tak, e-sport jest dostępny. Można więc typować sporą liczbę turniejów, szczególnie CS:GO. Niektóre z nich da się również śledzić za pomocą transmisji.


Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net