Bukmacher Bet2u

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Bet2u

Bet2u to kolejne zakłady bukmacherskie, które przygotowały swój serwis dla klientów z Polski. Można zatem korzystać z przejrzystej strony przetłumaczonej na język polski oraz dokonywać depozytu w PLN. Dla nowych użytkowników dodatkowo przygotowano zachęcający bonus, który zwiększa pierwszy depozyt. Pora więc na dokładne zapoznanie się z tym co ma w swojej ofercie operator działający na licencji zarejestrowanej w Curacao.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Bet2u

Na start otrzymuje się sposobność zyskania aż 1250 zł poprzez podwojenie pierwszej wpłaty. Co istotne przed dokonaniem depozytu należy udać się do zakładki dotyczącej bonusów, by aktywować tę promocję. Otrzymane dodatkowe środki można wykorzystać tylko na pojedyncze zakłady sportowe o kursie nie mniejszym niż 2,00. Zaletą jest możliwość skorzystania z dowolnej metody płatności.


Bukmacher Bet2u – pozostałe promocje

Ci, którzy poszukują promocji u Bet2u i jednocześnie wykorzystali już bonus 100%, mogą czuć się odpowiednio zaopiekowani. Przygotowano bowiem specjalne propozycje na konkretne dni tygodnia. Dokonując depozytu w środę można spodziewać się otrzymania freebetu o wartości 10% własnej wpłaty. Środki przyznawane są tylko od pierwszego wpływu danego dnia, korzystać jednak da się co tydzień. Maksymalnie można uzyskać jednorazowo 415 zł (od wpłaty 4150 zł lub większej).

Istnieje możliwość powiększenia środków na grę także w piątek. Mowa jest tu dokładnie o bonusie 200% od depozytu dokonanego właśnie w ten dzień tygodnia. Maksymalnie można zyskać do 3800 zł (od depozytu 1900 zł). Trzeba jednak pamiętać, że wypłata dostępna będzie dopiero po obróceniu całości (depozyt + bonus) 25 razy, na co otrzymuje się 6 dni. Co ciekawe jednocześnie dostępna jest również promocja zapewniająca dodatkowe 100% od piątkowej wpłaty do kwoty 1150 zł. Warunki wymagane do wypłaty są identyczne jak powyżej. Oba bonusy wymagają uprzedniego zgłoszenia chęci uczestnictwa przed wykonaniem wpłaty. Jest to możliwe na podstronie w profilu użytkownika.

Oferta zakładów bukmachera Bet2u

Strona prezentuje się przejrzyście, więc łatwo można odnaleźć poszukiwaną dyscyplinę oraz wydarzenie, które ma znaleźć się na kuponie. W ofercie znajdują się popularne sporty jak piłka nożna czy koszykówka (około 400 zdarzeń na topowe mecze) oraz te niszowe jak np. squash czy krykiet. Dostępne są również e-sporty i to w liczbie zadowalającej największych fanów. Wirtualne sporty zasłużyły na całkowicie osobną zakładką. Dostępne gry aktualizowane jest dosłownie co kilka minut.

Bukmacher Bet2u – zakłady na żywo

W widocznym miejscu dostępna jest zakładka, która pozwala przejść do zakładów na żywo. Ich ilość jest spora, więc wolno sądzić, że większość oferty przedmeczowej jest możliwa również do typowania live. Ciekawą opcją jest dodanie kilku trwających wydarzeń do ekranu głównego, dzięki czemu można śledzić ich przebieg i zmianę kursów jednocześnie. Bet2u należy też pochwalić za bardzo czytelny kalendarz, który pozwala sprawdzić, które ze spotkań rozpoczynają się niedługo lub też w następnych godzinach i dniach. Niestety jednak nie zostały udostępnione transmisje, a szkoda, ponieważ zawsze jest to przyjemny dodatek podczas gry na żywo.


Metody płatnicze w Bet2u

Jeszcze przed rejestracją warto zapoznać się z dostępnymi metodami wpłat. Zatem na liście operatorów widnieją Visa oraz MasterCard, ale też Revolut, Neteller, AstroPay czy Neosurf. Skorzystać można również z przelewu bankowego. W przypadku większości wyborów da się dokonać wpłaty od 1 zł. Jeśli chodzi zaś o wypłaty lista skraca się do przelewu, Neteller oraz ecoPayz.

Bukmacher Bet2u – opinie graczy

Opinie w internecie często są pozytywne i dotyczą bonusów oraz konkurencyjnej oferty dotyczącej zakładów na żywo. Niektórzy z użytkowników żalą się jednak na uciążliwość związaną z koniecznością dodatkowej weryfikacji przed dokonaniem wypłaty. Bukmacher ten jednak na ogół spełnia oczekiwania klientów co widoczne jest w sieci i na forach wśród komentarzy mówiących, że Bet2u dba o poszerzanie oferty.

Bukmacher Bet2u – aplikacja mobilna

Bezpośrednio ze strony bukmachera istnieje możliwość pobrania aplikacji, która dostępna jest na system Android. Na tę chwilę nie została stworzona odpowiednia wersja na iOS. Możliwe, że się to zmieni, ponieważ jeszcze niedawno użytkownicy musieli radzić sobie tylko za pomocą strony internetowej dostępnej w przeglądarce. Aplikacja wygląda intuicyjnie i nie powinna sprawić problemu w obsłudze. Jednak na ten moment posiada ona dość mało funkcji, choć można liczyć na kolejne aktualizacje, które to zmienią.

Bukmacher Bet2u – Opinia Eksperta

Bet2u dopiero od niedawna stał się dostępny, ale szybko zyskał sporą liczbę klientów. Na uwagę zasługuje prosta i przejrzysta strona internetowa. Jest to dużą zaletą dla osób, które chcą w łatwy sposób znaleźć zdarzenia i dodać je do kuponu. Nowi gracze mogą liczyć na pokaźny bonus 100% aż do 1250 PLN. Minusem jest brak języka polskiego w serwisie oraz w obsłudze klienta. Dodatkowo chcąc uzyskać odpowiedź na pytanie nieraz trzeba formułować je kilkukrotnie.

Gracze, którzy lubią dokładnie analizować swoje typy będą zachwyceni z przygotowanej strony ze statystykami. Można tam znaleźć szczegółowe dane z przeszłych zdarzeń. Małym minusem jest brak transmisji live. Możliwe, że niektóre dodatki zostaną wprowadzone, gdy bukmacher okaże się jeszcze popularniejszy na rynku. Całościowo prezentuje się on jednak już teraz pozytywnie. Szczególnie z punktu widzenia graczy, którzy szukają łatwej w obsłudze strony internetowej do obstawiania.

Zalety

  • Spory bonus na start;
  • Przejrzysta strona internetowa;
  • Rozbudowana podstrona ze statystykami.

Wady

  • Strona internetowa i obsługa w języku angielskim;
  • Brak transmisji na żywo.

Ocena: 4 / 5


Bukmacher Bet2u – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Bet2u da się skorzystać z czatu na żywo?

Tak, Live Chat jest dostępny. Obsługa jednak świadczona jest w języku angielskim. Zaletą jest jednak możliwość bardzo szybkiego uzyskania odpowiedzi.

Co najlepiej obstawiać u tego bukmachera?

Właściwie wszystkie najpopularniejsze sporty posiadają ofertę, która pozwala cieszyć się grą. Co istotne łatwo da się odszukać także te dyscypliny, które lepiej znane są w konkretnych zakątkach świata.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji?

Wszystkie z bonusów przyznawane są po uprzednim zaznaczeniu chęci skorzystania z nich w zakładce dotyczącej właśnie promocji. Ważne, by o tym pamiętać szczególnie w przypadku, gdy dodatek związany jest z dokonaniem depozytu.


Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net