Bukmacher Zulabet

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Zulabet

Kolejny z międzynarodowych bukmacherów dołącza do grona operatorów na hazardzik.net! Tym razem zapraszamy Was do Zulabet – międzynarodowego operatora, oferującego swoje usługi także dla graczy z Polski! Na tle konkurencji wyróżnia go przede wszystkim ogromna oferta bonusowa, aktualizowana każdego tygodnia! Jeśli u swoich operatorów co rusz polujecie na promocje i walczycie o bonusowe środki na grę, koniecznie zajrzyjcie do Zulabet! Szczegóły wraz z recenzją Zulabet znajdziecie poniżej.

Zulabet – bonus powitalny

Analizę Zulabet zaczynamy od tego, co wszyscy lubią najbardziej – promocji! W Zulabet każdy nowy użytkownik może liczyć na atrakcyjny bonus powitalny w wysokości 100% do 500 zł od pierwszego depozytu, który podlega 6-krotnemu obrotowi. Przed otrzymaniem bonusu użytkownik jest zobowiązany do jednokrotnego obrotu wpłaconymi środkami, a po rozliczeniu wszystkich zakładów zgłoszenia się po odbiór bonusu przez kontakt z konsultantem lub adres e-mail: [email protected] . Przyznanymi środkami należy obrócić sześć razy zakładami pojedynczymi z min. kursem 2,00 lub zakładem AKO z min. kursem każdego zdarzenia 1,50.

Przykład: Użytkownik wpłacił na swoje konto w Zulabet 400 złotych. Aby otrzymać bonus w wysokości 400 złotych, gracz musi najpierw dokonać zakładów na łączną sumę 400 złotych, a później zgłosić się do supportu po odbiór bonusu. By móc go wypłacić musi zawrzeć zakłady i dokonać obrotu na łączną kwotę 6 x 400 zł = 2400 złotych.

Dodatkowe informacje dot. bonusu:

 • Minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu to 80 PLN
 • Wpłaty dokonane przez Skrill/Neteller nie uprawniają do otrzymania bonusu
 • Przyznanym bonusem należy obrócić w przeciągu 30 dni od otrzymania

Zulabet – dodatkowe promocje

Zulabet to bukmacher, który dba o klientów i bardzo często oferuje graczom dodatkowe bonusy, niezależnie od bonusu powitalnego. Najciekawszym z nich jest cotygodniowy bonus od wpłat (na wzór bonusu powitalnego) w ramach którego gracz może otrzymać w bonusie aż 50% depozytu do 2000 złotych! Warunki promocji są niemal identyczne jak warunki promocji powitalnej. Jedyną różnicą jest 8-krotny obrót przyznanymi środkami (w przypadku bonusu powitalnego jest to 6-krotny obrót).

Użytkowników z Polski, często obstawiających Ekstraklasę powinien zainteresować również odnawialny bonus w wysokości darmowego zakładu do 1200 PLN. Bonus jest dostępny w każdy weekend, w którym gra polska liga i dotyczy zakładów postawionych właśnie na PKO Ekstraklasę. Aby otrzymać bonus gracz musi dokonać 3 zakładów związanych z PKO Ekstraklasą z min. kursem 1,8 i rozgrywanych jednego dnia. Po rozliczeniu wszystkich zakładów Zulabet przyzna bonus w formie darmowego zakładu na kwotę 10% od sumy wcześniej postawionych stawek. Przykładowo obstawiając 3 kupony na polską Ekstraklasę o kwotach 50, 60, 90 złotych (suma 200 złotych), gracz otrzyma darmowy zakład na kwotę 20 złotych.

Dodatkowe promocje w Zulabet:

 • Dodatkowe 10% do wygranej każdego kuponu AKO, składającego się z min. 3 zdarzeń z min. kursem 1,8
 • Dodatkowe 10% do wygranej kuponu LIVE, składającego się z min. 5 zdarzeń
 • Odnawialny zakład bez ryzykazwrot 50% postawionych środków w przypadku nietrafienia jednego zdarzenia na kuponie. Na kuponie musi znaleźć się min. 5 zdarzeń z min. kursem 1,80.

Wszystkie promocje bukmachera Zulabet wraz ze szczegółami znajdziecie TUTAJ.

Zulabet – oferta zakładów i kursy

Oferta zakładów bukmacherskich w Zulabet zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników. W ofercie zarówno przedmeczowej, jak i LIVE znajdziemy zakłady w ponad 35 dyscyplinach. Wśród nich: piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, tenis stołowy, sporty motorowe, kolarstwo, MMA, sporty zimowe, futbol amerykański i australijski, badminton, baseball, krykiet, boks, futsal, golf, piłka ręczna, rugby, snoker, piłka wodna i kilka mniej popularnych sportów. Swoje miejsce do obstawiania znajdą tutaj też fani e-sportu, którzy mogą liczyć na rozbudowaną ofertę także i w zakresie sportów elektronicznych.

To co wyróżnia bukmachera Zulabet na tle innych, to możliwość tworzenia własnych zakładów za pomocą specjalnego kreatora. Umożliwia on kombinowanie różnych typów zakładów w zakresie jednego wydarzenia, co nie jest jeszcze regułą u wszystkich operatorów. Biorąc za przykład zdarzenie z piłki nożnej gracz może na jednym kuponie stworzyć zakład z wygranym, liczbą bramek w spotkaniu, handicapem i liczbą kartek lub rożnych i wieloma innymi.

Jak wygląda sytuacja z kursami?

Zulabet nie odstaje pod tym względem od szerokiej czołówki, a oferowane kursy stoją na solidnym poziomie (marża bukmachera nie jest jednak najniższa na rynku). Biorąc jednak pod uwagę fakt sporej liczby dodatkowych promocji, a także innych udogodnień np. w formie kreatora zakładów, można uznać to za dobry wynik.

Ranking marż kilku losowo wybranych bukmacherów:

 1. Unibet – 4,91 (śr. marża)
 2. Bet 365 – 6,34 (śr. marża)
 3. Fortuna – 6,85 (śr. marża)
 4. Zulabet – 7,28 (śr. marża)

Średnie marże obliczone na podstawie czterech wybranych meczów z oferty Ligi Mistrzów.

Zulabet – metody płatności dla Polaków

W Zulebet nie musicie martwić się o ograniczone metody wpłat i wypłat środków. Oprócz klasycznych transakcji kartą (których nie polecamy) w Zulebet wpłacicie także depozyt za pomocą:

 • eZeeWallet / MiFinity / MuchBetter – międzynarodowe e-portfele
 • Karta Revolut
 • Paysafecard / Neosurf – karty przedpłacone

Którą z powyższych opcji polecamy najbardziej? Bardzo ciekawą propozycją jest międzynarodowy portfel MuchBetter, który umożliwia przesył środków pieniężnych m.in za pomocą aplikacji mobilnej. Wyróżnia go w szczególności możliwość zamówienia fizycznej karty, dzięki której będziecie mogli wypłacić swoje środki bezpośrednio z bankomatu bez konieczności przelewania ich na własne konto.

Zulabet – opinie graczy

Śledząc opinie graczy o zakładach bukmacherskich często można natknąć się na kolejne informacje o bonusach w Zulabet. Według tego co piszą użytkownicy promocje ciągle się zmieniają i trzeba też za każdym razem dokładnie zapoznawać się z warunkami ich przyznawania. Można też znaleźć wpisy na forach mówiące, że odpowiedź na pytania graczy udzielana jest dosłownie natychmiastowo i co ważne w języku polskim. Jedna z osób pisała też, że czasami podczas realizacji wypłaty trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jednak ze względu na to, że sama wielkość oferty jest często doceniania przez użytkowników to opinie na ogół są zdecydowanie pozytywne.

Zulabet – podsumowanie

Zulabet polecamy w szczególności użytkownikom, którzy swoje obstawianie w dużej mierze opierają na promocjach i bonusach. Jest ich tak dużo, że niemal niemożliwym jest wykorzystanie wszystkich w jednym tygodniu obstawiania (a przypominamy, że bonusy odnawiają się każdego tygodnia). Naszą uwagę przykuła też bardzo rozbudowana oferta oraz możliwość kombinowania własnych zakładów, dzięki czemu można stworzyć bardzo atrakcyjne kupony z kilkoma typami w ramach w jednego zdarzenia.

Dodatkowe zalety Zulabet:

 • Intuicyjna strona bukmachera całkowicie w języku polskim
 • Możliwość skorzystania z pomocy konsultanta w języku polskim
 • Early cashout – zakończenie kuponu z wypłatą w trakcie trwania wydarzeń
 • Licencjonowany przez Malta Gaming Authority (nr licencji: MGA/B2C/486/2018) – gwarant bezpieczeństwa

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net