Bukmacher Matchbook

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Matchbook

Matchbook

Matchbook to brytyjska giełda zakładów, która graczy zachęca niską prowizją, wysokimi kursami i bardzo wysokimi limitami. Dedykowana graczom zawodowym, jak i okazjonalnym, a dzięki bardzo dobrej ocenie w rankingu wiarygodności B+ prezentuje się jako solidna i wypłacalna firma.

Oferta Matchbook

Matchbook oferuje sporo zakładów z dziedzin piłki nożnej, koszykówki, tenisa czy hokeja. Dla siebie znajdą też fani mniej popularnych sportów oraz sympatycy gier elektronicznych. Nie mniej minusem jest dość przeciętna oferta zakładów LIVE, u której w porównaniu do liderów rynku pod tym względem jeszcze wiele brakuje. Zakład można zawrzeć za minimum 2 funty. Matchbook niestety nie obsługuje polskiej waluty. Strona Matchbook nie jest blokowana i nie znajduje się na liście domen zakazanych. Można z niej korzystać bez konieczności dodatkowych działań.

Matchbook bonusy

Każdy nowy gracz może otrzymać 20 funtów na zakłady LAY i BACK – po 10 na każdy zakład. Zakład lub zakłady LAY aby liczyły się do bonusy muszą być zawarte po kursie 1,67 lub wyższym, przeciwne natomiast po 2,50 lub niższym. Przed wypłatą bonus + wygrane pieniądze trzeba obrócić pięciokrotnie.

Płatności

Giełda obsługuje ekspresowe wypłaty i wpłaty, dzięki czemu już nawet w kilka minut możesz mieć swoje środki na koncie. Najpopularniejszym sposobem transferu pieniędzy są przelewy z elektronicznych portfeli jak Skrill czy Neteller, przy wpłatach dostępne są także karty paysafecard oraz karty kredytowe i debetowe.

Jak grać na giełdzie zakładów Matchbook?

Samo obstawianie na giełdzie zakładów niewiele różni się od gry u klasycznego bukmachera. Jeśli chcemy możemy wejść w konkretne wydarzenie, obstawić po aktualnie oferowanym kursie i czekać na wynik.

Z drugiej strony daje to nam zupełnie nowe możliwości. Możemy wcielić się w rolę bukmachera i samemu oferować kursy do obstawienia innym graczom. W praktyce przekłada się to na możliwość zarabiana na tzw. „marży bukmachera”. Jeśli zwykli gracze obstawią „u nas” zakłady na przeciwstawne wydarzenia po kursach 1.98 i 1.98 za 1000 EUR każdy to zarobimy 20 EUR. Co prawda od postawionych zakładów Matchbook pobiera jeszcze swoją prowizję, ale przy odpowiednim doborze stawek możliwe jest tego typu zarabianie.

Inną opcją jest połączenie gry na giełdzie i u zwykłych bukmacherów. Jeśli uda nam się zagrać u zwykłego buka po kursie wyższym niż realnie zaproponujemy graczom na giełdzie to wyjdziemy na plus. Procentowo nie będą to duże kwoty, ale zarobek będzie niezależny od wyniku spotkania. A to wiele zmienia.

Inne giełdy zakładów

Aktualnie światowym liderem tego typu przedsięwzięć jest Betfair. Obroty tam realizowane wielokrotnie przewyższają te generowane przez Matchbook. Niestety dostęp do niej dla Polaków nie jest możliwy, nawet poprzez betbrokerów. Być może ma to także swoje plusy. O ile obroty są duże większe to większa jest także konkurencja, a kursy bardziej wyśrubowane. Być może więc warto spróbować tego typu zabawy tam, gdzie jest to dla nas możliwe.

Zalety Matchbook

  • Bardzo niska prowizja, sięgająca 1-1,5 %

  • Atrakcyjne kursy i brak limitów

  • Brak 12-procentowego podatku

  • Bogata oferta

  • Szybkie wypłaty

  • Sprawny support (nie w polskim języku)

Wady Matchbook

  • Brak polskiego języka i polskiej waluty

  • Słaba oferta zakładów na żywo

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net