Portfele MuchBetter, Skrill i Jeton – opinie, koszty oraz limity

Home » Obstawianie Bez Podatku » Portfele MuchBetter, Skrill i Jeton – opinie, koszty oraz limity

Elektroniczne portfele to bezpieczny i szybki sposób internetowych przelewów. To także coraz powszechniejsza metoda depozytów oraz wypłat na stronach topowych bukmacherów. Jedne z najpopularniejszych portfeli to MuchBetter, Skrill oraz Jeton, a my postanowiliśmy przyjrzeć im się nieco bliżej.

MuchBetter – co to takiego?

MuchBetter to jeden z najpopularniejszych portfeli internetowych, umożliwiających błyskawiczne przelewy internetowe. MuchBetter powstał w roku 2017, firma ma siedzibę w Londynie, a bezpieczeństwo gwarantuje brytyjski organ finansowy Financial Conduct Authority (ten sam, który czuwa nad bezpieczeństwem klientów Skrilla oraz Netellera).

Jak działa MuchBetter? Portfel opiera się na darmowej aplikacji mobilnej i jest przypisany do konkretnego numeru telefonu. Zalogować do systemu można się za pomocą odcisku palca lub specjalnego kodu PIN, natomiast podczas rejestracji konta należy wybrać pożądaną walutę (polski złoty, euro, dolar amerykański. itd.).

Oczywiście klienci MuchBetter mogą wyrobić sobie darmową kartę płatniczą. Aby zamówić taką kartę należy posiadać na rachunku min. 30 PLN, wpisać swoje dane osobowe oraz dokonać weryfikacji konta, tzn. wysłać zdjęcie lub skan obu stron dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Jakie opłaty związane są z korzystaniem z portfela MuchBetter? Serwis pobiera pewną prowizję od depozytu, natomiast kwota opłaty uzależniona jest od wybranej metody oraz kraju użytkownika. Typerów z

Polski najbardziej powinien zainteresować fakt, że wpłaty metodą BLIK oraz Przelewy24 pozbawione są jakiejkolwiek prowizji, przy wpłacie kartą Visa lub Mastercard zostanie pobrana prowizja 2,5%, natomiast depozyty opcją Trustly oraz kryptowalutami obciążone są prowizją na poziomie 2%. Należy pamiętać, że min. depozyt to każdorazowo 10€.

Ile kosztują wypłaty w bankomacie? Przy każdej wypłacie przy użyciu karty pobrana zostanie prowizja na poziomie 0.99%, wypłaty metodą Trustly oraz kryptowalutami obciążone są opłatą wynoszącą 2%, natomiast to co powinno najbardziej interesować typerów to fakt, że wszystkie transfery pomiędzy użytkownikami MuchBetter (np. graczem i bukmacherem) są całkowicie darmowe.

Rzecz jasna konto w MuchBetter posiada pewne limity. Początkowo są one bardzo niskie, jednak przechodząc przez proces weryfikacji danych można je błyskawicznie zwiększyć. Maksymalne limity dotyczące wypłat kartą z bankomatu to:

  • Max. 5 wypłat dziennie do 300€
  • Max. 15 wypłat w miesiącu do 2 000€
  • Max. 180 wypłat w roku do 20 000€

Z kolei jeśli chodzi o płatności kartą limity prezentują się następująco:

  • Max. 4 500€ dziennie
  • Max. 22 500€ miesięcznie
  • Max. 90 000€ rocznie

Bukmacherzy z płatnościami MuchBetter

Udało nam się znaleźć całkiem sporą grupę takich bukmacherów i zdecydowanie liczymy, że będzie ona dalej rosła. Poniżej lista bukmacherów Muchbetter:

Unibet, Campobet, Librabet, Sapphirebet, Betinia, Zulabet, MalinaCasino

Wszystko o portfelu Skrill

Prawdopodobnie każdy z Was słyszał o portfelu Skrill. Ten brytyjski gigant od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie (ostatnie dane mówią o ponad 36 milionach kont z ponad 200 krajów świata), a szczególną popularność zdobył wśród klientów bukmacherów internetowych oraz kasyn online. Dlaczego? To proste!

Skrill gwarantuje błyskawiczne i w 100% bezpieczne transfery środków w Internecie, a za pomocą karty można dokonywać płatności w sklepach stacjonarnych oraz wypłacać gotówkę z bankomatu. Z jakimi kosztami wiąże się posiadania karty?

Roczna opłata za korzystanie z karty Mastercard wynosi 10€. Dziennie można wypłacić w ten sposób z bankomatu max. 900€ (prowizja 1,75%) oraz zapłacić w sklepie nie więcej niż 2 700€. Chyba, że…

No właśnie. Chyba, że klient uzyska status konta VIP, a wówczas karta będzie bezpłatna, znikną również prowizje przy wypłatach z bankomatu, a dzienne limity wypłat w bankomacie oraz płatności zauważalnie wzrosną (odpowiednio 5 000€ oraz 10 000€).

Samo założenie, jak również posiadanie konta w Skrill jest w 100% darmowe (pod warunkiem, że klient raz do roku zaloguje się na swoje konto i dokona min. jednej transakcji). Całkowicie pozbawione jakiejkolwiek prowizji są również zasilenia konta w Skrill, a także transfery środków pomiędzy dwoma użytkownikami portfela (np. przelewy do bukmachera internetowego).

Bukmacherzy z płatnościami Skrill

Czasu gdy Skrill stanowił absolutny standard w płatnościach do bukmacherów już dawno minęły. Na szczęście po chwilowej przerwie portfel ten powoli powraca do bukmacherów. Aktualna lista bukmacherów ze Skrill poniżej:

20bet, 22bet, 888starz, Librabet, Svenbet, Casiniabet, Fezbet, ZigZagSport, Loot.bet, Argosport, Suprabets

Portfel Jeton – szybkie płatności do bukmacherów

[Aktualizacja] W marcu 2022 Jeton oferuję kartę do konta. Zapewnia to możliwość anonimowych wypłat środków z pominięciem kont bankowych. [Aktualizacja]

Internetowy portfel Jeton powstał w 2016 roku i pomimo, że firma ma tureckie korzenie i przez długi czas to właśnie stamtąd pochodziło większość klientów, to obecnie ma siedzibę w Londynie i setki tysięcy użytkowników rozsianych po całym świecie. Nad ich bezpieczeństwem, podobnie jak ma to miejsce w przypadku m.in. Skrilla, Netellera oraz MuchBetter czuwa brytyjski organ finansowy Financial Conduct Authority, a zatem nie ma większych obaw o utratę środków.

Portfel Jeton to w ostatnim czasie coraz popularniejsza metoda płatności na stronach bukmacherów internetowych, a dzieje się tak chociażby dlatego, że czas oczekiwania na transfer jest naprawdę krótki i wszystko odbywa się właściwie w czasie rzeczywistym, tj. natychmiast, a graczy przyciągają niskie koszty. No właśnie, z jakimi prowizjami i opłatami związane jest korzystanie z płatności portfelem Jeton?

Sama rejestracja, jak i posiadania konta Jeton są w 100% darmowe. Do dyspozycji klientów Jeton jest ok. 50 walut do wyboru (m.in. PLN, EUR, USD, itd.), a w momencie dokonywania wyboru warto się dobrze zastanowić, gdyż przy późniejszym przewalutowaniu Jeton pobiera prowizję! Rzecz jasna po rejestracji należy dokonać standardowej weryfikacji konta, czyli wysłać skan lub zdjęcie dokumentu.

Zasilić swoje konto w Jeton można za pomocą przelewu bankowego, kart Visa oraz Mastercard, a także kryptowalut. Minimalna kwota wpłaty do za każdym razem 10€, a wszystkie depozyty są w 100% darmowe.

Wypłaty środków z internetowego portfela Jeton można dokonać za pomocą tradycyjnego przelewu (za darmo) lub korzystając z kryptowalut (prowizja 1%). Minimalna kwota wypłaty to 50€.

No i oczywiście za pomoca karty bankomatowej o czym wspominamy w aktualizacji na górze.

Bukmacherzy z płatnościami Jeton

22bet, 20bet, 888starz, Librabet, Svenbet, Fezbet, Rabona, Sapphirebet, Paripasea

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net