Bukmacher ZigZagSport

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher ZigZagSport

ZigZagSport to bukmacher, który oferuje przejrzystą stronę internetową prowadzoną również w języku polskim. Co istotne już na początku da się skorzystać z kilku bonusów, które przygotował ten operator, który zarejestrowany jest w Curacao. Gracze mogą też docenić co najmniej kilkanaście metod wpłat i dużą liczbę sportów, które można typować. Co jeszcze czeka na użytkowników ZigZagSport?

ZigZagSport obecnie nie akceptuje graczy z Polski

Po pewnym czasie ZigZagSport zdecydował się na to, by nie przyjmować graczy z Polski. W związku z tym na tę chwilę proponujemy usługi innych rzetelnych bukmacherów.

888starz

888starz jest dobrą propozycją dla wszystkich, którzy szukają bogatej oferty sportowej. Na szczególną pochwałę zasługuje obszerna propozycja na piłkę nożną oraz duża ilość rynków.

Campobet

Atrakcyjna oferta kursowa, przystępne metody płatności i bonus powitalny to znaki rozpoznawcze Campobet.

BitBet24

BitBet24 to nowa propozycja dla graczy z Polski. Do gry zachęcić mogą bonusy dla stałych bywalców serwisu.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera ZigZagSport

Zaraz po utworzeniu konta można skorzystać z bonusu powitalnego, który zapewnia dodatkowe środki w postaci podwojenia pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 200 zł. Jednocześnie minimalny depozyt, który pozwoli wziąć udział w promocji to 30 zł. Trzeba także pamiętać, że środki udostępniane są dopiero po uprzednim napisaniu do obsługi poprzez czat na żywo. Co ważne bonus podlega konieczności dwunastokrotnego obrotu przed dokonaniem wypłaty. Liczą się do niego te zakłady, które zostały zawarte o minimalnym kursie 1,90.

Bukmacher ZigZagSport – pozostałe promocje

ZigZagSport często nagradza graczy, którzy typują regularnie i są lojalnymi klientami. Obstawiając weekendowe spotkania można korzystać z możliwości zwiększenia swojej wygranej aż o 25% pod warunkiem utworzenia zakładu z trzema wydarzeniami, gdzie każdy ich kurs będzie nie niższy niż 1,50. W przypadku powodzenia można cieszyć się okazalszą wygraną. Dodatkowo bukmacher zachęca do śledzenia zakładki dotyczącej promocji, ponieważ często jest ona aktualizowana zależnie od obecnie trwających popularnych wydarzeń.

Oferta zakładów bukmachera ZigZagSport

Propozycja skierowana na sport powinna spełnić oczekiwania większości typerów. Najpopularniejsze zdarzenia są odpowiednio wyeksponowane. Łatwo można też odszukać mniej znane sporty i rozgrywki. Dostępny jest nawet lacrosse czy surfing. Na bieżąco dodawane są również wydarzenia kulturalne i polityczne z całego świata. Zadowoleni będą też ci gracze, którzy specjalizują się w zakładach długoterminowych, ponieważ bardzo szybko do oferty dodawane są mecze, które dopiero otrzymały potwierdzony termin.

Na osobną podstronę zasłużył e-sport, który jest bardzo rozwinięty w ZigZagSport. Obstawiać więc można nie tylko najsłynniejsze turnieje, ale także te o mniejszej randze. Poza najpopularniejszymi CS:GO, FIFA, LOL czy Dota 2 ekscytować można się też starciami w świecie NBA2K, czy NHL. Podobnie sporty wirtualne mają swoje miejsce na stronie, przez co łatwo je odszukać, choć tutaj oferta mogłaby być nieco szersza. Operator zadbał jednak o to, by nie dało się narzekać na intuicyjność rozmieszczenia konkretnych gier.

Bukmacher ZigZagSport – zakłady na żywo

Spotkania, które trwają właśnie na żywo wyświetlane są na głównej stronie. Może wydawać się to wygodne, choć brakuje jednak klasycznej zakładki, która byłaby w pełni skupiona na typowaniu live. Na początku więc może zająć chwilę odnalezienie się i odszukanie odpowiednich typów. Każdy mecz ukazywany jest za pomocą animacji, która pozwala sprawdzić to, co aktualnie dzieje się w starciu. Niektóre z wydarzeń posiadają również możliwość ich oglądania dzięki dostępnym transmisjom co jest sporą zaletą.

Metody płatnicze w ZigZagSport

Depozytów można dokonywać za pomocą operatorów kart jak Visa i MasterCard oraz popularnych w sieci usług jak np. Neteller, paysafecard, Skrill czy ecoPayz. Dostępną metodą jest również opcja skorzystania z kryptowalut jak Bitcoin. Warto jednak na bieżąco śledzić na swoim koncie informacje odnośnie dostępnych sposobów wypłat, ponieważ ZigZagSport często dokonuje zmian i czasami niektórzy z pośredników mogą zniknąć na pewien czas.

Bukmacher ZigZagSport – opinie graczy

Użytkownicy zakładów ZigZagSport chwalą w internecie bardzo szeroką ofertę oraz startowy bonus, który otrzymywany jest zaraz po rejestracji konta. Niektórzy jednak przestrzegają przed często zmieniającymi się metodami wypłat środków oraz ich niskimi limitami, które często są narzucane szybciej niż u konkurencji. Chwalona jest natomiast witryna internetowa, która może uchodzić za bardzo prostą, ale co za tym idzie nie sprawia ona problemów w szybkości jej obsługi.

Bukmacher ZigZagSport – aplikacja mobilna

Na ten moment brakuje aplikacji mobilnej, więc użytkownikom musi wystarczyć strona internetowa. Możliwe, że zmieni się to z czasem, jednak warto docenić, że strona w wystarczający sposób dopasowuje się ekranów smartfonów i tabletów. Zdecydowana większość opcji dostępnych za pomocą komputera pozostaje do dyspozycji w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych.

Bukmacher ZigZagSport – Najczęściej zadawane pytania

Czy ZigZagSport posiada wysokie kursy?

Kursy u tego bukmachera są dosyć konkurencyjne. Szczególnie mowa tu o wydarzeniach, które zyskują na popularności. Można je znaleźć u samej góry listy sportów.

Czy długo trzeba czekać na aktywację bonusów?

W przypadku większości promocji w tych zakładach bukmacherskich konieczne jest napisanie do obsługi. Nie trzeba jednak długo czekać na odzew i to niezależnie od pory dnia. Dzięki temu bonus trafia bardzo szybko na konto gracza.

Jakie waluty są dostępne?

Podczas rejestracji po wybraniu kraju Polska dostępne są trzy waluty, którymi są PLN, EUR i USD. ZigZagSport jest więc kolejnym bukmacherem, który zadbał o użytkowników z Polski udostępniając możliwość gry w naszej walucie.


Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net