Bukmacher Betandyou

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Betandyou

Bukmacher Betandyou

Betandyou stał się kolejnym bukmacherem, u którego gracze z Polski mogą zawierać zakłady. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że serwis został profesjonalnie przetłumaczony na nasz język. Dodatkowo kuszeni jesteśmy atrakcyjnym bonusem. Czy warto grać u tego bukmachera? Poniżej informuję o najważniejszych aspektach dla Betandyou.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Betandyou

Nowi użytkownicy Betandyou mogą liczyć na bonus od depozytu 100% do 110 EUR. Jest on przyznawany automatycznie po pierwszej wpłacie. Aby wypłacić promocyjne środki, należy wcześniej dokonać 5-krotnego obrotu. Ten zaś zaliczany jest tylko dla kuponów AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem 1.40 dla każdego z nich. Bonus czeka na wykorzystanie przez 30 dni.

To jednak nie wszystko, ponieważ także kolejne depozyty są nagradzane:

 • 2. depozyt – 50% w ciągu 24 godzin od obrócenia bonusu za 1. depozyt,
 • 3. depozyt – 25% w ciągu 72 godzin od złożenia poprzedniego depozytu,
 • 4. depozyt – 25% w ciągu 168 godzin od złożenia poprzedniego depozytu.

Minimalna kwota depozytu, która pozwoli skorzystać z promocji to 15 EUR (lub równowartość). Maksymalnie można uzyskać do 100 EUR. Warunki obrotu są identyczne jak przy pierwszej wpłacie.

Dodatkowo po pierwszej wpłacie co najmniej 50 EUR lub równowartości otrzymasz darmowy zakład 20% wartości depozytu. W tym przypadku, by wypłacić środki, należy ponownie zagrać 3 razy w kuponach AKO, ale tym razem min. kurs dla każdego zdarzenia to 1.60.


Bukmacher Betandyou – pozostałe promocje

Betandyou to bukmacher, który oferuje ogromną liczbę promocji dla stałych graczy. Wśród nich szczególnie warto zwrócić uwagę na bonus 100% od depozytu w czwartek. W chwili, gdy nie jest aktywna żadna inna promocja opłaca się doładować swoje konto właśnie w ten dzień tygodnia. Minimalna kwota, która pozwoli skorzystać z promocji to 10 EUR. Maksymalnie da się uzyskać do 100 EUR. Przed wypłatą wymagany jest 3-krotny obrót na kupnach AKO z min. 3 zdarzeniami kursem 1.40 dla każdego z nich.

Fani typowania kuponów AKO także znajdą coś dla siebie. Im dodasz więcej selekcji, tym więcej możesz zyskać. Jest to 5% przy 4 zdarzeniach i aż 100% więcej przy 25 typach.

Dodatkowo regularnie można korzystać z zakładu bez ryzyka. Betandyou wybiera jeden mecz, który podlega pod tę promocję. Jeśli nie trafisz, to otrzymasz zwrot. Maksymalna kwota zwrotu to 9 EUR.

Oferta zakładów bukmachera Betandyou

Liczba dyscyplin sportowych nie należy do największych. Obstawiać w Betandyou możemy głównie piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej czy siatkówkę. Na pochwałę zasługuje ogromna liczba rynków dla najpopularniejszych meczów piłkarskich. Ta nieraz przekracza 1000. Wynika to m.in. z tego, że dostępne są mniej popularne linie jak np. bardzo wysoka liczba goli w meczu.

Bardzo bogato prezentuje się e-sport. Na liście gier da się znaleźć takie, których trudno doszukać się gdzieś indziej. Typować więc możemy m.in.:

 • CS:GO,
 • Dota2,
 • LOL,
 • NBA2K,
 • WWE,
 • NHL,
 • FIFA,
 • Need for Speed.

Dużo tytułów to typowe gry sportowe. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie obstawiać e-sport polecam sprawdzić możliwości Betandyou.


Bukmacher Betandyou – zakłady na żywo

Typowanie na żywo w Betandyou jest bardzo wygodne ze względu na boczne menu. Da się tam posortować zdarzenia również według tych, dla których dostępna jest transmisja. Na ogół oferta live zdominowana jest przez e-sport, który dostępny jest dosłownie przez cały dzień. Dla piłki nożnej do oferty na żywo trafiają nawet najbardziej niszowe rozgrywki co jest sporym atutem. Przydatna może okazać się funkcja powiadomień. Dzięki niej można otrzymać informacje po strzeleniu gola, pokazanej kartce, czy przy okazji wykonywania rzutów rożnych.

Metody płatnicze w Betandyou

Betandyou zadbał o użytkowników, którzy chcą być nieco bardziej anonimowi w internecie. Na konto bukmachera można wpłacić środki za pomocą aż 37 kryptowalutów. Poza tym dostępny jest Revolut oraz portfele internetowe takie jak Jeton, Perfect Money i AirTM. Poza kryptowalutami polecam szczególnie Jeton, który oferuje także kartę. Nie odnotowaliśmy do tej pory żadnej informacji o ewentualnych problemach z wpłatami i wypłatami w Betandyou.


Bukmacher Betandyou – opinie graczy

Betandyou jest chwalony przez graczy ze względu na dużą ilość promocji dla nowych i stałych graczy. Najczęściej są to bonusy od depozytu. Mimo że na stronie w niektórych miejscach znajduje się informacja sugerująca, że dostępna jest nasza waluta to niestety tak nie jest. Zdarzało się, że gracze o tym wspominali na forach. Betandyou uważany jest za świetnego bukmachera dla fanów typowania e-sportu. Szczególnie jeśli chce się wpłacać za pomocą kryptowalut.

Bukmacher Betandyou – aplikacja mobilna

Betandyou stworzył aplikację mobilną. W przypadku Androida standardowo należy ją pobrać ze strony bukmachera. Dla urządzeń z iOS dostępna jest na tę chwilę tylko wersja beta, którą można testować. Jest ona jednak dostępna w oficjalnym sklepie Apple, więc można jej zaufać.

Jeśli obstawiasz częściej za pośrednictwem smartfona zdecydowanie polecam pobranie apki. Jej użytkowanie jest wygodniejsze niż używanie mobilnej wersji strony internetowej. Przechodzenie pomiędzy kolejnymi oknami jest o wiele szybsze w tym przypadku.


Bukmacher Betandyou – Najczęściej zadawane pytania

Czy można wpłacać środki w PLN?

Nie. Mimo że w warunkach niektórych z promocji ujęta jest polska waluta, to nie jest ona dostępna. Wpłacać możemy np. w EUR lub USD.

Co warto obstawiać w Betandyou?

Tak. Betandyou posiada bardzo bogatą ofertę na e-sport. Dla piłki nożnej dostępna jest ogromna liczba rynków dla najważniejszych zdarzeń.

Czy obsługa klienta dostępna jest w języku polskim?

Nie. Możemy skontaktować się w innych językach jak np. angielski.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net