[AKTUALIZACJA] 888starz wypuszcza apkę i nowy bonus!

Home » Bonusy i Promocje » [AKTUALIZACJA] 888starz wypuszcza apkę i nowy bonus!

888starz udostępnia apkę Android

Trochę trzeba było na nią poczekać, ale w końcu jest! Aplikacja bukmacherska na system Android. Dostęp do typowania, robienia depozytów, a nawet opcja zakładania konta.

Można ją pobrać z tego linku:

/go-to-888starzapp/

Czwartkowy bonus w 888starz

Kto grał w 22bet, ten doskonale zna ich ofertę piątkowego bonusu. Aktywni gracze mogli z niego korzystać ponad 50 razy w roku – w każdy piątek.

Aktualnie podobną ofertę daje nam 888starz. Co czwartek przy wpłacie do 456 zł można otrzymać do 456 zł bonusu.

Obrót na typowych warunkach dla tego buka – 3 razy na kombinacjach. Trzeba jednak pamiętać, że zgarnąć można nie więcej niż wspomniane 456 zł. Nawet jeśli po obrocie na koncie bonusowym będziemy mieć więcej.

Warto także dodać wzmianę o wprowadzeniu Bonusu urodzinowego. Solenizanci mogą zgarnąć kolejną darmową kasę, jeśli dokonają tego dnia depozytu.

Plany na przyszłość w 888starz

Bukmacher zdecydowania stawia na rozwój na polskim rynku. Sukcesywnie stara się spełniać kolejne wymagania graczy. W najbliższych dniach pojawić ma się u nich:

  • aplikacja mobilna iOS

[AKTUALIZACJA LISTOPAD 2021]

Niestety dostaliśmy informację o braku możliwości używania płatności MuchBetter przez polskich graczy. System płatności wymaga od bukmachera posiadania europejskiej licencji hazardowej np. z Malty. Aktualnie bukmacher rozważa rozpoczęcie starań o taką licencję, ale czy faktycznie się na to zdecyduje nie wiemy. MuchBetter to internetowy portfel z kartą do bankomatu.

Przy okazji warto dodać, że oferowany przez niego Skrill już nie będzie nas pytać, na co chcemy przeznaczyć wpłacone do niego środki. Nie będą już one podlegały żadnym ograniczeniom, nie ważne czy pochodzą od bukmachera czy z handlu kryptowalutą.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net