Analiza meczu Anglia – Szwajcaria + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Anglia – Szwajcaria + typ

Analiza meczu Anglia – Szwajcaria + typ 

W sobotę o godzinie 18:00 rozpocznie się jeden z ćwierćfinałów Euro 2024. Zagrają ze sobą Anglicy i Szwajcarzy. Według bukmacherów faworytem tego starcia są ci pierwsi. Wynika to z oceny potencjału kadr. Odczucia kibiców są jednak odmienne. Szwajcaria do tej pory zrobiła lepsze wrażenie na turnieju niż Anglia. Synowie Albionu rzutem na taśmę doprowadzili do remisu w poprzedniej rundzie ze Słowacją. Czy tym razem zagrają lepiej i jak obstawiać to spotkanie?

Czy Anglia w końcu pewnie wygra?

Anglia do tej pory zagrała 4 słabe mecze, z których zdołała 2 przechylić na swoją szalę. Choć ostatni z nich dopiero w dogrywce. Dzięki pięknej bramce Jude’a Bellinghama w doliczonym czasie padł remis w regulaminowym czasie. Analizując dotychczasowe spotkania można sądzić, że Szwajcaria będzie najmocniejszym rywalem Anglików. To zaś skłania do refleksji, że podopieczni Garetha Southgate’a będą mieć jeszcze większe problemy niż do tej pory.

Na murawę nie wybiegnie Marc Guehi. W jego miejsce pewnie wskoczy Ezri Konsa – gracz Aston Villa. To jednak jest najmniejszy problem. Istotniejszym jest słaba dyspozycja graczy w ofensywie. Na domiar złego szkoleniowiec nie rotuje odpowiednio i nie daje szans od 1. minuty zmiennikom, którzy mogliby wnieść nieco odświeżenia. W związku z tym trudno oczekiwać czegoś lepszego w ćwierćfinale. Ponownie najwięcej zależeć będzie od wspomnianego Bellinghama.

Szwajcaria może być czarnym koniem turnieju

Szwajcarzy na tym turnieju wygrali 2 mecze i 2 zremisowali. Dodatkowo dwukrotnie grali już z faworytami w postaci Niemiec i Włoch. Z obu starć wychodzili względnie zadowoleni. Niemcy dopiero w ostatnich minutach zdołali wyrównać. Zaś Włosi w poprzedniej rundzie nie mieli żadnych argumentów, które mogłyby im sprzyjać w drodze do ćwierćfinału. Wielu postronnych kibiców mogło stać się fanami Szwajcarii ze względu na ich skuteczną grę w pressingu.

Do dyspozycji Murata Yakina będzie cała kadra. Na czele z robiącym dobre wrażenie Rubenem Vargasem z Augsburga. Dzięki temu turniejowi też gracz będzie mógł liczyć na większe zainteresowanie mocniejszych klubów. Defensywa Anglii nie jest zbyt dobrze sprawdzona na tym turnieju. Na ogół ich rywale tworzyli znikomą liczbę okazji. Tym razem może być inaczej i trudno oczekiwać, by Jordan Pickford zachował czyste konto. 

Nasz typ na ten mecz 

Naszym typem jest postawienie na awans Szwajcarii. Ten może mieć miejsce w dogrywce lub w karnych. Typ na wygraną może być zdecydowanie bardziej ryzykowny, choć oczywiście wiąże się to także z wyższym kursem. Inną propozycją może być liczba bramek. Szczególnie ta po stronie Szwajcarów lub BTTS. Kursy na Szwajcarię są w dalszym ciągu sporo wyższe niż na Anglię ze względu na potencjał kadr. Dyspozycja na tym turnieju mówi jednak coś zupełnie innego. Warto więc rozpatrzyć to spotkanie, bo można znaleźć kilka propozycji, które mogą okazać się opłacalne pod kątem wysokości kursu.

 

Propozycja: Anglia – Szwajcaria, Awans: 2, kurs: 2,38 w 888starz.

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net