Analiza meczu Anglia U19 — Serbia U19 + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Anglia U19 — Serbia U19 + typ

 

Podczas gdy w okresie letnim brakuje mistrzostw świata rozgrywany jest europejski czempionat do lat 19. Grają w nim młodzi zawodnicy z ośmiu najlepszych reprezentacji. W środę między innymi dojdzie do starcia pomiędzy Anglią a Serbią. Jest to druga kolejka spotkań i Wyspiarze mogą wywalczyć już awans do półfinałów. Serbowie jednak tanio skóry nie powinni sprzedać, ponieważ ewentualna porażka znacznie utrudni im dalsze losy w turnieju. Co jeszcze warto wiedzieć o tym spotkaniu przed znalezieniem odpowiedniego typu?

Anglia to jeden z faworytów

Od pewnego czasu Anglicy dysponują zdolną młodzieżą co jest coraz bardziej zauważalne w Premier League. Powoli znacznie więcej rodowitych piłkarzy debiutuje w klubach. I to nie tylko w tych o niższej randze. Zatem Anglia obok Francji to główny pretendent do zdobycia mistrzostwa Europy. Liderem na boisku często jest Aaron Ramsey, który powróci na następny sezon z wypożyczenia do Aston Villi, gdzie może zadebiutować. To on decyduje o tempie rozgrywania akcji swojej reprezentacji.

Warto swoją uwagę też skierować na Calluma Doyle’a, który jest wychowankiem Manchesteru City. Ogrywał się w zeszłym sezonie na wypożyczeniu w Sunderlandzie. Jest to środkowy obrońca, który w przyszłości może zrobić świetną karierę. Wracając do całej reprezentacji trzeba wspomnieć, że Anglia ma za sobą serię zwycięstw pokonując np. po drodze na turniej Portugalię, która od zawsze znana jest z utalentowanej młodzieży. Nie da się ukryć, że w meczu z Serbią faworyt będzie jeden.

Serbia walczy o szansę na awans

Remis 2-2 w pierwszej kolejce z Izraelem oczywiście nie odebrał szans na wyjście z grupy przez Serbię. Gracze z Bałkanów pewnie i tak się cieszą, że zdołali uratować jeden punkt w doliczonym czasie gry. Z Anglią gra będzie musiała jednak wyglądać lepiej. Spory wpływ na to może mieć Marko Lazetić, który w styczniu dołączył do Milanu. Zdołał nawet zadebiutować w Pucharze Włoch, grając kilka minut z Interem. Co istotne dla psychiki młodego strzelca bramek pierwsza bramka w turnieju została już przez niego zdobyta.

Jeśli wziąć pod uwagę formę reprezentacji Serbii do lat 19 to jest ona względnie ustabilizowana. Gracze potrafili już napsuć krwi faworyzowanym krajom jak Holandia co miało miejsce na początku miesiąca. Ciekawym graczem występującym z przodu jest Nemanja Motika. Jest to wychowanek Bayernu Monachium, który sezon kończył w Crvenie Zvezdzie. Mimo młodego wieku rozegrał tam kilkanaście obiecujących meczów. Dzięki temu jego wartość stale rośnie.

Nasz typ na ten mecz

Anglia w większości posiada zawodników, którzy ograni są na wyższym poziomie trudności. Dzięki temu oraz poprzez istniejącą możliwość zapewnienia sobie awansu motywacja do zwycięstwa będzie spora. Gracze prowadzeni przez szkoleniowca Iana Fostera najpewniej od początku będą chcieli zepchnąć do obrony młodych Serbów. Taka sytuacja może sprawić, że napoczęci rywale będą się gubić. Ciekawym typem jest więc postawienie na Anglię wraz z handicapem, do czego zachęca korzystny kurs.

 

Propozycja: Anglia U19 — Serbia U19, 3-pozycyjny handicap: Mecz 0-1 Anglia, kurs: 2,63 w Unibet.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net